Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Dej preveri ?e more information za kateri certifikat gre in ali je ?e potekel oziroma ?e bolje bi bilo, da preveri? a ima? nastavljen pravilni datum na tvojem ra?unalniku.

 

Seveda. Ko sem razdrl ki?to, se je zme?alo uri. V Biosu sem jo nastavil na sistem pa pozabil. MAdona Boss, tebi sem pa ?e orenk :vino: dol?an.

 

Hvala!!!

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

eee pc ostaja doma, ?e vedno je bolj?i od tabli?nih ?okoladic, dobil je Ubuntu, in sedaj je hitrej?i kot z Win7 :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eee pc ostaja doma, ?e vedno je bolj?i od tabli?nih ?okoladic, dobil je Ubuntu, in sedaj je hitrej?i kot z Win7 :)

 

Cukn mu gor WIN8 pol se pa ?udi kako to ?opa, men ni blo n? jasn. :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cukn mu gor WIN8 pol se pa ?udi kako to ?opa, men ni blo n? jasn. :vesel:

 

okna zasedajo pol diska :P

 

za srfanje je tudi linux ok :)

 

bom pa enkrat iz firbca probal 8 oken dat gor

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

okna zasedajo pol diska :P

 

za srfanje je tudi linux ok :)

 

bom pa enkrat iz firbca probal 8 oken dat gor

 

Tu je pa res, razen kak starter verzija.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cukn mu gor WIN8 pol se pa ?udi kako to ?opa, men ni blo n? jasn. :vesel:

 

Taka okna imel bi tudi jaz :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ok Ni glih PC je pa TV Nekaj smo ?e govoril na pijanki ampak vseeno bom kar pra?al tukaj ker mi nekako ni jasno kako zadeve potekajo!

 

Imam tale TV:

http://www.lg.com/uk/tvs/lg-42LH7000-lcd-tv

 

pra?anje: Glede na specifikacije ki jih ima ,ali bom lahko gledal HD programe (recimo discovery HD,animal planet HD,....) s to TV pa naj bo z vmesnikom ali brez samo da bo delal,namre? v kratkem se bomo prkonektal na optiko!

 

Hvala in lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav ?tekam bi morala zadeva fukcionirat in ne rabim nove TV?

Mater tokstara tv pa bo delal,?e res potem se je spla?al 1000 dat :P

 

tnx!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Imam USB 8 Gb! Za?el sem kopirat en film gor zadeva nekaj za?teka in moral sem odstranit usb.

Film je deloma skopiran,vsaj ka?e tako. Zdaj pa nastane problem:

Ho?em ta klju?ek sformatirat in mi napi?e da je za??iten pred pisanjem!!!! WTF OD KJE!? Karkoli delam (ho?em po?et) Je za??iten pred pisanjem! Razne kljukice ne pridejo v po?tev ker mi ne da opcije(samo za branje ,arhivske,..)

 

Kako,s ?im sformatirat,al je zadeva ?la rakom ?vi?gat?

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam USB 8 Gb! Za?el sem kopirat en film gor zadeva nekaj za?teka in moral sem odstranit usb.

Film je deloma skopiran,vsaj ka?e tako. Zdaj pa nastane problem:

Ho?em ta klju?ek sformatirat in mi napi?e da je za??iten pred pisanjem!!!! WTF OD KJE!? Karkoli delam (ho?em po?et) Je za??iten pred pisanjem! Razne kljukice ne pridejo v po?tev ker mi ne da opcije(samo za branje ,arhivske,..)

 

Kako,s ?im sformatirat,al je zadeva ?la rakom ?vi?gat?

 

lp

 

To so naredili strici iz ozadja prjatu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud men no?e kopirat filmov na usb. Kopira mi samo kake slike in kaj manj?ega. Pa mam vse na istem sistemu: ntfs. Encajt sem se matral ,sedaj pa obupal.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud men no?e kopirat filmov na usb. Kopira mi samo kake slike in kaj manj?ega. Pa mam vse na istem sistemu: ntfs. Encajt sem se matral ,sedaj pa obupal.

 

Kok velik film pa? Na?eloma NTFS naj ne bi bil problem, probaj vseeno pretvorit klju? v FAT32, po vsej verjetnosti ima? pa tudi ti pokvarjen klju?ek :blush:

 

Imam USB 8 Gb! Za?el sem kopirat en film gor zadeva nekaj za?teka in moral sem odstranit usb.

Film je deloma skopiran,vsaj ka?e tako. Zdaj pa nastane problem:

Ho?em ta klju?ek sformatirat in mi napi?e da je za??iten pred pisanjem!!!! WTF OD KJE!? Karkoli delam (ho?em po?et) Je za??iten pred pisanjem! Razne kljukice ne pridejo v po?tev ker mi ne da opcije(samo za branje ,arhivske,..)

 

Kako,s ?im sformatirat,al je zadeva ?la rakom ?vi?gat?

 

lp

 

Mo?no da je kak sektor na disku hin, ampak formatiranje bi moglo delati. Bo pa sektor vseeno uni?en tko da je za stran pomoje, edino ?e proba? s kakim disc repairom...

 

Sej druga? nima? slu?ajno tisto zunanjo za??ito da zakleni? klju?ek? Ker eni to spregledajo :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nimam nobene za??ite! Fakkk kar neki no! :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elektronska sranja v?asih crknejo, pa ne samo meni tudi vam se je isto zgodilo. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok velik film pa? Na?eloma NTFS naj ne bi bil problem, probaj vseeno pretvorit klju? v FAT32, po vsej verjetnosti ima? pa tudi ti pokvarjen klju?ek :blush:

 

mah navadni 700 mb filmi. Pomojem ni klju?ek crknu ampak prej ?italec. bo treba servis najdit. al pa ?vet brez kopiranja na klju?ke. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imam DVB-T USB klju?ek z anteno. Prilo?ena programska oprema je za Kur4ac in vedno ho?e vpisovanje serijske ?tevilke, potem pa re?e, da je ?e uporabljena. Tudi po uporabi druge kode in driverjev in programske opreme ni ni? bolj?e oz. dela res po?asi.

 

Sedaj pa me zanima ali obstaja kak program (ne ravno od proizvajalca strojen opreme), ki bi uporabljal ta sprejemnik in anteno in bi z njim gledal TV?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok bom kr tle pra?ala sej se delno nana?a :D

 

A se komu sanja po ka?nem vrstnem redu FB pome?e prjatle, ?e gre? na stran "prijatelji"?

 

Po abecedi ne, po tem kok sm js na profilu od koga, oni na mojem, po tem kok so aktivni,...wtf?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok bom kr tle pra?ala sej se delno nana?a :D

 

A se komu sanja po ka?nem vrstnem redu FB pome?e prjatle, ?e gre? na stran "prijatelji"?

 

Po abecedi ne, po tem kok sm js na profilu od koga, oni na mojem, po tem kok so aktivni,...wtf?

 

Mislim da je kar random. Medtem ko na chatu, so zgoraj tisti ki so bolj aktivni s tabo, spodaj pa tisti ko ne...baje.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Cao

 

Brat isce oz kupi ram za prenosni racunalnik

 

Specifikacije za ram so: SO-DIMM(ram za prenosnike) DDR2, rabi 2x 2GB ali 2x 4GB, pac odvisno od ponudb in cene?

 

Vse info dobrodosle.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne bo ?lo tako enostavno, ker ne deluje vsak ram z vsakim prenosnikom - tole se lahko preveri edino, ?e se ga na licu mesta sproba v prenosniku pa za ziher ?e kak memtest ?est spustit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.