Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Tudi z moje strani vse pohvale doktor pelku :notworth:

 

Zrihta vse kar je dogovorjeno ali pa ?e kak?no malenkost ve?.. med drugim se po dogovoru dobi tudi nadomestno vozilo z vzdevkom bela strela :aaaaa:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simona nagovarjam, da za nadomestni avto kupi temno modro BAF 323 od na?ega forumovca - Hotko90. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A-COSMOS iz BTCja.

 

Danes sem delal same neumnosti, pa so kljub temu avto lepo poservisirali in niti ni preve? drago. Cena je bila taka, da se mi spla?a iz Gori?ke vozit se v Ljubljano na servis.

 

Ja, in ?e spisek neumnosti :blush: . Najprej naj povem, da je bila pred kratkim polna luna (vsak izgovor je dober...). Torej, ko sem tu povedal, da grem z BTjko v Ljubljano, se je oglasil meja? in rekel, da ima 1600 kg tovora za v Kranj. In smo ?e v?eraj pripeli ?e prikolico in nalo?ili. Ko sem torej danes ob 8ih zjutraj pri?el na servis, so se najprej prijeli za glavo, nato pa mi lepo prijazno razlo?ili, da BTjke skupaj z eno tono tovora ne morejo dvigniti z dvigalom :blush: . Zato so pobrskali po dnevniku, na?li drugo uro in jaz sem se s polno Btjko in prikolico odpeljal v Kranj, kjer sem tovor zlo?il, nato pa se vrnil na servis. Po poti pa "sre?al" policijsko kontrolo. "Dober dan. Dokumente, prosim." In se je na?la naslednja neumnost. Pri vseh pripravah prej?njega dne sem doma pustil denarnico. In vozni?ko. In ban?ne kartice. In osebno. Skratka - vse. No, s policajem sva se potem le dogovorila (Kri?todio, jmam, jmam use karte. Ma ?e jh nosm sabo, jh lohko zgubim. Ma, uveste, dol po mesth dosti tud kradejo. Alora, sm raj?i doma pustu, so na gvi?nem. A sabo bi jh mogu nost. Ma, uveste, sm kmet an s hribu dama, pa tega nism vedu :zvizga: . Ben, bom pa drujbot... :zvizga: ). No, s policistom sem re?il, na servisu pa ra?una nisem mogel pla?ati sramezljiv . A smo se tudi to dogovorili. So se nasmehnili in rekli, da bom pla?al, ko pridem domov. Tak kmet in s takih hribov pa spet nisem. Potem sem lepo po?asi peljal domov, da me ne bi ?e kak?nen :policaj: sre?al. Po poti ?e dostavil nekaj medu, soka in jajc. Nato sem se ustavil na ?rpalki in nato?il nafto. Jasno, da sem se spomnil, da nimam denarnice - ravno v trenutku, ko je samo izklopilo to?enje nafte. ?isto po naklju?ju je bila vsota ravno tak?na, kot sem dobil prej za med, sok in jajca :aaaaa: . Nato sem se usedel za volan in nisem ve? stopil ven dokler nisem pri?el na dvori??e.

 

In zdaj moram pla?ati ta ra?un, preden v pe?i podkurim z njim... :aaaaa:

 

In rekli so, da drugo leto pridejo na piknik v Lokovec. Vsaj eden. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsa hvala fantom v http://www.as-velenje.com/cms2/ danes sem peljal svojo novo kupljeno 'rabljeno' mazdo da so preverili kilometre ki so se na koncu izkazali zlagane za ve? kod 200 000 km, fantje so mi prijazno svetovali kaj storiti popisali prikrite napake ter priporo?ili naj avto vrnem na tisto '8 dni'.

Upam da se bo vse uspe?no re?ilo, fantje ?e enkrat in 100x HVALA!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mater to pa so zavrtel nazaj....zakaj nisi ?e prej preveril tega??? Itak avto vrnit nazaj v momentu.....upam da ste na prodajno pogodbo napisali kilometre....da se dejansko vidi da so ti prevrtenega prodali. Kater prodajalc?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mater to pa so zavrtel nazaj....zakaj nisi ?e prej preveril tega??? Itak avto vrnit nazaj v momentu.....upam da ste na prodajno pogodbo napisali kilometre....da se dejansko vidi da so ti prevrtenega prodali. Kater prodajalc?

 

Na prodajni pogodbi jih ni tako ali tako pa je ?e poleg tega miljon napak ki jih nepoznavalec avtomobilov na splo?no nisem odkril tiste 'skrite' napake :D nwm mel pa sem namen peljat avto tako ali tako ta teden ko sem ga kupil na mazda servis da to preverijo :D prodajalec je fizi?na oseba in ga nebom objavlal na forumu ker je to javni prostor in potemtakem kaznivo dejanje :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem novi lastnik Mazde RX-8 in ?elim narediti redni servis. Sem iz Kranja in po dosedanji debati sklepam, da se mi ga izpla?a peljati v Ljubljano BTC. Priporo?ate, ali je vseeno ?e ga peljem na mazda servis v Kranju?

 

http://www.rabim.info/avto-pelko-vzdrzevan...pelko-sp-235134 ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlog? Kvaliteta, cena?

 

V bistvu se meni ne gre toliko za ceno, kot za to da se nekdo posveti avtomobilu. Na uradnih servisih tega nekako ne pri?akujem. Osebno poznam sicer enega sp-jevca, vendar imam pomisleke zaradi specifike RX-8. Rad bi peljal nekomu, ki ima kaj izku?enj s takim avtomobilom.

 

Bo Pelko to kar i??em?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko je ?e servisiral Rx8-ke in sem ga glede tega podrobno izpra?al, ker jo imam ?ez par mesecev tudi sam namen kupit. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo manjsa pohvala za Pelko servis pa se niti nisem bil tam. Premaknil mi je datum za servis za en dan prej, in sporocil da me bo cakal nadomestni avto :aaaaa:

 

Kaj ces lepsga, stroskih o katerih sva se pogovarjala so pa tudi cca. 50% nizji kakor v BTCju :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Spet pohvale AH Kr?i?nik, kjer rihtajo Suzija in Mazdo. V desetih minutah re?ena celotna lista pod garancijo:

 

- prvi levi zavorni cilinder (diske bomo videli kasneje ali so kaj sfookani)

- pokajo?i pedal sklopke, se menja cel

- zguljen leder zica

 

niti na probno ni bilo treba. :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so ti cel sedalni del zamenjal, al kako to uredijo?

 

Brez skrbi japonci so sparovni mazda.ma.samo usnjeno prevleko sedaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem pred dnevi opravil 4. redni servis na svoji M6 v BTC-ju. Pohvalil bi korekten odnos, preverili so, ali so bil na avtu opravljeni vsi vpoklici, dobi? ra?unalni?ki izpis delujo?ih parametrov (?obe, dpf...), kar pa mi je bilo najbolj v?e?, cena, kot da bi peljal Cliota na servis. :)

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kolegi?inem imenu (ni prijavljena na forumu) hvalim Simona Pelka, ki ji je za minimalno ceno naredil redni servis ter pripravil vozilo na tehni?ni pregled. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Si obiskoval BTC ali Celov?ko poslovalnico A-cosmosa? Z BTC-jem so na?eloma ?lani tega foruma precej zadovoljni. :D

 

Nekateri pohvalijo tudi Avtoplus KP, ki ga ima? relativno blizu. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jest bom pa pohvalil BTC-jev Cosmos.

Sem peljal avto na en pregled in sem bil kar zadovoljen, kak so zrihtal, pa ?e cenovno so me zlo pozitivno presenetil.

 

Nekaj let nazaj sem bil zelo nezadovoljen in sem takrat nehal hodit tje. Zdaj pa lohka samo pohvalim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Peljal Mazdico na servis in neko dodelavo v Ljubljano v BTC. Vsa ?ast Majesu in Juretu. Vse se je dalo zmenit, sta super zrihtala in dobro porihtala. Cena? Taka, da se mi spla?a iz Nove Gorice mimo AvtoRenta v Ljubljano. No, to bi se spla?alo tudi, ?e bi bili trikrat dra?ji. Moji ?ivci tudi nekaj stanejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

AC Cosmos Mazda servis BTC, vse pohvale!

 

v?eraj zjutraj, Jure postavil diagnozo v 5 min, ko se lift ?e dodobra ni dvignil

danes zjutraj pustil avto, so zamenjal in avto prvi? odkar je pri meni nim ve? tok tok ?krip ?krip med ?altanjem...ni bila gibljiva cev auspuha, ki je bil na sumu, ampak spodnji nosilec motorja.

 

Cena? Sitnica, manj kot 100? za delo in material, s po?tenim dejanskim obra?unom pol ure!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.