Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Moram napisat da me na Mazda servisu v BTC, vedno presenetijo, in jih moram pohvalit.

 

Ta teden sem imel sakerja na "popravilu" rje na zadnjih desnih vratih.

V ponedeljek pridem dol, pustim Sakerja tam, se zmenim ?e za servis na 100 kkm, mi dajo TESTNO mazdo 2, in ?ibam.

Danes me pokli?ejo, da je avto fertik, po slu?bi lepo odjadram dol, saker parkiran pred delavnico, vrata zrihtana, servis narejen, avto opran, vsi papirji pripravljeni, pla?am servis in bi ?e lahko ?el, samo smo mogl z majstri ?e mal podebatirat. :blush:

 

Skratka bolj zadovoljen kot sem bil ne morem bit, ?e enkrat hvala vsem ki so sodelovali pri tem "projektu" :rispekt:

 

 

 

 

PS. Ob?utka ko s 6. prestavo stisne? gas se ne da opisat, testna mazda2 ne gre tolk niti s 1. prestavo. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo potem tale tema prava za pohvalit? :)

 

Pohvala za Gama servis BTC tudi iz moje strani... Danes naredil servis na 80.000 km ... pripeljal ob pol osmih, kot je bilo dogovorjeno... avto bil gotov ob pol desetih... poleg rednega servisa sem imel se menjavo tipke za opdiranje prtljaznika, ker se je gumica strgala (pod garancijo... se zadnji dan triletne garancije :bravo: ) in odsevnik na obijacu, ki sem ga razbil (tega sem placal sam, kar je tudi logicno, saj sem bil tudi sam kriv, da je bil razbit :) ) ... avto opran in posesan :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tale servis v BTCju je res dober. Sem imel kar nekaj te?av z BTjem, sem ga mislil ?e prodati, pa me je neki predstavnik Mazde napotil tja. So uredili in sestavili tako, kot se spodobi in avto dela, kot mora. So se tudi pri meni lotili sesat notranjost in klepat zadnji odbija?, a sem jih ustavil. Kdor pozna moj avto, ve, da je to bolj, kako bi napisal, brezvezno delo. Kakorkoli, ?e vozim avto 130 km dale? na servis, ?e mora biti razlog za to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maestro Pelko mi je par urc delal na avtu (menjal cevi za vodo) in kon?ni izdatek je 80 ?! :danzoman:

 

Priporo?am tudi drugim tega strica (sicer ga v glavnem ?e poznate)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Desna stran je identi?na, tako pa? izgleda ?e je Mazda 6 spu??ena (pa ?e ET mam ful nizek od plati??)! :ne vem:

 

Itak i??em original fedre, ker mam dovolj te qrbarije nizke! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pohvalu bi svojga mehankara iz la??, prpelu sm mu ga, on je zrihtu kukr se zagre(res da ga je mev cev teden, sam so mu trafo postajo rihtal pon, tor in sre, pa ?e ogromn letanja za dele je mu), avgusta mi bo ?e amortizerje str?u pa fedra zamenu pa bo avto?ek kot se ?ika.

nima pa firme, tko da ?e kerga zanima sam na privat al pa v kk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pohvala z moje strani za servis A-cosmos BTC (biv?a Gama), ki so mi spet naredili servis tako kot smo se zmenili poleg tega so oprali ?e avto in mi ?e za bolj?o voljo dodali dodaten bombon?ek. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pohvala z moje strani za servis A-cosmos BTC (biv?a Gama), ki so mi spet naredili servis tako kot smo se zmenili poleg tega so oprali ?e avto in mi ?e za bolj?o voljo dodali dodaten bombon?ek. :jupiii:

 

kaksen bomboncek so ti dali?a si imel servis na 80.000 km. kok si dal ce ni skrivnost?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksen bomboncek so ti dali?a si imel servis na 80.000 km. kok si dal ce ni skrivnost?

 

Sorry ne morem o tem javno, ker je tak dogovor. Je bila pa to neke vrste kompenzacija, ker sem imel prej?nji? te?ave z rikverc senzorji, ki so se pokvarili ravno takrat, ko je bil avto pri njih na servisu pa sem imel nekaj dodatnega letanja in ?akanja, da so jih zrihtali.

 

Mi je pa v?e?, da na to niso pozabili in da znajo pravilno obravnavat in "rihtat" svoje stalne stranke zato en velik plus za njih in marsikdo bi se lahko u?il od njih. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry ne morem o tem javno, ker je tak dogovor. Je bila pa to neke vrste kompenzacija, ker sem imel prej?nji? te?ave z rikverc senzorji, ki so se pokvarili ravno takrat, ko je bil avto pri njih na servisu pa sem imel nekaj dodatnega letanja in ?akanja, da so jih zrihtali.

 

Mi je pa v?e?, da na to niso pozabili in da znajo pravilno obravnavat in "rihtat" svoje stalne stranke zato en velik plus za njih in marsikdo bi se lahko u?il od njih. :bravo:

 

sm mislu da so ti dal kj od opreme dodatno. to me je bolj zanimalo. sm mislu da je kj novega za nase mazde.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A-COSMOS BTC: danes sem imel servis na mojem poltraktorju na 23500 km. Fant je delal kot ?vicarska ura, hitro in natan?no. Sicer je imel na koncu idejo, da bi ga ?e od znotraj posesal in peljal v avtomatsko pralnico, a sem mu sam rekel, da ne. Je bil malo zbegan, a je ubogal. Zakaj naj pa zgublja ?as s sesanjem, ko bo pa po dveh dneh spet poln blata, trave, peska,... Pa zunanje pranje poltraktorja je tudi Sizifovo delo. In nazadnje je bil ra?un tak, da se mi spla?a vozit se 125 km dale? na servis. Ampak to je skrivnost...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Vido23

Verjamem, da so odli?ni prodajalci in serviserji v AC Kr?i?nik. Bi pa prosil, da malo bolje definira? ime super servis. Ali je lep prostor, lepa okolica? ?e ni skrivnost: kaj so ti menjali in za koliko denarja? Hvala in lep pozdrav.

 

Se opravi?ujem Streli. To je bil moj prvi prispevek in vpra?anje. Preden sem to sestavil in poslal, je ?e on vpra?al podobno, kar me oz. nas zanima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vido23

Verjamem, da so odli?ni prodajalci in serviserji v AC Kr?i?nik. Bi pa prosil, da malo bolje definira? ime super servis. Ali je lep prostor, lepa okolica? ?e ni skrivnost: kaj so ti menjali in za koliko denarja? Hvala in lep pozdrav.

 

Se opravi?ujem Streli. To je bil moj prvi prispevek in vpra?anje. Preden sem to sestavil in poslal, je ?e on vpra?al podobno, kar me oz. nas zanima.

 

 

Moja M5 je tam na rednih servisih odkar jo imam ( eno leto 40k - torej dva servisa) - edini ?e lahko to sploh re?em, izredni servis je bil menjava prednjih amortizerjev! ker so original predragi, so oni zrihati druge ( mislim da so monroe) in jih zmontirali + naredili optiko! cena : ?e bi dal popravljati bratrancu ,, ki je popoldanc bi me pri?lo enako ( mogo?e bi pri?paral 40 eur pri delu, ampak se ne grem tega! oni vedo kako se ?raufa Mazda!!!!) Mislim, da sem vse skupaj pla?al cca 260 eur

Redni servis pa pride cca 200 eur ( olje, filtri, delo), odvisno tusi kaj vse menjajo( olje menjalnika, zavorna teko?ina)

servis na 120k je bil pa cca 400 eur - ko so menjali vse teko?ine , sve?ke, nekaj ?arnic v armaturi!!

 

Glede urejenosti bi rekel, da ?e nisem videl bolj urejene servisne delavnice kot je pri njih ( pa sem jih videl ?e kar nekaj) ! tudi salon je lep in kar nekaj avtomobilov je tam na ogled ( mazda, kia)

Nazadnje so mi popravljali rjo -danes sem prevzel avto ( pod garancijo - tovarni?ka napaka, seveda so oni uredili reklamacijo) in mi za zaklju?ek ?e naredili nov avto: beri - oprali v nulo!!! in ?e jo ne bi vozil, na original servis, mi ne bi priznali garancije ( avto je star 5 let, garancije je pa 3 leta). ampak je ?e vseskozi na Original servisih - sem pa drugi lastnik

In pa menjali gumice stabilizatorja ( 30 eur)

Vedno mi uredijo , da dobim nadomestni avto , ki pa niso neka jajca , ampak M5, M6.

 

Ni vedno vse v ceni. v?asih je tista dodana vrednost , ki jo dobi? na original Mazda servisu , tisto kar nekaj pomeni!!!

In pa seveda servisna knjiga , pri kasnej?i prodaji!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo, moja CXka ima nove zimska gume. :D

Verjetno ni treba posebej poudarjati, da je izbira v tej dimenziji (235/60R18 107H) relativno majhna, vsaj pri kvalitetnih gumah, da o dejanskih zalogah, cenah in kaj lahko res dobi? sploh ne izgubljam besed.

 

Moja izbira se je nekako zo?ala na Continental 4x4 WinterContact MS in Dunlop Winter Sport 3D...

V glavnem, zaloge so trenutno ?e res zelo pi?le, pa smo ?e 1 mesec do 15.11...

 

Pregledal sem vse ?ivo od vulkanizerjev do internetnih trgovin... Ali omenjenih modelov ni na zalogi ali pa so cene enormne, ?e jih imajo. In potem, ?isto po naklu?ju, naletim na AVTOSERVIS TOMA? LU?TREK s.p., MEDVODE, http://www.avtoservis-lustrek.si/. Padem dol... Imajo na zalogi oba modela :aaaaa: . Pokli?em, preverim, zmaga! Gotovinska cena 1 kosa Contija 202,62 EUR kar je ceneje kot najni?ja, ki sem jo uspel najti v SLO internetnih trgovinah. Njihova prijaznost in ustre?ljivost je izredna. ?e po telefonu mi re?ejo, da je komplet 800 EUR. OK, kaj pa premonta?a, koliko? Ni?, gratis! ?zmeden? Padem dol od presene?enja... Grem tja, vse tako kot smo se zmenili, kljub ?tevilnim strankam ne ?akam ni?, kon?na cena na ra?unu 794 EUR... Vpra?am, ?e imajo tudi hrambo.... Mi odgovorijo "seveda", cena za sezono je 15 EUR, za vas ni?...

 

OK, vem, da so gume v tej dimenziji drage in se jim spla?a, ampak preko interneta ne bi dobil popolnoma ni? ceneje, zalog ni, pa ?e premonta?a bi bila cca. 50 EUR. Za primerjavo, La?i? v Bre?icah ima isto gumo za 239,99 EUR minus 10%, torej gotovinska cena je 215,99 EUR plus premonta?a. Ko sem prera?unal me je stalo cca. 100 EUR manj kot kjerkoli drugje. Odnos, prijaznost, ustre?ljivost, strokovnost na vi?ku. Priporo?am!

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Majstra Simona (Avto Pelko d.o.o.) moram total pohvalit, ker mi je za zelo ugodno ceno zamenjal sklopko in ?e par stvari! :danzoman:

 

http://www.itis.si/AVTO-PELKO-VZDRZEVANJE-...H-VOZIL?6499396

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz lahko pohvalim Kr?i?nik-a.Odli?ni, prijazni in zlasti cenej?i kot v Celju.O?e ga vozi tja ?e dlje ?asa.Sam sem imel 6 na mojem 1 servisu (pri 137.000).Vse pregledano menjani filtri olje, skratka vse kar je potrbno po nakupu rabljenega vozila.

Servis tam priporo?am tudi cene ugodne, ?eprav mi je Celje pri roki.

Sem pa prodajal svoj avto in je za kupca pri?el serviser od Kr?i?nika (privatno seveda), da pregleda moj avto zanj.Sam sem bil vesel, da bo kupcu lahko pojasnil kaj kupuje.Avto mi je presral do konca, ?e? takoj se vidi da je z uvoza in v kak?nem stanju je, kaj vse crkuje ......Potem pogleda na servisni listek, nakar ugotovi, da je servis delal sam osebno.Vpra?al sem ga, kako je mogo?e, da je avto tako zani? in da kilometri niso realni, ?e sem na serviso jasno povedal, da ?elim avto tip top in naj menjajo vse kar je potrebno, pa je bilo re?eno, da za uvo?en avto je presenetljivo ohranjen in je vse OK.

Nato se je za?el takti?no izmikat, da so kilometri zagotovo realni, da menjava interkuler hladilnika ni potrebna , ?e ne spu?a in da se poceni lahko tudi zavari...... Skratka odgnal kupca, da avto iz uvoza se prodaja ceneje...

Sem mu tudi povedal, da naj mu najde bolj?i in cenej?i avto in naj ga kli?e 3X na teden, ?e mu ga je na?el...

Skratka kupec( sicer moj daljni znanec) je ?e danes brez Mazde, mene pa verjetno pri Kr?i?niku ne vidijo ve?.Servis majo odli?en in ugoden a se mi je njihov serviser zameril.

Vsekakor jih priporo?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.