Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

te?ko po temle soditi, ampak tole je meni kovinski zvok - tipi?no nek tanek pleh ki vibrira...... (pleh zadaj na kolektorju, auspuhu itd)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha.. Ja  drga? sm pa ke u?asih tud sli?im kovinski zvok k se pa bistveno druga?e sli?i od tega (Se pa dobesedno tako sli?i kot je napisal viper, kot da ena kovina vibrira ob drugo), sam to se sli?i v drugem predelu avta... Kakorkoli, za uso to zmedo je krivo to vibriranje avta in me zanima, ?e so za to res krive sve?ke, kakor pravi Pelko ali kaj drugega ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha.. Ja  drga? sm pa ke u?asih tud sli?im kovinski zvok k se pa bistveno druga?e sli?i od tega (Se pa dobesedno tako sli?i kot je napisal viper, kot da ena kovina vibrira ob drugo), sam to se sli?i v drugem predelu avta... Kakorkoli, za uso to zmedo je krivo to vibriranje avta in me zanima, ?e so za to res krive sve?ke, kakor pravi Pelko ali kaj drugega ?

sve?ke za tole? jaz bi rekel ne, ampak bi vzel leseno palico en naj dr?i na treso?ih obratih ti pa z leseno palico ti?i ob kovinske dele okoli motorja. S takim posnetkom je res te?ko, ampak auspuh ma v posnetku tak glas ko Remus M3........preveri ga in njegovo gibljivo cev

 

A je ta zvok odvisen zgolj od rpmjev (ne glede na prestavo)? ?e ja potem je pleh / plastika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, iz posnetka je res tesko to ugotovit, ker se res cisto drugace slisi. Zej glede auspuha pa gibljive cevi bi jest reku, da je use ok. Ko stopim vn iz avta sicer res zelo minimalno brni ni pa nc kej posebnga. Za gibljivo cev bi pa reku, da je isto ok, ker sm pri prejsnem avtu imel poceno pa je mel zvok ko ford mustang. Skratka iz auspuha ni nikakr?nih mo?nih zvokov ali kej podobnega. Kar se pa ti?e tega vibriranja bi se pa kr s temu strinju kar si napisu, sepravi: ne glede na prestavo bi reku, da je odvisno od rpmjev, ker enkrat ko se vozim mi nic ne vibirira, temve? mi za?ne takrat ko se ustavljam oz. ko padejo obrati (ne glede na prestavo). Nej pa ?e povem to, da recimo, ko ga pri?gem ob 6h zjutraj pa je avto pri miru je k?ne 5-7 sekund use lepo in prav, potem pa za?nejo plastike kar ob?utno ropotati pa tudi, ?e samo sedi? notri se ?e ?uti, da se avto malo trese. Dones sem ga recimo pri?gal ob 3h popoldne, ko je bilo uzuni +7 so bile pa vibracije zelo zelo minmalne (se niso ne vrata in ne sipa tresla). Sem ga pa za foro dal pod take obrate, kot je prikazano na posnetku in so bile vibracije minimalne.. Tko da jest bi reku, da tukaj igra tudi temperaturna razlika. Dons grem v no?no in stavm glavo, da bo ob 6h zjutri spet ta plastika ropotala, ko nora. Sej zadeva res ni nevem kasn "big deal" vrjetno bolj, ko bo topleje manj bo ropotala, sam me moti in mam res rad, da je avto zrihtan, kot se zagre... brez nekega ropotanja itd.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Januarja ?el v OBI in kupil vrtalni stroj Black & Decker. Po dveh luknjah in pol (premer 8 mm, armirani beton), se je pokadilo in se je ustavila. Nesem v OBIja, ga napakirajo in po?ljejo na servis. Ker pa je treba delo dokon?ati, vzamem vrtalni stroj Skil. Dalj ?asa sem se vozil iz OBIja domov (29km), kot pa sem z njim delal. Niti pokadilo se ni iz njega, kar ustavil se je. In noge pod pot ter nazaj v OBIja. Napakirajo ?e tega na servis, o vra?ilu denarja ni govora, po pol ure prerekanja kupim Bosh in v hribe. Zopet sem se dalj ?asa vozil gor kot pa sem z njim delal. In zopet v dolino. Tokrat sem imel s seboj tudi lopato... Sicer nisem pretiraval, naredil pa krepko rabuko, varnostnik stal poleg, rekli so, da bodo klicali policijo, narod na blagajni gledal, kaj se dogaja (in ?e ko so pla?ali, niso ?li ven ampak se je kar krog naredil okoli), jaz pa s ?e toliko ve?jim veseljem razlagal, da mi ne koristi, ?e ga po?ljejo na servis, ker bo to ?e tretji, ki bo ?la tja, ampak da naj mi vrnejo denar, pa bom ?el kupit vrtalni stroj kam drugam. Po pol ure so mi vrnili denar od dveh, samo da so me uti?ali, ker se je nabralo ?e preve? naroda, jaz pa ves ?as glasno ponavljal, kaj se je zgodilo in kaj ho?em.

 

Ko sem dobil denar in od?el ven, me zunaj ustavi nekdo in re?e: "Veste, gospod, vsi ti vrtalni stroji, ki ste jih na?teli, so narejeni na Kitajskem. Pravzaprav so vsi aparati, ki jih prodaja OBI, narejeni na Kitajskem. In za kitajsko robo se ve, kak?na je. Ne vem, kaj se tako razburjate..."

 

Se mi je pred o?mi kar poobla?ilo... O?itno je mo?akar to opazil in se po hitrem postopku pobral ?e preden sem lopato poklepal na njegovi glavi...

 

A zdaj naj pa kar sprejmem, da je vsa roba ne glede na znamko slaba, saj je vendar kitajska roba. Sedaj grem po internetu brskat, kje bi dobil kak?en ruski vrtalni stroj. In zraven se spra?ujem, kam smo pri?li: da je ruska roba kvalitetnej?a od evropske...

 

In tako sem danes naredil okoli 112 km, ko sem se vozil v Obi in nazaj, doma pa ni? kon?anega, ?eprav sem delal celo soboto: za zvrtat imam 10 lukenj, nabit ?epe in neko ogrodje privit gor. Dela dejansko za ?tiri ure s pavzam vred...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, ti si res stranka, ki odganja kupce in prav je tako, ?e so trgovlci nepo?teni.  :danzoman:

 

Aja, verjetno si prevo?il ve? kot 112 km, ?e je v eno smer 29, razen ?e si v drugo smer ubral kraj?o pot.  :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, ti si res stranka, ki odganja kupce in prav je tako, ?e so trgovlci nepo?teni.  :danzoman:

 

Aja, verjetno si prevo?il ve? kot 112 km, ?e je v eno smer 29, razen ?e si v drugo smer ubral kraj?o pot.  :harhar:

 

Ko je vse krepavalo ko sem se komaj segrel in po?teno zagrabil, me je tako razkurilo, da me je kar po zraku odneslo... Ja, za nazaj sem pa imel... Mislim, da je od mene do OBIja 26 ali 28 km... Slu?ajno je bila na ?tevcu okrogla ?tevilka, ko sem se zjutraj usedel prvi? v avto in zdaj je za 112 km vi?ja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosch si kupil modre barve, ki je hobi program kot vsi ostali. ?e kaj ve? dela? ti priporo?am eno majhno udarno kladivo. Ga imamo pri hi?i, eno je naredil celo, drugo obnovil, zdaj obnavlja tretjo, in ?e dela. 

http://www.bol.com/nl/p/bosch-pbh-2800-re-boorhamer-720-watt-2-6-j/9200000010643460/

je pa cena temu primerna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...g.Selivka ,kaj bo? pa zdaj kupil?jaz imam v slu?bi vrtalnik Duwal-rumene barve in je ok.????lp

Verjetno si mislu Dewalt :)

Pri nas mamo akumolatorskega hiltija Makita, dela ko sus :) gor pa pise made in Japan :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupil dewalta da sem v  hotelu Creina  v  Kranju v igralnici lahko obesil omare. Gre pa za tamalo ?temarco, SDS vpetje , 550 w z mo?nostjo udarnega vrtanja, vrtanja ali samo ?temanja. Zadeva je bila takratnih 55000 sit pa je ?e pred potekom garancije bila zamenjana komplet glava z vsem mehanizmom. Pa nisem kak hud privatnik, v?asih je treba kako omarico obesit na zid. Ko mi je drugi? crknila sem na servisu v Grosupljem zavrnil menjavo celotnega postroja. Ponudili so mi 20 % popusta, ?e kupim novo ampak sem rekel naj samo spravijo skupaj, da bo delala in ?e danes dela. Imam pa ?e staro iskrino vrtalko ki dela, dela , dela, zamenja? krta?e in spet dela , dela.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosch si kupil modre barve, ki je hobi program kot vsi ostali. ?e kaj ve? dela? ti priporo?am eno majhno udarno kladivo. Ga imamo pri hi?i, eno je naredil celo, drugo obnovil, zdaj obnavlja tretjo, in ?e dela. 

http://www.bol.com/nl/p/bosch-pbh-2800-re-boorhamer-720-watt-2-6-j/9200000010643460/

je pa cena temu primerna.

A ni pri Boschu zeleni program - hobi, Modri program pa Profesional?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr nas doma mamo eno hitachi , in garba da ni res, smo jo preteral na vse mogo?e na?in in ?E VEDNO DELA, je lahka ko pa udari pa adijo. CENA pa tud temu primerna, samo vredna vsakega centa.


lahko sam to recem da mamo osebe tle gor k se res nisko spuscajo 

Kolk ?asa jim ?e da? ?

 

5-10 minut ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kombinacija nervoze in slabe volje, ker se za 5-ek neki menim in sem si u?timal fraj dan, zdaj pa ne vem al gremo al ne gremo, klinac vse skup.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kombinacija nervoze in slabe volje, ker se za 5-ek neki menim in sem si u?timal fraj dan, zdaj pa ne vem al gremo al ne gremo, klinac vse skup.

pa ne d greste gledat 50 odtenkov sive  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:

 

jst grem u petk raj na 20 odtenkov..............

 

wtm_fu_54e7514d61ea2.jpg

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Fizda, nobenih odtenkov, neki druzga.

 

Aja, sicer pa moj nasvet, ?e imate kak?ne zamere med seboj jih lahko re?ite kakor mi2 z Dejanom Pavlovi?em, kjer je vmes posegla usoda (dejansko kar sadje v Eurospinu, hehe) in sva ?la na :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko sam to recem da mamo osebe tle gor k se res nisko spuscajo 

 

Podmorni?arji? :ne vem:

 

 

 

Pr nas doma mamo eno hitachi , in garba da ni res, smo jo preteral na vse mogo?e na?in in ?E VEDNO DELA, je lahka ko pa udari pa adijo. CENA pa tud temu primerna, samo vredna vsakega centa.

 

Zakaj na internetu la?je najdem na?rt bombe kot pa ceno vrtalnega stroja? Ali pa ?esa drugega, kar pa? kdaj i??em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Fizda, nobenih odtenkov, neki druzga.

 

Aja, sicer pa moj nasvet, ?e imate kak?ne zamere med seboj jih lahko re?ite kakor mi2 z Dejanom Pavlovi?em, kjer je vmes posegla usoda (dejansko kar sadje v Eurospinu, hehe) in sva ?la na :cheers:

Pomoje je "zamera" takrat na :cheers: sele nastala... ker se je izvedelo nekaj ozadji... in nekateri pravijo, da o zadevah, ki so se zgodile, nimajo pojma... in se delajo butaste (ali pa tudi ne :jezicek: )... Vsaj zase lahko trdim, da je tako, da sem dobil popolnoma drugacno mnenje o nekaterih osebkih... in sem prisel do spoznanja, da nekateri ocitno nimajo problema s tem, da hinavsko nekoga gledajo v oci in se mu lazejo v faco ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst te ozadja zaznavam ze od lanskega leta ko sm ustopil v klub  sm vedel de nekaj nestima

 

nekaj mi di?i di?i pa ne po sadnju

mene zanima zakaj mamo Disciplinsko komisijo :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar: 

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst te ozadja zaznavam ze od lanskega leta ko sm ustopil v klub  sm vedel de nekaj nestima

 

nekaj mi di?i di?i pa ne po sadnju

mene zanima zakaj mamo Disciplinsko komisijo :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar: 

 

Disciplinska komisija lahko ukrepa le pri sporih glede kluba... Ce nekdo ni clan kluba, pri tem nima nic ...  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tule v moji neposredni bli?ini svojevrsten primer in ?e DRUGI? na istem mestu prevrnjen tovornjak, s tem da sploh ne bi smel vozit preko Tuh. doline;

 

http://www.kamnican.si/prevrnjeno-tovorno-vozilo/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.