Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 15 urami je Alex napisal:

A si kupil prekratko pipo? 😊

 

Ni bilo metra pri roki, na liniji pa vajenca, ki je bil ravno takrat v Magotu. Pa sem pomeril: "Aha, toliko, kot mam dolgega tiča." In je on v trgovini vzel "toliko, kot ma dolgega tiča". Ko je prišel nazaj in zmontiral, je postalo jasno, zakaj je pomembna standardizacija...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem se ga malo nacukal. Kako zdaj domov? Taxi je drag...
Dobim idejo: V sosednjem lokalu je Picerija. Grem tja, naročim pico na moj naslov in vprašam koliko stane dostava…
50 centov, mi odgovorijo.
Čez 15 minut vidim dostavljalca pic, ko nese pico proti avtu in ga vprašam, če me lahko pelje zraven.
Seveda…
Prideva do naslova dostave, plačam pico in se mu zahvalim.
Za 0,50€ se še nikoli nisem peljal 10 Km…
Pico sem pa tudi z veseljem pojedel, ker sem bil lačen.

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vojak priteče h nuni. Zadihan prosi:

- »Prosim, se lahko skrijem pod vaše krilo? Razložim pozneje…«
Nuna pristane. Trenutek za tem pritečeta dva vojaška policaja in vprašata nuno, ali je videla vojaka?
- »Šel je v tisti smeri,« odgovori sveta sestra.
Ko sta policaja odšla, se vojak priplazi izpod nuninega podkrila, se ji zahvali in pojasni, da noče v Ukrajino, na fronto.
Nuna odvrne, da ga povsem razume.
Vojak doda:

- »Upam, da nisem preveč predrzen, če rečem, da sem opazil, da imate čudovit par nog!«
Nuna odgovori:

- »Če bi pogledal malo višje, bi opazil tudi krasen par jajc – tudi jaz nočem v Ukrajino...«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ŽELEZNICE SO SE OPRAVIČILE ZARADI TOČNEGA VLAKA

Šokantno...

Danes zjutraj se je zgodil prometni čudež. Vlak, ki je ob 6:00 uri krenil iz Jesenic proti Ljubljani, vse do končne postaje ni zamujal niti minute! Železnice osramočene.


Kar 432 ljudi je danes zjutraj zamudilo v službo, saj je njihov vlak na postajo prišel točno, a njih tam ni bilo. „Vlak vsak dan zamudi vsaj 5 minut, zato sem vedno na peron prišel 2, 3 minute kasneje. Danes tudi. A vlaka kar ni in ni bilo. Na peronu smo vsi zmedeno pogledovali eden proti drugemu, nič nam ni bilo jasno. Seveda sem zato zamudil v službo, saj sem moral čakati naslednji vlak, ki je prišel čez dobre pol ure,“ nam pove Peter, ki se že 12 let z vlakom pelje v službo na relaciji Medvode-Ljubljana.

Seveda se na Železnici počutijo krive, zato so podali izjavo: „Žal nam je, ker je naš vlak prišel točno. Vemo, da smo vas razočarali. S tem smo poteptali vse naše vrednote. Z enim točnim vlakom je šlo leta in leta dela v nič. Iskreno se opravičujemo za točnost in obljubljamo, da bomo od sedaj naprej redno zamujali! Za nagrado bomo jutri zamudili še dodatnih 10 minut!“

Potniki, ki se z vlakom vozijo v službo in šolo upajo, da do točnosti ne bo prihajalo več, saj jim le ta resno pretresa življenjski ritem.

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V domu ostarelih..
Jože: "Pepi!"
Pepi: "Kaj je, Jože?"
Jože: "Si že slišal za novico?"
Pepi: "Kaj, kaj se je zgodilo?"
Jože: "Pa Micka Štajerska je na smrtni postelji."
Pepi: "O ti Boga, potem pa moram hitro do nje!"
Jože: "Zakaj hitro?"
Pepi: "Hja, nekoč mi je rekla, da bom jaz zadnji, kateremu bi ona dala..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek programer se ponesreči in pride do svetega Petra. Pa ga sveti Peter vpraša kam bi rad šel, v nebesa ali v pekel? Ker se programer ne more odločiti, mu sveti Peter pokaže posnetek iz pekla in iz nebes. V nebesih vsi mirni, pridni, berejo knjige..., v peklu pa žur, full dobre bejbe igrajo odbojko na mivki, glasba... Seveda se programer odloči za pekel. Pride dol, full vroče. Hudič ga nasadi na vile in vrže v kot. Programer začuden:

- "Kaj pa je to, kje je žur pa bejbe pa...?"
- "Ah, tisto je bila samo demo verzija..."
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francelj obišče prijatelja Janeza v bolnišnici. Janez je bil ves v modricah, polomljen in napol v komi. Pa ga Francelj vpraša:

- »Ja Janez, kaj se ti je pa zgodilo?«
Janez zastoka:

- »Vsega je kriva ribičija. Šel sem lovit gliste. Iz baterije sem potegnil dve žici in jih porinil v zemljo. Gliste so kar skakale ven iz zemlje.«
- »Hja, kaj pa potem?« 
- »Učinek se mi je zdel zanimiv pa sem to poskusil še z akumulatorjem. Ne boš verjel. Pregnal sem vse krte in voluharje iz vrta.«
Franceljnu še vedno ni bilo nič jasno. Zato mu Janez med stokanjem dalje razloži:

- »V zemljo sem zakopal dve žici in njuna konca vrgel čez daljnovod. Iz luknje je priletela cela popoldanska izmena iz trboveljskega rudnika in me nabutala kot ……. !!!«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.