Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Psihiater je začel testirati pse, da bi ugotovil, če poberejo kakšne navade od svojih lastnikov. Vzel je arhitektovega, računovodjevega in pravnikovega psa.
Najprej je psihiater postavil arhitektovega psa v sobo skupaj z velikim kupom piškotov. Opazoval ga je skozi enostransko prosojno okno.
Arhitektov pes je iz piškotov postavil majhen nebotičnik, nekaj majhnih hišic okoli njega in majhen most.
Zadovoljen je doktor spustil v sobo psa, ki je imel za lastnika računovodjo.
Pes je razdelil piškote v dva enaka kupa, nato pa s premikanjem piškotov z enega kupa na drugega malo odšteval in sešteval.
V tem trenutku je bil psihiater pripravljen za zadnjega psa, odvetnikovega.
Na žalost je pes precej zamujal. Ko je končno prišel, je požrl vse piškote in si vzel ostanek dneva prosto...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sveti Peter kot ponavadi sedi pred nebeškimi vrati in čuva vhod v nebesa.
Nenadoma pa pred vrati nekdo potrka. Sv. Peter odpre in mali možicelj, ki stoji pred njimi, reče:
- »Zdravo, jaz sem Po ...«
In nato izgine. Sv. Peter zapre vrata in si misli: »Čuden tip!«
Čez par sekund ponovno zasliši trkanje. Spet je možic, ki reče:

- »Zdravo, jaz sem Po ...« In spet izgine.
»Idiot!« zamrmra sv. Peter, a preden se uspe ponovno usesti, spet potrka.
- »Zdravo, jaz sem Po ...« reče možic in spet izgine.
Sv. Peter jezno zaloputne vrata in se prične razburjati, da se ne bo nihče norčeval iz njega.
Pa pride Bog, mu položi roko na rame in reče:

- »Ne razburjaj se, Peter. To je Polde, ravnokar ga na operacijski mizi oživljajo...«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Boss napisal:

Sej če je spod dopolnilna tabla je tole po moje prav. Ovinek v desno je čez 50m in na sliki tudi je. Al jaz kej narobe razumem? :nevem:

Prav razumeš, hecno je pa vseeno... 😊

Ponavadi je označen tak primer malo prej in kot dvojni ovinek... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem čist prepričan, samo kot je meni znano je vse odvisno od ovnka oziroma koliko je ta oster/kakšen radij ima, da je po protokolu potrebno postaviti tablo ali za ovinek ali za dvojni ovinek. Slika lahko precej zavaja, kar pomeni, da prvi ovinek le ni tako oster, medtem ko drugi je in zato ta tabla. Se pa strinjam, da lahko koga tudi zavede ampak upam, da se to ne bo zgodilo in da je cesta tam dovolj pregledna. Je pa res smešno ko tole na hitr pogledaš. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V turistični agenciji zazvoni telefon.

- "Dober dan, želite?"

- "Dober dan! A imate kakšen izlet v Egipt?"

- "Kateri so najbolj priljubljeni kraji?"

- "Kairo, Šarm el Šejk, Hurgada, ..."

- "E, to zadnje bo! Hvala, to sem potreboval za svojo križanko..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 9. 2023 ob 17:25 je Boss napisal:

Nisem čist prepričan, samo kot je meni znano je vse odvisno od ovnka oziroma koliko je ta oster/kakšen radij ima, da je po protokolu potrebno postaviti tablo ali za ovinek ali za dvojni ovinek. Slika lahko precej zavaja, kar pomeni, da prvi ovinek le ni tako oster, medtem ko drugi je in zato ta tabla. Se pa strinjam, da lahko koga tudi zavede ampak upam, da se to ne bo zgodilo in da je cesta tam dovolj pregledna. Je pa res smešno ko tole na hitr pogledaš. :D

Mislim, da je mene učil v avtošoli, da je tabla tam, ko ga ne moreš zvozit po omejitvi. Ta ali pa one puščice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.