Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Js bi pa pohvalu Avto Urija, ki mi je ugodno zamenju vse 4 vzmeti, + nasu je se eno sprednjo roko v okvari, pa naredu mi je se gratis optiko :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvala kot vedno Anzetu (ac tomc), popravil parking poskodbo pa se opral jo je v tem krsu od vremenu znotraj in navzven.

Verjetno ker je bil tko lep so me na tehnicnem spustili brez da bi se neki prevec ukvarjali z mano (test izpuha, zavor, luci in to je to). Amzs na dunajski

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvala kot vedno Anzetu (ac tomc), popravil parking poskodbo pa se opral jo je v tem krsu od vremenu znotraj in navzven.

Verjetno ker je bil tko lep so me na tehnicnem spustili brez da bi se neki prevec ukvarjali z mano (test izpuha, zavor, luci in to je to). Amzs na dunajski

im next

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e enkrat pohvala An?etu, popravljen cel levi bok od raznih parkiri??, na novo zrihtana prva hauba od kamen?kov, enako prvi odbija?, ki se je lupil, nove prve lu?i - komplet s ksenoni in ASF motor?ki, popravljen desni prvi bok (pes), in sanirano cvetenje na robu vrat. avto spucan notri in zunaj.

 

stro?ek 0?, oziroma stro?ek nove nalepke (marjetice) za prvo haubo

 

Zdaj pa ?akamo LakTom. Pestro s farbanjem :)

post-2637-0-04866500-1485532082_thumb.jpg

post-2637-0-53056900-1485532105_thumb.jpg

post-2637-0-61081300-1485532112_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

stro?ek 0?, oziroma stro?ek nove nalepke (marjetice) za prvo haubo

 

 

A si ?u v Barcelono po marjetico? :) Na eBayu sem enkrat gledal, pa nisem nasel takih :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je z ebaya, a ves da tiste ki si mi jih prinesel nazadnje je tudi sparanje unicilo...cist zbledela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je z ebaya, a ves da tiste ki si mi jih prinesel nazadnje je tudi sparanje unicilo...cist zbledela

 

Konec februarja grem spet... ce jih se rabis :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec februarja grem spet... ce jih se rabis :)

Galaxy s8 prines :)

A VAG tut cveti

Ce se spomnis slik mehurckov na robu vrat - videti je bilo kot prerjaveno a je nekdo pred mano nekaj popravljal je rekel Anze, se je sedaj videlo ker je bila barva na barvi ( po moje je nekdo zvil rob vrat pa sel mal penzlat. Ni bila rja pod tovarnisko barvo to je vazno

 

Hauba bi pa sigurno ce je ne bi saniral.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Galaxy S8 ne bo predstavljen... kolikor vem, Samsung letos sploh nima nobenega dogodka... imajo ocitno orevec dela z "bombasticno" afero...:)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Galaxy S8 ne bo predstavljen... kolikor vem, Samsung letos sploh nima nobenega dogodka... imajo ocitno orevec dela z "bombasticno" afero...:)

A ni roumor da bo v prodaji ze konec februarja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni roumor da bo v prodaji ze konec februarja

Po zadnjih informacijah... seveda neuradnih... naj bi bil predstavljen sele 29.3. In potem v prodaji od konca aprila dalje ... kar bo dokaj veliko razocaranje za tiste, ki ga pricakujejo na dogodku v okviru MWC v Barceloni... najprej nedobavljivost Note 7 v nasih koncih... potem fiasko z baterijami.... sedaj ko bi pricakoval nek mega dogodek v Barceloni, pa nic... ;) pomoje imajo kar velike probleme zaradi Note 7...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa nove luci ? A ti ni anze barval ? :)

Vse smo menjal jbg :). Anze je tega, barchetta je pa pri laktomu. Zaradi kleparja, Laktom ima fajn navezo s tem kleparjem in si stalno ?ibata dele sem in tja. Anze je predalec za kaj takega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po zadnjih informacijah... seveda neuradnih... naj bi bil predstavljen sele 29.3. In potem v prodaji od konca aprila dalje ... kar bo dokaj veliko razocaranje za tiste, ki ga pricakujejo na dogodku v okviru MWC v Barceloni... najprej nedobavljivost Note 7 v nasih koncih... potem fiasko z baterijami.... sedaj ko bi pricakoval nek mega dogodek v Barceloni, pa nic... ;) pomoje imajo kar velike probleme zaradi Note 7...

Vsak novej?i telefon ki ga naredijo, je ve?je sranje. Od kar se ne da ve? menjati baterij v novej?ih so tej telefoni samo za delat ?abice na morju.Jaz vstrajam na S3. Zakon od telefona. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,sepravi ti je anze kompletno zrihtal seata, barcheto ti pa lak tom rihta. Jest sem pa razumel, da ti je seata anze porihtu strihal ga bo pa laktom :). To imas vrjetno full kasko na seata?

Ja normalno, kasko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo, pod kako pretvezo pa menjas luci na kasko? :rolleyes:

Isto kot prvo haubo (in vse ostalo)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.