Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Policaj patruljira pono?i po parkih in lovi par?ke, ki se v avtih skrivajo pred o?mi javnosti. Naenkrat opazi avto z razsvetljeno

notranjosto. Previdno se pribli?a avtu in opazi na vozni?kem sede?u sede?ega mladeni?a z ra?unalni?ko revijo v roki, na zadnjem sede?u pa sedi mlado dekle in plete. Radovednost ga premaga in previdno potrka na voznikovo okno.

 

Mladeni? odpre okno in re?e: "Dober ve?er, gospod policist, je kaj narobe?"

"Kaj pa dela? tu?"

"No ja, berem revijo, gospod policist..."

Policaj poka?e s prstom na dekle in vpra?a: "In ona, kaj dela ona?"

Mladeni? skomigne: "Gospod policist, mislim, da plete pulover."

 

Policaju ni ni? ve? jasno, niti vreme ne. Mlad par v avtu pono?i na "ljubezenski to?ki", ne dogaja pa se ni?, kar bi ?lovek pri?akoval od te situacije.

Zmedeno povpra?a mladeni?a: "Mladi mo?, koliko si pa star?"

"20 let, gospod policist"

"In ona, koliko je ona stara?"

Mladeni? pogleda na uro in odgovori: "?ez 11 minut bo polnoletna..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Na letalu se peljejo ?kot, Slovenec in Bosanec. Vsak od njih ima tisto pija?o seboj, ki jo imajo v doma?i dr?avi najve?.

?kot prinese sabo viski.

Slovenec prinese vino.

In Bosanec rakijo.

Letalo za?ne strmoglavljati in pilot re?e da so prete?ki in morajo odvre? nekaj tovora, pa? naj odvr?ejo nekaj ?esar imajo doma na pretek.

Pa vidi? ?kota, ko odvr?e viski (ker ga imajo doma na tiso?e litrov).

Za njim Bosanec vr?e z letala cel zaboj rakije.

In zatem vidi? ko Slovenec vr?e z letala Bosanca.

Pilot ga vpra?a zakaj, a Slovenec mu hladokrvno odvrne: "Sej ste rekli da naj odvr?emo nekja ?esar imao v dr?avi najve? - in to so Bosanci. Ker vina ni nikoli preve?..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le?i ?rnogorec v travi in kri?i:

- "?ena, a Bog te ubio daj mi serum za zmije!"

Vpra?a ?ena: "Da te nije ujela slucajno?"

?rnogorec: "Nije jo?, ali evo je ide."

 

 

 

Skregata se ?rnogorec in Bosanec:

- "Vi Crnogorci ste svi pederi" kri?i Bosanec.

- "Ko je peder, oca ti jebem!", se razjezi ?rnogorec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Milutin ??ije, roke na hrbtu in gleda v nebo... Mimo gre ?lovek in ga vpra?a:

- "Ej Milutine, pobogu ?ovje?e, sta to radi??"

Milutin mu odgovori:

- "Ko me jednom iznevjeri, nit' ga gledam, nit' mu ruku pru?am!"

 

 

Stepla sta se ?rnogorec in Srb. Kasneje vpra?ajo ?rnogorca, kako se je kon?alo:

- "Ada, kako si pro?a'?"

- "Razdvojila nas policija. Njega odveli ka' pseto, vezanog, a men e ka' knjaza - na nosilima!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sliki audi A6 v clanku pa A8..se ne bi cudil ce bi zamenjal A4 pa A6 k oba obstajata v karavanski razlicici da pa napises da je to A8 k sploh ni

karavanske razlicice..mislim novinarji pa taki..se dobr da nism na fdv hodu...

 

http://www.zurnal24.si/avstrijec-iz-kranja...h-clanek-196962

 

Da ne omenimo ?e to, da bo dobil le denarno kazen, ker to?k tujcu ne morejo potalat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pogovarjata Micka in Fata, kolikokrat katera seksa.

In pravi Fata: "Kod mene nema nikakvih problema i 10 puta dnevno."

Se ?udi Micka: "Pa kako ti to rata?"

Pravi Fata: "Ma, nema problema. Idem k Mujotu i ka?em: Slu?aj Mujo, ?e?er se poskupio. I ka?e Mujo: Eee, jebe mi se. I ja ka?em: I meni du?o."

Proba zve?er ?e Micka: "Janez, a ve?, da se je bencin podra?il?"

Pa pravi Janez: "Dol mi visi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Afrika.

 

Neko divje pleme ujame Slovenca - avanturista. Vtaknejo ga v kotel, pripravijo grmado, pridejo z baklami (ne, vic ne govori o meni in Bossu...) in tik preden pri?gejo, vpra?ajo:

- "Ima? ?e kak?no posebno ?eljo?"

- "Ne, me pa nekaj zanima. A imate vi Jankovi?a?"

- "Ne."

- "Pa Kanglerja?"

- "Ne."

- "Pa Bratu?kovo?"

- "Ne."

- "Pa Pahorja?"

- "Ne."

- "Pa PS, SD, SDS, DeSUS, N.Si, DL, SLS, LDS...?"

- "Ne."

- "Pa DURS, pa 20%DDV, pa vsak drug torek dra?ji bencin, pa vedno manj?e pla?e, pa vedno ve?je polo?nice?"

- "Ne."

- "Pa od ?esa ste potem podivjali, jeb*** vas?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, gledam zadnji? nekaj na mobile.de in vpi?em nekaj iz nem??ine v slo. preko google translate. In zadnji stavek v katerem pi?e da je avto bele barve z modrimi ?rtami mi vr?e vn tole: Fahrzeug je bele barve z modrim striptizeto.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rpalka, mimo katere vodi pomembna turisti?na pot, ima velik plakat z napisom:

- "Zadnja ?rpalka pred mejo, na kateri dobite bencin za 1,44 ?."

Turist, ki prera?una vsako marko, nato?i poln rezervoar, nato pa vpra?a mo?kega za blagajno:

- "Hvala, da ste me obvestili o va?i ponudbi bencina. Koliko pa stane bencin na drugi strani meje?"

- "1,19 ?."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Tone, kako je bilo na morju?"

"Ve?, z evri je hudi?."

"Zakaj?"

"?e jih nima?, je hudi?. ?e pa jih ima?, jih je vedno premalo!"

 

"Kako si pa ti letos pre?ivel dopust?"

"S svojo pla?o sem ga kve?jemu pre?ivotaril!"

 

"Kam bo? letos ?eno peljal na dopust?"

"Ona sanja o Kanarskih otokih."

"Ooo! To bo pa drago!"

"Zakaj? Kolikor vem, so zaenkrat sanje zastonj."

 

?estnajtletnica svoji mami: "Za nekaj dni bom ?la na morje."

"Prav. Kako bo? pa ?la?"

"Z avto?topom gre najhitreje in najbolj zanimivo je."

Mama se je zgrozila: "Hitro in zanimivo, to ?e, vendar mora? biti previdna, avto?top je lahko tudi nevaren! Ne bi ?elela, da se ti zgodi kaj takega kot tisti avto?toparki, ki je pred sedemnajstimi leti ustavila tvojega o?eta in prisedia v njegov avto!"

"In kaj se ji je zgodilo?"

"Morala sem se poro?iti z njim."

 

"Kje si bil na dopustu?"

"Na morju, v hotelu Lev."

"Hotel Lev je vendar v Ljubljani?"

"Mater! A zato nikjer nisem na?el pla?e!?"

 

"Kje si bil za novoletne praznike?"

"V hotelu Palace."

"Kje si bil za prvomajske praznike?"

"V hotelu Palace."

"In kje bo? poleti?"

"V hotelu Palace."

"Ti pa veliko zaslu?i?, da si lahko toliko privo??i?. Kje pa dela??"

"V hotelu Palace."

 

V ?oli se pogovarjajo o spomin?kih z dopustov. Pa u?iteljica vpra?a, ?e kdo ve kaj o spomin?kih. Prvi se oglasi Janezek: "Jaz sem spominek z dopusta."

"Tega pa nisem pri?akovala."

"Moja mama takrat tudi ne. "

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Japonci izdelajo robota za lovljenje lopovov in ga testirajo: v eni uri ulovi 50 tatov. To izvohajo Rusi in Putin ?e kli?e naj ga posodijo. A ni hudi?, mine 45 min jim robot pripelje za tri avtobuse ruske mafije. ?e isti dan za to izve Berluskoni in po Twitterju sporo?i v Tokio, da ga ?eli sprobati. ?pagetar ga po?lje na jug in robot v pol ure pri?ene celo Siciljansko mafijo. In seveda na koncu ?e Pahor izve, ?esa je zmo?en in ga naro?i. Robota postavijo v Slovenijo in glej ga zlomka, ?e po petnajstih minutah so ga ukradli.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nisem jaz kriv!

 

?e ?ehi so pogruntal, da je Pahor ?ist navaden ?upak...

 

Haha pa sej meni je Pahor bumbar oziroma klovn tako, da ne vem zakaj se mi opravi?uje? :ne vem:

 

Druga?e pa zgolj za info ?upak v Slova??ini/?e??ini pomeni brezdomca, oziroma reve?a. Ne pomeni to danka kot pri na?ih ju?nih bratih.

 

Je pa nekaj res, da ne glede na to, kaj si o njemu mislim, bi mu moral nekdo povedati, da dokler je v vlogi predsednika dr?ave se mora tudi obla?it temu primerno ... prevzel je najvi?jo dr?avni?ko funkcijo in jo mora spo?tovati tudi s svojo pojavnostjo. take eskapade kot je skakanje po trampolinu in obla?enje po doma?e, ko je v funkciji predsednika, ?al niso primerne in tukaj imajo Slovaki ?isto prav.

 

Pizda, jaz tudi ko grem v slu?bo nisem v kavbojkah sred riti ampak predstavljam podjetje, Pahor pa predstavlja dr?avo in bi moral ?e toliko bolj paziti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekoč, ko bomo vsi prisiljeni voziti električarje (kitajske), boš enostavno počakal, da bo trajekt že na pol napolnjen. In takrat bo imel že toliko greza, da boš po rampi zapeljal not naravnost.  (če bo poln, se bo po rampi vozilo navzdol)
    • Jaka, da nisi kaj pomešal?   Naša M3 2018:    
    • Hvala @Bini!!  Ja takole imam, ampak prej sem imel zaprto in se zadaj ni videlo trobe itd. Mogoče se je odprlo, ko sem peljal? Ne vem. Sem pa 100% da je bilo zaprto, ker vem da sem tlačil notri roke ko sem pucal avto. Če je to okej, potem naj bo tako. No, na zadnji sliki pa nimam teh pokrovčkov na levi in desni strani. To še rabim, pa bo okej očitno. Pa tisto zadevco moram tudi naročiti za srne odganjat. 😀
    • Jaz gledam na to v kontekstu tistih časov in svoje mladosti. Ne pogrešam takratne oblasti in tudi ne ritualov njenega čaščenja, pogrešam pa svojo mladost.    Alex, si kdaj nosil pionirsko kapico in rutko?   »Janša je že v rani mladosti kazal voditeljske sposobnosti. Že pri INSAJDER.COM Ob zaprisegi Janeza Janše kot predsednika slovenske vlade so v Mladini spomnili, da je bil bodoči predsednik vlade »že v mladosti pravi...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.