Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

V Ajdovščini piha burja. Moški se pelje po Ajdovščini s kolesom in ima odprto zadrgo pri hlačah. Ko ga vidi neka ženska, mu to pove.
- "Ja, pravi, sem jo odprl nalašč."
- "Zakaj pa?"
- "Pred nekaj dnevi sem se peljal z avtomobilom po Ajdovščini in je pihala burja, imel sem odprto šipo in potem sem imel še tri dni trd vrat..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes je nedelja!

 

Pošljite to sporočilo sedmim ljudem in v sedmih dneh boste doživeli še eno nedeljo. 100% deluje. In ne norčujte se iz tega! Moj prijatelj je ignoriral to sporočilo in že čez nekaj ur doživel ponedeljek...

  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip kupi "pametno uro"...in jo čez vikend lepo nosi...,v ponedeljek pa takoj na servis,in pravi:..."ura narobe kaže...nisem šel nikamor od doma...sem bil praktično skoz samo v sobi,in mi je naštela več kot 30.000 korakov😳..."

In serviser odgovori:...ura je čisto OK,samo jo morate nositi na levi roki..."

 

 

Vic ni za tiste z "dolgo lajtungo"😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je skritikrt napisal:

Tip kupi "pametno uro"...in jo čez vikend lepo nosi...,v ponedeljek pa takoj na servis,in pravi:..."ura narobe kaže...nisem šel nikamor od doma...sem bil praktično skoz samo v sobi,in mi je naštela več kot 30.000 korakov😳..."

In serviser odgovori:...ura je čisto OK,samo jo morate nositi na levi roki..."

 

 

Vic ni za tiste z "dolgo lajtungo"😄

Jo je Desanka Šakić nosila.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinoči poberem enega štoparja. Pa me med vožnjo vpraša:

- "Kako to, da ste mi ustavili na tej odročni, osamljeni cesti. Kaj pa, če bi bil serijski morilec?"

Sem mu lepo pojasnil z vprašanjem:

- "A veš, kako majhna je možnost, da v istem avtu sedita dva serijska morilca?"

Potem je bil tiho do prve vasi, tam pa je rekel, da je prispel na cilj in če lahko ustavim, da izstopi.

  • Všeč 2
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je povabila soseda k sebi na kavo.

 

Čez čas mi pove, da na sebi nima hlačk.

 

- "Aha, razumem." Vstanem, potegnem denarnico iz žepa,... "Glej, posodim ti 20€, pa si kupi, kakršne želiš. Boš že vrnila."

 

Ne vem zakaj me je tako čudno gledala, bolj prijazen kot tako že nisem mogel biti...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leži dedek na smrtni postelji, vsa družina je zbrana okoli njega, dedek jamra:

- "Ojoj, otroci, umrl bom, oooo ubogi jaz,..."

Vnuk ga hoče potolažiti:

- "Ne skrbi toliko, dedek, kmalu se boš videl z babico."

Dedek pa njemu:

- "Ne še ti poslabševat situacije..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Res je. Pa še za ene 6K bi jo pomoje dal možakar. 
    • To je pa samo it za pogledat in vzet...prvi lastni, zgleda top...
    • Ma Kamnik mi je od roke...sem spraševal pri Stipiču,pa je baba med pogovorom vrgla slušalko dol...imajo očitno gužvo,jaz jih pa ne nameravam na kolenih prositi...in sem naletel na staro online prodajo od Groša...pa mi je pol po telefonu prijazna prodajalka dala svojo lepšo ceno...pravi,da je tista online stran v ukinjanju...meni prav... Me je pa stran pritegnila,ker je bila navedena DOT,ker drugje zelo redko,da kaj piše...mogoče,če je zelo nizka cena,je naveden 4-5 let stari SOT....se kot rečeno neumne delajo,ali pa vrže slušalko dol. Mene zanima samo točno določen tip gume,DOT,da ni lih že par let stara...in seveda cena. Mi je po telefonu rekla,da oni iz skladišč ne vzemajo starejših od enega leta...pa da vidim,kakšen bo DOT🙄
    • Ena od stvari, ki najedajo v tem avtomobilu...    
    • Aja?  A to od COVID-a? Se pozna da je večina firm v Domažalah in Kamniku propadla oziroma zamenjala dejavnost.  Slišal pa sem da se radio Hit vrača.    Kar se pa tiče pnevmatik pa so M+S najslabše oziroma so res za silo oziroma prikolice. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.