Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kriminalist pride h kmetu, da bi preiskal njegovo posest. Kmet mu pravi, da lahko pregleda vse, razen zadnjega dela vrta. Kriminalist mu pokaže značko in pravi:

- ''Vidiš to značko? S to značko lahko počnem kar koli in ti mi ne moreš nič preprečiti!''
Čez nekaj minut se sliši vpitje, nato pa priteče kriminalist, ki beži pred razjarjenim bikom. Kmet odvrže orodje, steče k ograji in zavpije:

- ''Značko, pokaži mu značko!''

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 “Po protestu, ko smo od "strokovnjakov" izvedeli dejansko vrednost traktorjev, ugodno prodam traktor v kompletu s kosama. Cena zelo ugodnih 250.000 evrov. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

IMG-20230507-WA0000.jpg

 

 

Tale je pa izgleda zvezda te dni :) ...

 

image.png 

 

29 aprila na molu rédics mađarska 🙂

image.png 

 

V petek v Izoli

image.png

Pa v Tolminu, Bovcu,... :D

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

....to samo mislijo.....🤔😉

Ne vem zakaj? 

Nekateri ne rabimo veliko, pa smo srečni...

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Shrek napisal:

Ne vem zakaj? 

Nekateri ne rabimo veliko, pa smo srečni...

Res je kar praviš,ampak spomni se vzhodnih držav 30 in več let nazaj. Ko so pa dobili internet so šele spoznali kje so in kaj imajo pa kako so srečno nesrečni......:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Res je kar praviš,ampak spomni se vzhodnih držav 30 in več let nazaj. Ko so pa dobili internet so šele spoznali kje so in kaj imajo pa kako so srečno nesrečni......:nevem:

Ja, ampak zdaj so nas prehiteli. Bil tam par dni... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

Tale je pa izgleda zvezda te dni :) ...

 

 

 

 

Če je pa premuim rdeča...

 

Pa tudi po moči sta zelo podobna z Mazdo CX-60:

- Mazda CX-60 ima 190kW

- Poljski Fiat 126 bis ima 19kW (zaradi ene nule pa tudi ne bomo komplicirali...)

 

In tudi težo bi lahko primerjali:

- Mazda CX-60 ima 1900 kg

- trije Poljski Fiati 126 bis imajo skupaj 1800 kg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Shrek napisal:

Ja, ampak zdaj so nas prehiteli. Bil tam par dni... 

Že 10 let nazaj so nas prehiteli ampak v gospodarstvu itd,plače in standard imajo pa še vedno manjši od nas,bil takrat tam in pred kovidom še enkrat.....😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zgodi, s sodelovko greva na službeno pot v Ljubljano. Ta sodelavka je pa strašno fina damica, ki nekako ne prenaša kmetov, sploh, če so s hribov doma. Da se izkažem, jo povabim na kosilo. In ker sva bila ravno na NIJZ, torej blizu UKCja, sva šla v neko restavracijo Krpan, ki je tam v bližini (mogoče 300 metrov). Se usedeva, pride natakar in ona:

- "Jaz bi rada dagnje."

Se oglasim in jo popravim:

- "Reče se jagnje..."

Pa mi je spet zabrusila, da se mi že na daleč vidi, da sem kmet in s hribov doma in da kaj jo je doletelo, da mora s takimi po svetu potovati. Pa samo prijazen sem hotel biti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.