Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

O ne boga, danes ne bo mogla spat, pa ?e travme bo mela 14dni

Ne,ne... Glede na to, da sem vzejedec in da se z doti?no gospodicno zelo, zelo dobro razumeva , lahko zagotovim da ima zelo trezen na?in Razmi?ljanja in pogled na te stvari...

 

Tudi jaz ne maram veganov,ki protestirajo po hipermarketih , oziroma, ?e huje, so vegani, ker je to baje modno zdaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf.... V letu 2019 , ko imamo mo?nost nakupa umetnenih materialov (ki so tudi velik pain in the ass naravi,se strinjam) takole ponosno delati reklamo za krznarstvo....

 

Z malim psom v naro?ju...

Ne se tolk sekirat zaradi takih zadev... raje re?i kri?anko ;) ...

 

post-10-0-25811100-1576392507_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se tolk sekirat zaradi takih zadev... raje re?i kri?anko ;) ...

 

6AA55DA8-2C18-44DC-9D37-9ECC61A17DD5.jpeg

Ma, saj se ne sekiram,samo.... Ammm... Neumno se mi zdi. Vem pa da je to le kaplja v morje...

 

Kri?ank pa ne maram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

O fak, kaka po?ast je to, da ti tako gumijasto zadevo takole odgrizne?

Pomoje kak?en PREDATOR, kdor je gledal film.  :huh:

 

P.S. da ti Hyundai po treh cilindrih laufa oz. povzro?a kakr?nekoli te?ave, mora neka ?ival PREGRIZNIT kabel, ker samo od sebe guzne kurckej!  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Zmaj..jebemliga.. pegula

Uspe?no popravi...zrihtaj lp

Gelipter, garant ima? ti kak?no re?itev, tako kot tista tvoja receptura za mravlje?  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva?ta.... vsako leto ista ?torija, fsi se neka qr?ijo okoli ?ivali, pa da naj se ne uporablja pirotehnike zaradi ?ivali...
ZARADI LJUDI naj se neha uporabljati te neumnosti,
- zaradi majhnih otrok, ki jim ni ?isto jasno, zakaj zdaj vse poka in ropota okrog njih, in so ?isto prestra?eni,
- zaradi po?kodb ob uporabi, ki so lahko smrtno nevarne,
- zaradi tega, ker je NEVARNO uporabljati pirotehniko v strnjenih naseljih, ker lahko nastane po?ar in druge po?kodbe na ljudeh in stvareh,
- zaradi vseh nas ostalih odraslih, ki nam tole usrano pokanje ni neko veselje, in nas moti...
- ja, tudi zaradi ?ivali, ki to pa? bistveno bolje sli?ijo in ob?utijo

Frajer si ?e NE poka?, in ne obratno!
Pa ?e kaj denarja ostane, namesto da bi letelo v zrak!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva?ta.... vsako leto ista ?torija, fsi se neka qr?ijo okoli ?ivali, pa da naj se ne uporablja pirotehnike zaradi ?ivali...

ZARADI LJUDI naj se neha uporabljati te neumnosti,

- zaradi majhnih otrok, ki jim ni ?isto jasno, zakaj zdaj vse poka in ropota okrog njih, in so ?isto prestra?eni,

- zaradi po?kodb ob uporabi, ki so lahko smrtno nevarne,

- zaradi tega, ker je NEVARNO uporabljati pirotehniko v strnjenih naseljih, ker lahko nastane po?ar in druge po?kodbe na ljudeh in stvareh,

- zaradi vseh nas ostalih odraslih, ki nam tole usrano pokanje ni neko veselje, in nas moti...

- ja, tudi zaradi ?ivali, ki to pa? bistveno bolje sli?ijo in ob?utijo

 

Frajer si ?e NE poka?, in ne obratno!

Pa ?e kaj denarja ostane, namesto da bi letelo v zrak!

Sem ?e mislil jaz nekaj podobnega napisati ?ez pirotehniko, pa sem se raje zadr?al, da nebi spet izpadel nek te?ak, ki se ne zna zabavati...

 

Ne prena?am je , ne vidim smisla, vidim pa en kup sranja v povezavi z njo...

 

Nisem eden redkih,ki se zaradi nje preprosto ne odpravi v center zve?er.

 

In edino pravilno,da so se nekatera mesta odlo?ili skenslati ognjemet (a.k.a.metanja denarja v zrak).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja jutri bo kot na fronti - spet. Res v ?em je ?tos? :ne vem:

Bodi vesel, da ne ve? v ?emu je ?tos; to pomeni,da ti nevarne neumnosti niso zabavne in zanimive .

 

Jaz v ?ivljenju nisem v roki dr?al pirotehnike in pri nas doma NIKOLI ni bilo tega.

 

Pa nisem apriori proti temu,sem pa proti neodgovorni rabi le-te in proti posiljevanju okolice z njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pri branju novic o uspehih policije, sem se od srca nasmejal zapisu:  "zaradi hitre intervencije uspeli najti in zase?i tulce voja?kega streliva, preden bi jih osumljenci pospravili" - ko sem bi v vojski so za nami "?aure" pospravljali pripadniki zalednih enot sestavljenih iz manj sposobnih vojakov.

 

Seveda policija ni kriva da je z uvozom "demokracije" na son?no stran Alp postala brezzobi tiger.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri branju novic o uspehih policije, sem se od srca nasmejal zapisu:  "zaradi hitre intervencije uspeli najti in zase?i tulce voja?kega streliva, preden bi jih osumljenci pospravili" - ko sem bi v vojski so za nami "?aure" pospravljali pripadniki zalednih enot sestavljenih iz manj sposobnih vojakov.

 

Seveda policija ni kriva da je z uvozom "demokracije" na son?no stran Alp postala brezzobi tiger.

Uvozom demokracije ali koga drugega iz pra?nih krajev?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, no, no... kako pa se obna?ate do eti?nih? Teli romski so pa? ogro?ena vrsta in moramo storiti vse da ne bodo izumrli. Zakaj pozitivna diskrimninacija ni na seznamu prekr?kov? Ker ?e je nekdo na eni strani pozitivno diskrimniran je 100%, da je zaradi tega na drugi strani nekdo negativno diskriminiran. Kje je torej potem na?elo demokracije in enakosti pred zakonom?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ja komunalci, to pa so eni sralci in drekalci, pa ne delavci ampak njihovi delodajalci.  :vskalo:

 

(ravnokar izvedel, da bodo ju3 izvajali priklop kanalizacije na moji parceli, pa ?e to izvedel pomotoma od sosede).  :ninja:

 

Zdaj ne morem pisat ne dopusta, ne ?esarkoli, da bi jih nadziral te mojstre, ki so mi spomladi ?e prebili Telekom kabel in potem nih?e ni?esar kriv.  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah to ni ni?, pri sosedu so prebili plinski kabel pa se ni noben kej dost sekiral. So delali naprej, dokler nismo mi zavohali plina. Tako, da raznorazne eksplozije so pa? ve? ali manj kr normalni poteki dogodkov.

 

Aja, pa da se jim je vsaj 3x povedalo, kje pelje plinski kabel na parcelo in da nj tam ne kopljejo z bagrom - ah, to pa ne, kdo ?e koplje na roke, ?e lahko z bagrom naredi? 10x hitreje, potrgane kable naj pa drugi re?ujejo.

 

Da ne omenjam vodovodarjev, ki so sosedovo novogradnjo priklapljali ne vodovod in seveda jim je v cevi u?lo blato in pesek. Ne da bi karkoli povedal, oni lepo spustijo vodo nam je pa za?topalo vse pipe z zemljo. In to tako, da sem eno dejansko moral vre?t stran in kupiti novo. Za spucat vse kotli?ke, belo tehniko, plinsko pe? z bojlerjem in ostale pipe pa sem porabil vsaj 3 ure. Delovodja se je delal budalo in krivdo prena?al na na?o stran, ?e?, da bi po priklopu vode morali odpreti le pipo, ki nima nobenih filtrov. Sem mislil ga kr na nju?ko tre??it ob taki aroganci.

 

Edini, ki se je full opravi?eval in je rekel, da mi kupi novo pipo je bil sosed, ki je ob tej zgodbi ?e najmanj kriv. Kaj mi bo on pla?eval, ?e so zajebali tisti, ki se imajo za profesionalce. Tako, da te ?ist razumem, da jih mora? nadzorovat, ker kolk je pa tukaj ?alabajzerjev jih pa resno ne najde? drugod.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tiste meteorne vode, speljena iz ?leba so jim ravno "na poti" zdaj njihove cevi in se bodo kri?ale s priklopom kanalizacije prek parcele. ?e tam ne bo ve? tesnilo, se mi bo nekje za?ela voda nabirat, potem pa jih lovi (Slivka je zadnji? dobro povedal zgodbo iz ?empetrske bolnice, kjer sta za in?talacije skrbela Ibro in Mujo). :vskalo: smejalni plin in te zadeve.  :zvizga: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sj ne more? verjeti.... La?en kot pes narocim pizzo; mi re?ejo da bo za po?akati 1h.... Potrpe?ljivo ?akam uro in pol... Kli?em...

 

In mi re?ejo, da so pozabili name in da bo ?ez pol ure pri meni....

 

Sva?ta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.