Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zjutraj na poti na vransko na pumpi prijel za ?RNO ro?ko in doto?il. ?ez 25km mazda re?e da ji ni ve? v?e? kar ima za zajtrk... Ra?un pove da sem tankal super 100... :vskalo:  Pa je ?el termin pa ?e x stro?kov zraven...

Welcome... naredil enako pred ca pol leta... in potem po sili razmer amputiral dpf.. .

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj na poti na vransko na pumpi prijel za ?RNO ro?ko in doto?il. ?ez 25km mazda re?e da ji ni ve? v?e? kar ima za zajtrk... Ra?un pove da sem tankal super 100... :vskalo:  Pa je ?el termin pa ?e x stro?kov zraven...

Kolega pa dva dni nazaj  :D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se odlo?il, da vr?em LJ tablico iz avta. Se peljem iz Avstrije ?ez Ljubelj lepo za tovornjakom in ko pridemo mimo zadnjega ovinka pred mejo stoji 5 lublan?anov na voznem pasu (tam potekajo dela in je enosmerni promet)  in bukov gledajo kaj se zdaj dogaja pred njimi. Za njimi pa lepo na desni strani sveti precej velik semafor RDE?E. Prej?nji? bi me na istem mestu kmali zbil en drug LJublan?an ker se mu pa? ni zdelo primerno ustaviti ob rde?em semaforju. Pa pizda a sploh kdo gleda znake zraven'''????? No to pa ?e ni vse. Rinejo tam kjer ni treba, ko pa je cesta frej pa vozijo 60 namesto 90 in pred vsakim ovinkom bremzajo kot bi vozili po jajcih. Kaj ?ele, ko bo padel sneg. Mogo?e si bom vzel enkrat mal cajta pa posnel ob sobotah te LJubljan?ane in njihove burleske na poti ?ez Ljubelj. Ob cesti pa kot smeti??e ker se jim ne ljubi smeti peljati do doma?e kante. Ve?krat se peljem po tej cesti z traktorjem in zaradi vi?ine malo ve? vidim.

Aja pa ?e to, po?utim se diskriminiranega, na meji pregledajo dokumente, tistim 100 000 sprehajalcem jih pa ni treba. Banda. ?e ima? pa kombi ti ga pa okrog obrnejo medtem ko sprehajalcem niti prtljage ne pregledajo. ?ez pol leta bo pa po?ilo sredi Nem?ije ko se bodo sprehajalci spravili uveljavljati ?eitsko pravo z oro?jem v EU.

Pizda sem jezen pa besen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se odlo?il, da vr?em LJ tablico iz avta. Se peljem iz Avstrije ?ez Ljubelj lepo za tovornjakom in ko pridemo mimo zadnjega ovinka pred mejo stoji 5 lublan?anov na voznem pasu (tam potekajo dela in je enosmerni promet)  in bukov gledajo kaj se zdaj dogaja pred njimi. Za njimi pa lepo na desni strani sveti precej velik semafor RDE?E. Prej?nji? bi me na istem mestu kmali zbil en drug LJublan?an ker se mu pa? ni zdelo primerno ustaviti ob rde?em semaforju. Pa pizda a sploh kdo gleda znake zraven'''????? No to pa ?e ni vse. Rinejo tam kjer ni treba, ko pa je cesta frej pa vozijo 60 namesto 90 in pred vsakim ovinkom bremzajo kot bi vozili po jajcih. Kaj ?ele, ko bo padel sneg. Mogo?e si bom vzel enkrat mal cajta pa posnel ob sobotah te LJubljan?ane in njihove burleske na poti ?ez Ljubelj. Ob cesti pa kot smeti??e ker se jim ne ljubi smeti peljati do doma?e kante. Ve?krat se peljem po tej cesti z traktorjem in zaradi vi?ine malo ve? vidim.

Aja pa ?e to, po?utim se diskriminiranega, na meji pregledajo dokumente, tistim 100 000 sprehajalcem jih pa ni treba. Banda. ?e ima? pa kombi ti ga pa okrog obrnejo medtem ko sprehajalcem niti prtljage ne pregledajo. ?ez pol leta bo pa po?ilo sredi Nem?ije ko se bodo sprehajalci spravili uveljavljati ?eitsko pravo z oro?jem v EU.

Pizda sem jezen pa besen.

Se strinjam s tabo grem ?ez mejo me pregledajo do gat, keer imam vse dokumente, ?e pa jih nebi ime l pa samo pi?i mi?ko nimamo kaj gledat.. Banda POKVARJENA, se ploh spla?a bit po?ten, ker te pol ?e bolj jebejo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem, ko tajkunom na bankah kuhajo kavo in jim lezejo v rit, nam, navadnim smrtnikom  FURS po?lje izvr?bo za nepla?ano akontacijo dohodnine za 2 meseca. Brez opomina ali kakega drugega opozorila. Za 120 ? dolga so zara?unali 22 ? stro?kov, banka pa je vzela ?e 45 ? za prenakazilo. BANDA, z na?im denarjem filajo svoje ?rne luknje. Me pa zanima koliko obresti bom dobil naslednje leto ve? nazaj, ko mi bo taisti FURS vra?al akontacijo. ?iveti po?teno sploh ni poceni. Na vsakem koraku te molzejo. ?koda, ker ne morem svojih dveh kravc ?ez poletje bolj zmolzti, da bi fursu lahko pla?eval dohodnino od dohodka na lastno delo za lastne potrebe za lastne kravce.  Jebelacesta ali po tanovo MATKURBA.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kr navadi se, js sm imel 160e stroskov pa tudi brez upomina itd. in to za 2 dni zamude. jah no nimas kj se dobr da se spomnejo kdaj pa kdaj na nas navadne smrtnike in potem porocajo da firma ni placala prispevke po 10 in vec let, meni to nikoli ne bo jasno. 

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker gre v tem primeru za izvr?bo lahko sklep izda furs ali pa sodi??e na predlog upnika. Banke so v tem primeru zavezane, da sklep o izvr?bi obdelajo. Izdajatelj sklepa dolo?i tudi primarno banko, ki vodi postopek saj gre namre? sklep tudi na druge banke, kjer ima dol?nik ra?une. Primarna banka posku?a popla?ati sredstva iz dol?nikovega ra?una in ?e je sredstev dovolj sporo?i ostalim bankam, da prekinejo postopke.

 

?e ne se nato od ostalih bank pridobijo sredstva, ki se prenaka?ejo na ra?un dol?nika pri primarni banki. ?e je dovolj je postopek zaklju?en, ?e pa ni potem se pa postopek ponavlja do popla?ila.

 

Ker se vsi ti postopki vodijo od za?etka do konca popolnoma ro?no saj gre od obdelave sklepa o izvr?bi, do postopkov med bankami za ro?na knji?enja in tukaj ni nobene avtomatike potrebujejo banke oddelke in znotraj zaposlene, ki se ukvarjajo samo z izvr?bami. Za celotne postopke je potrebno vzdr?evati posebno programsko opremo namenjeno samo izvr?benim postopkom, poleg tega se izra?unavajo ?e zamudne obresti za upnika in seveda medban?no usklajevanje postopka ter nenazadnje ?e stalno poro?anje pristojnim organom o poteku postopka.

 

Da ne bo kdo zdaj kak?no ogor?enje za?el izlivati ?ez tale post, saj je namenjen samo in zgolj razlagi postopka in zakaj se postopki izvr?be tako visoko zara?unavajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jezen sam nase,ker sem toook neorganiziran, da najprej lenobno bluzim, potem pa se mi kar na1x na fertig mudi in postanem ves nervozen. Vsakic isto, matr vola! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jezen sam nase,ker sem toook neorganiziran, da najprej lenobno bluzim, potem pa se mi kar na1x na fertig mudi in postanem ves nervozen. Vsakic isto, matr vola! :D

 

ha, ?is razumem:) sm je pa pol efektiva tok ve?ja...hahah:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans prehitim nekega stri?ka, ki je o?itno ?trikal za volanom in vozil cca. 35kmh namesto 50. Pa ga ?isto normalno prehitim. Nakar se mi pri semaforju loti nekaj modrovat, da kak?na je to vo?nja, pa sem mu (v hladnem in kulturnem tonu) odvrnil, da ?e nekdo vozi s tempom traktorja, ga kot tak?nega tudi smatram in imam pravico vozit na zgornji meji omejitve ne z njeno polovi?no hitrostjo. Imel je tudi klobuk na glavi, tako da sumim na na?ega g. Lojza (ki ga sicer kar nekoliko pogre?am na tem na?em forumu). Na zdravje!  :vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nekomu se je zdelo ?koda absorbcijskega sredstva, pa ga je samo ene pol pesti vrgel na veliko lu?o olja in antifriza na asfaltu. In potem fa?e tabornik lepo koli?ino oljne prhe od spred in zad (eden je vozil ?e pred mano). Ker je kot resen terenski avto seveda na debelo pokrit s prahom je nastala lepa packarija. Avtopralnica danes je bila samo stran vr?en denar, niti malo ni ?lo dol :angry2: . Tako da sem avto direkt iz avtopralnice moral doma ?e cel popoldne drgnt (je bla ?e moja ljubosumna).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh sem se lotil prehitet polza, beri traktor in v tistem trenutku pricne brez zmiguca zavijat levo. Se dobr, da sem vozil razmeroma pocasi in zlahka zavrl pred trkom! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa saj niso normalni! Pa saj sploh niso normalni! ?olnikom se je pamet skisala!

 

Tole je prepisano iz berila za ?etrti razred osnovne ?ole in otroci se jo morajo nau?iti na pamet:

 

 

 

 

Barbara Gregori? Gorenc
Jeza
 
Ne bom! Ne bom ve? priden otrok!
 
Kot trop divjih kozlov bom zdirjala
po stopni??u
in na dvori??u bom pobrala
najve?ji kamen
in ga v sosedovo okno zagnala!
 
Loputala bom z vrati.
Da na? dojen?ek ne bo mogel zaspati.
 
Ma?ki bom stopila na rep.
In papagaj?ka bom spustila na potep.
 
Ne bom si rok umila;
ne bom pojedla kosila,
 
Vsem, prav vsem se bom uprla!
 
Moja hi?ica iz kart se je podrla!
 
 
In potem se bodo prito?evali, da ni v ?oli nobenega reda in discipline. Pri takih pesmicah se sploh ne ?udim. A to je umetnost? Kaj se je zgodilo z Janezom Jalnom in Bobri? Pa tudi z ostalim leposlovjem?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.