Skoči na vsebino

Kadar macke ni doma misi plesejo


LabiGT

Priporočeno sporočilo

NI ZA KAJ.

Hvala vsem da niste pozabl name in tako lepo odprl novo temo in zlival svoje vtise in lepe ?elje v tole lepo temo. :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar, hvala za mini dopust in pa zdravljenje na fri?nem Gorenjskem zraku, v bli?ini fabrike Elan! :bravo::notworth:

 

Na tvoje zdravje! :pepsi::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AJVARU DEJ SE ENKRAT TOKRAT BREZ NAPAK

(VZDZEVALNA, RAZEN TEGA VZDRZEVALNA KAJ?, KERA TEMA JE KENEKI? )

:P

 

BIL JE DEC TOK NAKURJEN DA JE NATIPKAL Z MAX. HITROSTJO, SEJ DRUGA? TUDI BEGUNJE BI BILE LAHKO PISANE Z VELIKO ZA?ETNICO NPR. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BIL JE DEC TOK NAKURJEN DA JE NATIPKAL Z MAX. HITROSTJO, SEJ DRUGA? TUDI BEGUNJE BI BILE LAHKO PISANE Z VELIKO ZA?ETNICO NPR. :P

 

PA MI SMO VSI ZAHTEVAL BAMOVXE ON JE NAM DAL BEGUNJE OZ. BEGNE. MI SMO POSEBEJ TEMO ODPRL ZA BANOVCE ON PA NAM DRUGAM.

 

AJVAR DRUGIC CE BOM HOTU V BEGUNJE BOM SAM SEL IMAM JIH BLIZU. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni v Begunjah ena psihiatrija... da nas slu?ajno ni hotel tja poslat ?zmeden?

 

@Boss, a ma? ti tadolgo lajtungo dans aktivirano, kaj misli? da nas je poslal na Grad Kamen, ali pa v tovarno Elana, halo? :P

 

Primorci pa v tem kontekstu omenjajo Idrijo, ?tajerci imajo Vojnik, pri nas pa Polje oz. Studenec (kolegica pravi temu Fu?inske toplice, hihi). :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas primorce je poslal v Idrijo na hrib. :P

 

Ti mu pa lahko re?e?, kakor pravi moj kolega iz Prad; "ma hodi u k...c mona, ne mi razbijati jajc!" :P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EVO MENE IZ MORJA, SE PRAV ZDEJ PA DIREKT NAPREJ V BANOVCE :D

 

SI ?E BIL (BILI SMO BLOKIRANI KAK?EN DAN CCA.); AMPAK NIS PORAJTOV, KER SI BIL ODSOTEN S FORUMA! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.