Skoči na vsebino

Mazda 6 Sport Combi CD136 Topline


mali_bu

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem nov na forumu in se odlo?am za nakup mazde 6 (diesel) v rangu tam do 6000eur.

Za vikend bi rad ?el pogledat ta avto in me zanima ali ga kdo pozna in kako je kaj s temi avti?

Na kaj moram bit pozoren? Druga?e se mi zdi avto zelo lep in po opisu ima tud ogromno opreme. Se mi pa zdi tud ?udno da ni slovenskega porekla, zgleda da je bil uvo?en. Sicer ?e nisem kontaktiral lastnika, vendar ga ?elim tokom dneva poklicat in se dogovorit za ogled. :danzoman:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4837555&show=1

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Sem nov na forumu in se odlo?am za nakup mazde 6 (diesel) v rangu tam do 6000eur.

Za vikend bi rad ?el pogledat ta avto in me zanima ali ga kdo pozna in kako je kaj s temi avti?

Na kaj moram bit pozoren? Druga?e se mi zdi avto zelo lep in po opisu ima tud ogromno opreme. Se mi pa zdi tud ?udno da ni slovenskega porekla, zgleda da je bil uvo?en. Sicer ?e nisem kontaktiral lastnika, vendar ga ?elim tokom dneva poklicat in se dogovorit za ogled. :danzoman:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4837555&show=1

 

jaz bi dal raje jurja ve? in ?el pogledat tega
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi dal raje jurja ve? in ?el pogledat tega

 

Tale mazdica je pa na?a :) za moje pojme zihr najbolj ohranjen in vzdr?evan avto v tem razredu. Perfect uglavnem :)

Nismo meli v vseh teh 7,5ih letih nobenih te?av z njo, res brez problema. Tko da v kolikor se zanima?, se komot zmenimo za ogled (da vidim, ?e bi bil primeren lastnik :rolleyes: ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale mazdica je pa na?a :) za moje pojme zihr najbolj ohranjen in vzdr?evan avto v tem razredu. Perfect uglavnem :)

Nismo meli v vseh teh 7,5ih letih nobenih te?av z njo, res brez problema. Tko da v kolikor se zanima?, se komot zmenimo za ogled (da vidim, ?e bi bil primeren lastnik :rolleyes: ).

 

Kako pa da se prodaja toliko ?asa prosim lepo?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa da se prodaja toliko ?asa prosim lepo?

 

Toliko ?asa? A en teden oglas na netu je veliko? :)

Druga?e pa ja, dober razlog je navedel mokster. Sicer pa ni na? cilj, da jo prodamo pod ceno, ker je dejansko vredna tega denarja. S tem da se nam s prodajo nikamor ne mudi. Se bo ?e na?el kupec, ki bo vedel kaj kupuje in kak?en avto dobi za to ceno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj...sam problem je lih v tem da lahko dam max 6000eur, saj sem ?e ?tudent in nimam nevem kakih prihodkov...sem bil danes malo v MB-ju in sem na?el eno lepo mazdo 6...tak da verjetno grem drug teden po njo :) ... zgleda pa oky :)

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4906793&show=1

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj...sam problem je lih v tem da lahko dam max 6000eur, saj sem ?e ?tudent in nimam nevem kakih prihodkov...sem bil danes malo v MB-ju in sem na?el eno lepo mazdo 6...tak da verjetno grem drug teden po njo :) ... zgleda pa oky :)

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4906793&show=1

 

 

Pa ve?, koliko te stane vzdr?evanje Mazde? To ni Bosanski golf. :harhar:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, jst ne bi tolk nakladal, saj, ?e je npr. 7 let stara, je verjetno nekaj stvari ?e menjanih...tako, da....naj bi delal ?e naprej....pomembno je tudi kako je bila vo?ena.

 

Ok, keep the faith. :danzoman:

 

To je volja, ne daj se jim zmesti. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, jst ne bi tolk nakladal, saj, ?e je npr. 7 let stara, je verjetno nekaj stvari ?e menjanih...tako, da....naj bi delal ?e naprej....pomembno je tudi kako je bila vo?ena.

 

ali pa ni nc menjano. motlres tudi tako gledat,ves. js mam bratranca k je kupu nov golf5 pred 4leti,zdej jih ima 100 000 km,pa je sam enkrat olje menjal,pe enkrat pakne. drugo nc.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem kupil mazdo 6 CD136TE (letnik 2003), bral sem forum in sem zasledil pogovore glede teh bakrenih podlo?k in ?i??enja karterja. V kratkem ho?em zamenjat motorno olje in filter za olje in bi pol tud menjal te bakrene podlo?ke in s?istil karter.

Kje lahko najdem kak opisan postopek, glede teh bakrenih podlo?k??ali pa kak?ne slike? kako se to izvede...

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cestitke za novo pridobitev :bravo:

tukaj: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...mp;#entry153974

 

odvisno iz kje si, ampak ti lahko menja vsak

 

Hvala :D ,upam da mi bo avto dobro in predvsem dolgo slu?il :) ... glede zamenjav teh stvari, si jih zamenjam sam, saj sem kar doma? v "?raufanju" avta :D , vendar ?e z mazdo (diesel) nisem imel izku?enj :) ...bom prebral forum, pa upam da izvem kaj novega :)B)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.