Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Tole pa ne bo ?lo tako enostavno, ker ne deluje vsak ram z vsakim prenosnikom - tole se lahko preveri edino, ?e se ga na licu mesta sproba v prenosniku pa za ziher ?e kak memtest ?est spustit.

 

Cao

 

Heh vem, jaz itak tega ne rabim tako da se me ne tice, brat je pa na racunalniskem delu malo bolj podkovan od mene in je pac preucil vse mozne stvari tako da ce imate tako stvar ki za njo sprasujem, mi jo ponudite, pac pogoj je ta da je cim bolj ugodno, lahko rabljeno vendar delujoce

 

LP

 

PS napisan tudi oglas v temi "mali oglasi"

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ?e komu ho?e dnevno javo apdejtat pol pa pravi, da je ?e zadnja verzija na PCu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah ta JAVA je itak ena POjava! :vskalo: same shit!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan!

Kje se da iz neta dol vle?t posamezne ?efurske,bosanske,hrva?ke,slovenske,balkanske,bo?nja?ke,......itd komade!?

?e kateri ve bi nekateri bili zelo happy.

?al Mula ne dela ve? tako kot treba,in vsaka info bo ql.

Hvala!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napi? u strica googla free mp3 download + naslov komada in izvajalca pa bo? vretn najdu (tak js delam sicer za druga?no zvrst glasbe pa vedn najdem) ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, na? mal?ek bo slikar! Omislil si je moj ra?. monitor kot slikarsko platno. :angry: Kavlitetno ga je obdelal s kemi?nim svin?nikom. Za sedaj sem monitor ene pol ure drgnil z namenskim ?istilom za ekrane, vendar je malenkost risov ?e vedno vidnih. Ima kdo kak?ne izku?nje s poliranjem - a le to kaj mo?no zj... nerefleksno povr?ino?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi predlagate kje in za kolk denarja se da najceneje dobiti nek normalen comp., uporabljal se bo izklju?no za pisarni?ka dela (nobenih igric in kak?nih ornk programov ipd.), + interent, windovsi + ms office ipd., tako da nebi najcenej?ij jajc, in ne neke super ma?ine....Ta star bo crknu fotr pa je ?e pameten da bo ?el v Leclerca ga kupit kar je men ?isto mimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi predlagate kje in za kolk denarja se da najceneje dobiti nek normalen comp., uporabljal se bo izklju?no za pisarni?ka dela (nobenih igric in kak?nih ornk programov ipd.), + interent, windovsi + ms office ipd., tako da nebi najcenej?ij jajc, in ne neke super ma?ine....Ta star bo crknu fotr pa je ?e pameten da bo ?el v Leclerca ga kupit kar je men ?isto mimo.

 

Ve? ko 300-400 eur nebi smel dat za takega kot si napisal. Kaj pa i??e? laptop ali "ki?to" po doma?e? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? ko 300-400 eur nebi smel dat za takega kot si napisal. Kaj pa i??e? laptop ali "ki?to" po doma?e? :)

 

Ki?to...sej nekaj opcij sem ?e na?el...sam kaj jest vem kaj vzet...pomoje bom zami?u pa na blef kliknu...gledu sem na mimovrste in na rolan.si ...med 350-450 eur.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? kej pametnega v mislih, za skupaj zmetati in kje?

 

Poglej na AGT ra?unalniki, lahko si tudi sestavi? eno fajn poceni varianto :)

 

Poglej na AGT ra?unalniki, lahko si tudi sestavi? eno fajn poceni varianto :)

 

Poglej, na hitro sn sestavo en primerek za tebe, glede na potrebe ki jih navaja? :)

 

1x Sharkoon VS3-V Modri ?rna

32,28?

1x Cooler Master GX Lite Black 500W

Garancija: 36 mesecev

45,59?

1x ASUS M5A97 LE R2.0

Garancija: 24 mesecev

78,25?

1x AMD FX™ 6100

Garancija: 36 mesecev

102,24?

1x Arctic Cooling Alpine 64 GT

Garancija: 12 mesecev

7,78?

1x AMD Entertainment Edition PC3-10666 4096MB 1333 MHz DDR III

Garancija: 36 mesecev

22,69?

1x ASUS GeForce GT 610 "Silent" 1024MB GDDR 3 PCI-Express™ 16x

Garancija: 24 mesecev

37,91?

1x Seagate ST1000DM003 "Barracuda? 14" 1000GB 7200RPM 64MB Serial ATA III

Garancija: 24 mesecev

66,56?

1x ASUS DRW-24B5ST ?rna

Garancija: 24 mesecev

27,70?

Skupaj421,00?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko ?e kaj pri?para? ?e vzame? mati?no ki ima ?e vgrajeno grafi?no ;) in pa manj diska ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa vzames pri Hoferju tole za 399? s triletno garancijo in licencnim OS-om >> http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3223...013-01-23-18-38

 

Zaenkrat nisem imel slabih izkusenj z Medioni... Dva prenosnika sta pri zlahti v uproabi ze kar nekaj casa ... Prvega smo kupili za darilo za birmo... in sem bil malo skepticen... Pa sem bil pozitivno presenecen ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa vzames pri Hoferju tole za 399? s triletno garancijo in licencnim OS-om >> http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3223...013-01-23-18-38

 

Zaenkrat nisem imel slabih izkusenj z Medioni... Dva prenosnika sta pri zlahti v uproabi ze kar nekaj casa ... Prvega smo kupili za darilo za birmo... in sem bil malo skepticen... Pa sem bil pozitivno presenecen ...

 

Za Medione sem sli?al ja, da naj bi bili ok....Hofer se mi je zameril z original ra?unom, sem ?e na firmo kupoval pa kekci niso poslal ra?una, tud te?iu sem ampak kar ni? od ni?.

Bo pa ki?ta nekako tako da sestavljena da mi bo fotr vsaj 5 let mir dal. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

eno man?o pomo? bi rabil!

 

Koliko ? lahko stisnem iz tegale PC-ja sicer je star cca 5 let (ampak trenutno ?e vedno vle?e nove ?pile na 22'' ekranu) Vem da ni vredno 4x man kolikor sem zmetal zanj,ampak jbg.

 

MB gigabyte p35-DS3

Proc. Core 2 DUO E6750 (2660HZ)menjan hladilnik nek superduper TT za navijat ITAK na 3200 hladi na cca 55°c

RAM DDR2 4 giga hlajen

Napaj. 550w LC

DVD enota

?italec kartic

DISK 500gb WD BLACK E.

GRAFA ge force gtx 275

Spredaj velik LCD display za reg.ventilatorjev

Enermax-ohi?je ki ima ob strani 25 cm venti?,vgrajeni extra silent venti?i. (pred kratkim )

Gor pa so win 7,office 2007 in en kup uporabnih programov :)

 

Ki?ta je res bila zasnovana da bi jo v kasnej?ih ?asih navijal ampak je do tega pri?lo samo zaradi firbca in ne zaradi potrebe:)

 

Ka?no ceno bi lahka postavil?

hvala!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Office 2010 se ni prisel do zabarije in obrobja?

 

In kaj je na 2010 tako genialnega ki bi me prepri?al razen vi?je ?tevilke druga?nega vmesnika in postavitve??? Oz. kaj iam 2010 ve? kot 2007

 

Pazi kaj bo? reku!!! :jezicek:

 

Naj ti povem da uporabljam ob?asno samo office in excel,in pa po?tnega odjemalca!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je na 2010 tako genialnega ki bi me prepri?al razen vi?je ?tevilke druga?nega vmesnika in postavitve??? Oz. kaj iam 2010 ve? kot 2007

 

Pazi kaj bo? reku!!! :jezicek:

 

Naj ti povem da uporabljam ob?asno samo office in excel,in pa po?tnega odjemalca!

 

?e ma? 2010 si bolj in in fancy, tako kot ?e ma? iFon :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? 2010 si bolj in in fancy, tako kot ?e ma? iFon :harhar:

 

itaq

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.