Skoči na vsebino

Mazda 6 cuka


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav.

 

Imam en problem?ek in sicer imam mazdo 6 diesel 120 konjsko in mi pri nizkih obratih cuka. ima kdo kak?no podobno izku?njo??

Drugo vpra?anje je ali pozna kdo na primorskem kak?nega mehanika kateri se razume v mazde in da odgovor nebi bil poobla??eni servis.

 

hvala in lep pozdrav vsem skupaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, meni je isto cukalo. Pomagalo je u?enje ?ob, ampak je bila to bolj kratkotrajna re?itev. Na koncu je re?itev, menjava ?obe. Lahko da ima? isti problem. SI ?e kaj na testerju preverjal ?obe?

 

 

aha, prvo bom ?e menjal filter goriva potem pa bomo ?obe pogledal al kako!?

kolko je pa kaj stro?ek menjave ?ob??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

precej dosti :D ..min 220eur po ?obi :) ...odvisno ?e vzame? nove, obnovljene ali ponaredek "nachbau" katere ti ne priporo?am... probaj uporabit ?istilo za ?obe (Metabond Megasel) ...odvisno v kakem stanju so ?obe, mogo?e bo se spucalo... sicer je pa en forum-a? ponujal obnovljene injektorje...probaj ga kontaktirat :) ( http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8905 )

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

original denso?

 

Yep - gledam za masino RF7J (mojo) so pa tudi za tvojo - kera koda je ze R5 nekaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep - gledam za masino RF7J (mojo) so pa tudi za tvojo - kera koda je ze R5 nekaj....

 

najlep?a hvala vsem za iz?rpne odgovore.

prvo bom probal z filtrom za nafto mogo?e je kaj vode notri ?e ne pa it v stro?ek kaj ?mo.

Kako se pa uporablja to ?istilo za ?obe?? mora? kaj razdret ali se to doda v gorivo!???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

 

Imam en problem?ek in sicer imam mazdo 6 diesel 120 konjsko in mi pri nizkih obratih cuka. ima kdo kak?no podobno izku?njo??

Drugo vpra?anje je ali pozna kdo na primorskem kak?nega mehanika kateri se razume v mazde in da odgovor nebi bil poobla??eni servis.

 

hvala in lep pozdrav vsem skupaj

 

Edina napaka. :hudicek::hudicek:

 

 

 

Nisem se mogu zadr?at. :blush::blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najlep?a hvala vsem za iz?rpne odgovore.

prvo bom probal z filtrom za nafto mogo?e je kaj vode notri ?e ne pa it v stro?ek kaj ?mo.

Kako se pa uporablja to ?istilo za ?obe?? mora? kaj razdret ali se to doda v gorivo!???

 

direkt v poln tank

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najlep?a hvala vsem za iz?rpne odgovore.

prvo bom probal z filtrom za nafto mogo?e je kaj vode notri ?e ne pa it v stro?ek kaj ?mo.

Kako se pa uporablja to ?istilo za ?obe?? mora? kaj razdret ali se to doda v gorivo!???

 

evoga ?istilo za ?obe ( http://www.metabond.si/metabond_megasel.html )...

"Dodatek MEGASEL se dozira v rezervoar pred polnjenjem goriva. To ?e posebej velja, ?e ni mo?no zagotoviti me?anja.

- prva uporaba : Na 40 litrov goriva 20ml MEGASEL-a za ?i??enje gorivnega sistema naprave

- redna uporaba : Na 40 litrov goriva 10ml MEGASEL-a "

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evoga ?istilo za ?obe ( http://www.metabond.si/metabond_megasel.html )...

"Dodatek MEGASEL se dozira v rezervoar pred polnjenjem goriva. To ?e posebej velja, ?e ni mo?no zagotoviti me?anja.

- prva uporaba : Na 40 litrov goriva 20ml MEGASEL-a za ?i??enje gorivnega sistema naprave

- redna uporaba : Na 40 litrov goriva 10ml MEGASEL-a "

 

 

?e enkrat hvala vsem skupaj :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, ?e je res zani? ?oba prvo ne ve? katera, a bo? zdej delal ?tih probo, drugo bo? naro?u kar 4 al kako

si to predstavlja?? Tretje pa injektor silno redko res crkne.

 

Bod pameten in najprej poskus z kakim mo?nim ?istilom za injektorje in to ve?krat zapored.

 

?e je motor DPF te kombinacija ?istila in kalibriranja injektorjev skor sigurn odre?i tvojih skrbi.

 

Lahko pa tudi nese? popravit - obnovit injektorje npr. na Vransko Jelenu, sam to pa ni pocen ?pas... :vskalo:

 

Pa seveda zamenji filter nafte.

Power user

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, ?e je res zani? ?oba prvo ne ve? katera, a bo? zdej delal ?tih probo, drugo bo? naro?u kar 4 al kako

si to predstavlja?? Tretje pa injektor silno redko res crkne.

 

Bod pameten in najprej poskus z kakim mo?nim ?istilom za injektorje in to ve?krat zapored.

 

?e je motor DPF te kombinacija ?istila in kalibriranja injektorjev skor sigurn odre?i tvojih skrbi.

 

Lahko pa tudi nese? popravit - obnovit injektorje npr. na Vransko Jelenu, sam to pa ni pocen ?pas... :vskalo:

 

Pa seveda zamenji filter nafte.

 

denso ?obe redko kdo obnovi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

filter nafte sm zamenju in kot da se malo pozna razlika zdaj bom tako vozil ene dva dni potem pa po ?istilo in bomo vidl.

na pamet mi je ?e pri?lo ali mi mogo?e znalo vplivati ze je kaka grelna sve?ka kriva ?e slu?ajno ne dela.

 

lp

 

Sve?ke grejejo samo pri zagonu, pol so useles.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa moram pohvalit tale forum?ek ker nisem pri?akoval tak?nega odziva. Prvo vsem hvala kateri ste se tukaj mu?li z mojimi problemi in hvala enemu od foruma?ev ki mi je poslal osebno sporo?ilo in mi ponudil pomo? katerega bom sigurno kontaktiral.

 

vglavnem sami jacki ste tu gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa moram pohvalit tale forum?ek ker nisem pri?akoval tak?nega odziva. Prvo vsem hvala kateri ste se tukaj mu?li z mojimi problemi in hvala enemu od foruma?ev ki mi je poslal osebno sporo?ilo in mi ponudil pomo? katerega bom sigurno kontaktiral.

 

vglavnem sami jacki ste tu gor.

 

in kaj je bil problem na avtu? Oz. kako ste ga re?ili? :)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Odkar tankam v makedonij ni vec TDI zvoka. Soba se ne slisi vec pa tudii mi ne cuka. Ne razumem kaj bi blo narobe. Ker v slo naj bi bla nafta bistveno boljsa.

 

A nisi nek "penicilin" dodajal v dizel. :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.