Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Če bo ta kronan virus še dolgo vztrajal, bodo v Idriji kmalu imeli polno bolnico!

 

Danes dohitim dva kolesarja, ki vozita vštric. Eden ob desnem robi, drugi pa ob sredinski črti, toliko da še na tem pasu, da ni bil na nasprotnem. Ko ni bilo nasproti nikogar, zapeljem vštric z njima, odprem desno okno in jima zakričim, da naj vozita en za drugim ob robu, ne pa tako, da sta širša kot tovornjak. Pa mi "ta levi" zabrusi nazaj: "Cepec, a ne veš, da moramo držat distanco?" Nato se obrne k drugemu kolesarju: "Kakšen kmet, prvič sliši, da imamo karanteno..."

 

Me je že imelo, da bi na BTjki samo še volan namotal na desno in porinil s ceste dol vse, kar bi bilo desno od mene. Če bo to trajalo še nekaj časa, bodo v Idriji na Gričku vsi tisti, ki ne bodo pa pokopališču...

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Če bo ta kronan virus še dolgo vztrajal, bodo v Idriji kmalu imeli polno bolnico!

 

Danes dohitim dva kolesarja, ki vozita vštric. Eden ob desnem robi, drugi pa ob sredinski črti, toliko da še na tem pasu, da ni bil na nasprotnem. Ko ni bilo nasproti nikogar, zapeljem vštric z njima, odprem desno okno in jima zakričim, da naj vozita en za drugim ob robu, ne pa tako, da sta širša kot tovornjak. Pa mi "ta levi" zabrusi nazaj: "Cepec, a ne veš, da moramo držat distanco?" Nato se obrne k drugemu kolesarju: "Kakšen kmet, prvič sliši, da imamo karanteno..."

 

Me je že imelo, da bi na BTjki samo še volan namotal na desno in porinil s ceste dol vse, kar bi bilo desno od mene. Če bo to trajalo še nekaj časa, bodo v Idriji na Gričku vsi tisti, ki ne bodo pa pokopališču...

Samo, a ni, da je boljše, da vozijo kolesarji vštric kot pa eden za drugim?Zaradi tega, da se jih ogneš tako, kot si zapisal-v velikem loku in ne tik ob njih. Je baje bolj varno prehitevanje. Fanta nista niti narobe razmišljala. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bolj varno je, ce trije vozijo vstric, ker potem jih prehitevas, kot da prehitevas tovornjak :D. Slivka to prides samo vzporedno z njimi in ga z  vrati dol butnes. Niti lopate ne rabis vzeti iz kesona ;)

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,zato jaz ne vozim v skupini. Ker je to never ending story. V Sloveniji je vožnja vstric prepovedana. In smo v Sloveniji.

 

Ja marsikje se priporoča vožnja vstric,ker je kolona krajša,ampak še1x... Smo v Sloveniji. Ne rečem da se nikoli ne peljem tudi sam tako,ampak vem in pričakujem da bom šel nekomu v nos. In če se že npr kakšen meter zapeljeva s kolegom ramo ob Rami, se to ne naredi čez cel pas in se tudi odmakne ,da te avto lažje prehiti... 

 

Definitivno pa ne lansiram takega izgovora kot je karantena... Zdaj pač ni čas za vožnje v dvoje. Če misli, da kapljice virusa letijo manj kot 1,5metra , sploh ob naporu.... Potem je bebec.

 

Za to , da si kot kolesar zagotoviš svoj prostor na cesti, obstajajo varnejši in primernejši načini vožnje .

 

Hm... Slivka.. a je možno da tokrat pa se strinjam s tabo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Če bo ta kronan virus še dolgo vztrajal, bodo v Idriji kmalu imeli polno bolnico!

 

Danes dohitim dva kolesarja, ki vozita vštric. Eden ob desnem robi, drugi pa ob sredinski črti, toliko da še na tem pasu, da ni bil na nasprotnem. Ko ni bilo nasproti nikogar, zapeljem vštric z njima, odprem desno okno in jima zakričim, da naj vozita en za drugim ob robu, ne pa tako, da sta širša kot tovornjak. Pa mi "ta levi" zabrusi nazaj: "Cepec, a ne veš, da moramo držat distanco?" Nato se obrne k drugemu kolesarju: "Kakšen kmet, prvič sliši, da imamo karanteno..."

 

Me je že imelo, da bi na BTjki samo še volan namotal na desno in porinil s ceste dol vse, kar bi bilo desno od mene. Če bo to trajalo še nekaj časa, bodo v Idriji na Gričku vsi tisti, ki ne bodo pa pokopališču...

Lopata, kje je LOPATA??? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil prisoten pri tem dogodku. Sramota za organe pregona. Ljudje so čakali pred lekarno v vrsti. Nekateri, med temi tudi ta star gospod, so čakali več kot eno uro. In ravno, ko je prišel na vrsto, so mu pred nosom zaprli vrata. Normalno, da je ponorel. Tolkel je po vratih. Vpil je, da nujno potrebuje zdravila. Nato je prišel ven en šerif od varnostnika in sta se pričela prerivati. Bravo za šerifa. Nato je prišla policija, štiri ali pet, čudno, da niso prišli še specialci in so ga "strokovno" vklenili in odpeljali. Res hrabro. Človek je imel čez sedemdeset let, po moje.  🤨

 

5-94158380_652100085638200_3001770201000
WWW.REGIONALOBALA.SI

Danes popoldne, okoli 16. ure, se je pred lekarno v Olmu zgodil incident. Starejši...

 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudem se meša zaradi karantene... Živčnost na vsakem koraku.. živci so napeti...

 

Danes bil priča izredno nevarni vožnji dostavnika na relaciji Bistra-podpec... Malo po desni bankini, pa 30cm mimo familije na kolesih, pa 120kmh po tamkajšnji cesti... Pa malo na lev pas.... Noro

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex: pa sej ti zagovarjaš popolno podreditev pravilom in po tvoje "red mora bit", kot si že večkrat poudaril. Ne razumem zakaj se zdaj čudiš?

 

@za vse ostale: Ja logično, da je ponorel zaradi nekaterih popolnoma bedastih ukrepov. Sej se bo še marsikomu zmešalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

@Alex: pa sej ti zagovarjaš popolno podreditev pravilom in po tvoje "red mora bit", kot si že večkrat poudaril. Ne razumem zakaj se zdaj čudiš?

 

@za vse ostale: Ja logično, da je ponorel zaradi nekaterih popolnoma bedastih ukrepov. Sej se bo še marsikomu zmešalo.

Čudim se, ker so starčka prijeli kot kakega kriminalca, a je hotel samo do svojih nujno potrebnih zdravil. Zato. Če ne bi bil tam, bi še verjel, da so "lepo" postopal. Sramota! 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej to je prav... motil je javni red in mir. Ne vem zakaj bi z njim drugače postopali, kot s tistim, ki se pelje v drugo občino pa nima ustreznega razloga - tudi takega se obravnava kot subverzivni element, ki škodi notranji varnosti države in se jih zato obravnava kot kriminalce. Ne moreš zdaj dvojna merila uveljavljat pa ne glede kolk je kdo star. Mogoče bi ga naslednjič še malo pretepli ali pa z elektrošokerjem predrmali njegove revmatske sklepe (baje to pomaga proti artritisu).

Aja policija je dobila šokerje in hitro jih bodo lahko sprobali v praksi. Tako, da ata jo je še dobro odnesel.

3047497.jpg
WWW.DELO.SI

Vsaka uporaba bo posneta, sledi obvezna nujna medicinska oskrba onesposobljenega človeka.

 

sarkazem off

 

Men se folk smili in to ves, ne samo ta starejši možakar, ki so ga pripeljali, do tega, da je ponorel. Še marsikdo bo, ker v svobodni državi ljudje nismo navajeni, take pretirane represije. Pač smo mislili, da je Severna Koreja samo neka napol izmišljena dežela, daleč daleč stran.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Se pravi; upokojenci, ki imajo cel ljubi dan čas, lahko zdaj nakupujejo cel dan.

 

Medtem pa ljudje, ki hodimo v službo in podobno , ne smemo iti v stacuno na začetku in koncu odpiralnega časa...

 

Svašta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer že par dni nazaj ampak tragikomična prigoda glede naročila in ne-dobave kurilnega olja s strani Petro plus podjetja

 

Sem jih klical 7.aprila in se lepo postavim v čakalno vrsto za dobavo, mi rečejo 24. aprila in po ceni na tisti dan (kar je seveda uganka za prihodnost), jim ob tem povem, da vsakodnevno delam in prej kot ob 15h ne utegnem do Kamnika.

 

PAZI TO; me kličejo 23.aprila ob 9.45 uri, da so v bližini in bi kar pripeljali. 

 

(a res, komu, kam, kdaj)???

 

Jim povem, da sem zmenjen za naslednji dan in to PO 15. uri. 

 

Ne, gospod, kot kaže ste si narobe zabeležili in bomo kar danes.

 

Sem jim kar povedal, da NE BODO oz. NE BOMO, ker me ni in me še precej ur ne bo. Naslednji termin? 26. MAJ. (ker prej ne bodo v bližini Kamnika)???

 

Takrat sem se le še nasmejal v telefon, rekel naj prečrtajo naročilo in zaželel srečno vožnjo ter naj si drugič bolj natančno beležijo termine za dostavo strankam, ker jaz vem kateri datum in uro sem jim povedal. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Ok,ampak ni logike nobene.....

Vem,vem.... Če nekako sprejmem,da imajo rizične skupine svoj termin in da je ta termin zjutraj,ko so police, zrak in artikli najmanj umazani, potem ne razumem, da jim je dovoljeno hoditi čez cel dan,medtem ko moramo delavci gledati kdaj lahko gremo...

 

Ali pa če bi vsak občan dobil 5 vstopnic za obisk trgovine na mesec in naj se potem odloči kdaj in kam bo šel v nakupovanje. S tem bi se izognili priložnostnim nakupovalcem in bi dejansko šli v trgovino 1x na teden (kar se mi zdi neko normalno nakupovanje). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ni tako hudo... Ne zelite si raznih kuponov, vstopnic, bonov ali podobno... Vecina jih je se premladih in tega niso doziveli, da smo dobivali omejeno stevilo bonov za zadeve, ki jih je bilo tezko dobiti (olje, prasek, kava,...) ... in kasneje boni za gorivo... pa par/nepar ... 

 

Res so trenutno vcasih kaksni ukrepi brezvezni in nezivljenjski... Ampak vse se da urediti... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to je res.... kolegica, ki je prodajalka v trgovini je potarnala, da ravno upokojenci oziroma rizične skupine delajo najmanj na preventivi. Pravi, da imajo dva, ki prideta vsak dan po eno žemljico, jogurt pa še kaj. Se pravi sta vsak dan v štacuni. Mater ostali se držimo, da bi bili čimmanjkrat saj s tem ščitimo druge ranljive, a tem se pa najbolj jebe za vse.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

Ej,meni gre zelo v napoto ta ukrep. Dostikrat imam urnik na sihtu od 11h do 19h (od pon do petka).Si predstavljamo,kako mi je potem iti v stacuno zadnje minute pred začetkom službe...

Pa sej jih boli kurac zate in za tvoj problem, pa za problem vseh, ki imajo take urnike, pa popoldansko delo. Najbolj smešno pa je da so zajebal nas, ki redno delamo in to tudi po 10 ur in več, da lahko nekateri doma gnojijo. Sam sem moral parkrat namesto na malco raje it v štacuno, da sem sploh ujel termin za neupokojence. Ker pa so vse restavracije zaprte maš pa več ali manj na izbiro ali da si cel dan brez toplega obroka/kosila al pa na sendvičih. Ful dobr za zdravje, res. Pol bodo pa dohtarji spet pametovali o neustrezni prehrani - a ja, a bejš?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Pa sej jih boli kurac zate in za tvoj problem, pa za problem vseh, ki imajo take urnike, pa popoldansko delo. Najbolj smešno pa je da so zajebal nas, ki redno delamo in to tudi po 10 ur in več, da lahko nekateri doma gnojijo. Sam sem moral parkrat namesto na malco raje it v štacuno, da sem sploh ujel termin za neupokojence. Ker pa so vse restavracije zaprte maš pa več ali manj na izbiro ali da si cel dan brez toplega obroka/kosila al pa na sendvičih. Ful dobr za zdravje, res. Pol bodo pa dohtarji spet pametovali o neustrezni prehrani - a ja, a bejš?

Ja,res je... Jaz si sicer nosim hrano s seboj . Na srečo imamo kuhinjo na sihtu in jedilnico,da si lahko v miru pogrejem  šnicl . Tako da mi to to po svoje predstavlja neko brco v rit; prej sem hodil po restavracijah, zdaj pa na ta račun prisparam kar nekaj denarja.

 

Na koncu nas bodo še bolj skregali in itak se bomo bali 1drugega.... Skregan in prestrašen folk pa ni težko voditi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Na koncu nas bodo še bolj skregali in itak se bomo bali 1drugega.... Skregan in prestrašen folk pa ni težko voditi...

 

Poskušal bodo, kot so že 2x prej pa jim ni ratalo. Saj veš kaka je difinicija idiota... da ponavlja eno in isto stvar v upanju, da mu pa končno rata. Še dobro, da ima premalo ovc, ki brezpogojno sledijo vodji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Ampak to je res.... kolegica, ki je prodajalka v trgovini je potarnala, da ravno upokojenci oziroma rizične skupine delajo najmanj na preventivi. Pravi, da imajo dva, ki prideta vsak dan po eno žemljico, jogurt pa še kaj. Se pravi sta vsak dan v štacuni. Mater ostali se držimo, da bi bili čimmanjkrat saj s tem ščitimo druge ranljive, a tem se pa najbolj jebe za vse.

Ta dva sta lastnika zunaj parkiranega BMWja🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.