Skoči na vsebino

Kadar macke ni doma misi plesejo


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Mnja, ?ena gre ponavadi s sekiro. Tudi v torek je ?la s sekiro. Na mojo sre?o samo do kurnika...

Dober obet za dru?inski dvoboj, ne vem na koga bi upal stavit, ?e se pomerita vsak s svojim orodjem.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober obet za dru?inski dvoboj, ne vem na koga bi upal stavit, ?e se pomerita vsak s svojim orodjem.  :ninja:

 

Si upa? nadet modro ?elado in priti sem? No, da ne zaidemo s teme: smo pa danes zakurili pe?, da smo koko spekli. In se je kadilo skoraj do Blego?a... ?koda le, da z napa?ne strani... Sicer pa nekoga baje ni doma, tako da itak ni bilo pomembno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ELE ZDAJ SEM DOJEL!

 

Pri mo?akarju sem se nekaj zadol?il in mu dolgujem ?e skoraj pol leta. Ker pa nenehno reklamiram turbo-dizle, se je mo?ak ukujal in sploh ne omenja dolga.

 

?koda, da nisem prej vedel za to, pa bi se zadol?il za 5-mestno ?tevilko... :hudicek: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 11 mesecev kasneje...

Narod kupu si bom SMART-a Brabus, kaj pa to trga, jebe? vse ostale kante.

 

Dejansko sem ga vozil in ne more? verjet kaj so s take konzerve nardil. :rispekt:  :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narod kupu si bom SMART-a Brabus, kaj pa to trga, jebe? vse ostale kante.

 

Dejansko sem ga vozil in ne more? verjet kaj so s take konzerve nardil. :rispekt:  :rispekt:

 

To bi bilo pa nekaj zame - parkiram v kason BTjke, grem v dolino, zapeljem Smarta s kasona in po mestu. Ko kon?am, zapeljem Smarta spet na kason in se lepo s spodobnim turbo-dizlom odpeljem nazaj v hribe... V takem primeru je Smart lahko tudi na bencin, plin ali elektriko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

To ma napisano na njegovem profilu:

Kaj je fino biti MK free in forum free, samo bere? in krepava? od smeha.

Ja, ampak to ima ?e MESECE napisano.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...
pred 8 urami je Slivka napisal:

Pri svoji časti prisegam, da sem na lastne oči na njegovem dvorišču danes poleg MPSke videl tudi 2,5 litrskega Turbo Dizla z Intercoolerjem. 

 

Zna biti, da se bo Sava počasi začela izlivat v Blatno jezero...

Na čigavem dvorišču? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.