Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Bo treba it Greto lepo prosit, ?e naredi izjemo in odobri.  Ker druga?e bomo izgubili dobro, uporabno, funkcionalno, trpe?no vozilo, ki ?e ve? kot 40 let ve? ali manj nespremenjen kljubuje konkurenci...

 

:vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj neka mladenka v mraku s Hondo Accord vozi vzvratno in mi najprej nacentrira direkt mojega touring, pa ji hupam in pravi ?as dojame ter popravi linijo. Pa je ne popravi dovolj in ga vseeno zadene nekam v zadnji odbija? (?e izza zadnje gume v glavnem), pa ji ponovno trobim, ona ?e 1x popravi linijo in se ritensko odpelje. Dokler sem jaz uspel obrnit, je ona ?e ODBRZELA s prizori??a. Fak, no saj sem pogledal je le praska, ampak ODNOS!!!  :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, a se heca?. A res so te pustil uro in pol la?nega?

 

Pomojem nisi dojel.... Po uri in pol so mi rekli , da so pozabili / zalo?ili moje narocilo in da ?e jih nebi ?e 1x klical, dostave nikoli nebi bilo.... In sem ?el ?e 1x naro?ati.... Ko si la?en, se ?as druga?e vrti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba it Greto lepo prosit, ?e naredi izjemo in odobri.  Ker druga?e bomo izgubili dobro, uporabno, funkcionalno, trpe?no vozilo, ki ?e ve? kot 40 let ve? ali manj nespremenjen kljubuje konkurenci...

 

:vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

A res ?e ni jasno, kar ?e nekaj ?asa razlagam, kako bo EU uni?ila avtomobilski trg. Ta ne dosega izpustov, drugi mal?ki podo predragi zaradi zahtev po dragih varnostnih elementih, dizle bi ukinili pa so edini brez pomagal, ki skoraj dosegajo standarde, subvencij za hybride in EV-je kmalu ne bo ve?, ko bo povpra?evanje preseglo zmo?nosti sklada. In svet se bo vrtel naprej, jaz upam da bom s trenutnim nakupom imel vsaj 10 let mir, pol se bo pa ?e verjetno izkristaliziralo kam vse skupaj vodi. A bomo hudili pe? in se preselili v jame ali bomo vseeno imeli mo?nost uporabe EV vozil z zglednim dosegom oziroma zelo hitrim polnjenjem v dovolj zmogljivem elektro omre?ju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E bi to bilo v ameriki bi ti pico prinesli zastonj... a so ti kaj dodali za opravi?ilo ali so se samo naredili francoza?

Hja.... Ko sem jih klical pol ure po temu,ko bi morala Pizza biti pri meni , mi je lepo rekel,da Me pokli?e nazaj , samo da preveri kaj se dogaja... ?ez pol minute Me kli?e in re?e da bo iskren in da je pa? prej?nji telefonist pozabil predati naro?ilo naprej... Da pa (?e ?e zmeraj ?elim naro?iti) bo ?la moja Pizza takoj v pe? in takoj na pot z 10posto popusta...

 

Itak mi je v tistem trenutku padel Mrak na o?i (sem upal da bo rekel, da bo cez 3' pri meni), ampak dejstvo da je bil iskren, da bo topla Pizza ?ez pol ure pri meni in da je to dejansko ena bolj?ih pizzerij v lj, je pa? pripeljalo do tega,da sem po?rl slino... In ?ez pol ure ?e top pizzo :)

 

Ampak.. ko si la?en te pa? razkurijo take stvari.

 

Aja,ne samo v ZDA,tudi v Ljubljani obstaja vsaj 1dostava, kjer je zastonj Pizza,ce jo ?aka? ve? kot 1h.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam so res neprofesionalni... ?e so zajebali naj za popravo napake ponudijo kaj konkretnega. Sej bi lahko dali recimo kupon 1+1. Se pravi, ko naslednji? naro?i? pico ima? ?e eno gratis zraven

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Narocimo vnaprej pizze v Tia's place, da ne zasedemo kuhinjo ker smo narocil 12 pic, samo nam spusti da pa rezervacij za mize ne delajo, da bomo mogl sedet tako kot bo frej ....

Caki, narocili pizze na dom ali to-go, ali pa? Rezervacija mize? ?e to zadnje; pol res bedno od njih, saj pa kaj jih to stane,naj bodo veseli velikega naro?ila...

 

Ampak.... Pizze majo pa top...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je vnaprej telefonsko narocil, da ne bodo potem tam toliko cakali in dodatno zasedali miz?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je vnaprej telefonsko narocil, da ne bodo potem tam toliko cakali in dodatno zasedali miz?

Ja, jaz sem tudi tako razumel, ampak ne razumem zakaj so komplicirali... Naj bodo veseli velikega naro?ila in dejstva, da je stranka tako uvidevna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Saj ne vem, a je to za pod vice al za lopato vzet pa komu kaj razložit...

 

Zvoni telefon ob 14:55. Kličejo iz dislocirane enote (oddaljena kakšne 4 km): "Dober dan. Veste, pri nas je pa malo pred sedmo močno počilo v kompresorski postaji, pa zrak močno sika. Saj zrak smo imeli, ampak je bil malo slabši pritisk. Mogoče kdo vseeno pride pogledat, če je kaj narobe?"

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Babnca zblojena, pa kje si bila osem ur? Če nekaj močno poči, ja pa ni treba imet doktorata filozofije da ti je jasno, da nekaj ni prav in da bi bilo dobro, da kdo pride preverit, kaj se dogaja!

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je pa na obrate spravila ena "deklica", ki mi je začela jamrati, da koliko ima sedaj dela in da je delala 12 dni brez prestanka in naredila 120 delovnih ur.

 

A bejž no. Take delovnike smo imeli mi še pred tem kronanim virusom! Pa nismo imeli komu jamrat. Poleg tega nam v javnem sektorju ne izplačujejo več kot 20 nadur na mesec. Zdaj sta šla pa dva na bolniško (eden na operacijo, drugi je imel nesrečo), in nas je še toliko manj. Če vzamem samo čas od 16.3. do danes (10.4.), sem imel samo en vikend prost. Dva dni, nič več. V sedemindvajsetih koledarskih dnevih sem bil prost zgolj dva dni. In mi začne tisti deklič jokcat, ker mora delat 12 dni brez prestanka. V teh petindvajsetih dnevih, kar sem delal (en vikend, se pravi dva dni sem bil prost), sem opravil 232 delovnih ur - torej ni bilo zgolj po 8 ur na dan - vsak dan, petek in svetek!

 

Nadure? Ja, nabirajo se, mogoče jih bom kdaj lahko tudi izkoristil.

 

Koliko bi lahko bil fraj? Če bi naenkrat pokoristil ostanek lanskega dopusta, ves letošnji dopust in višek ur in bi 30.4. delal zadnjič, potem bi v službo spet prišel šele 9.7. Si lahko to privoščim? Aha, ja, seveda, in potem bo svizec zavil čokolado...

 

Kaj je razvajena ta mladina! Če mora delat kakšen dan več, je že povsem izmučeno in frderbano. Bemtiš, ni čudno, da rodnost pada. Saj se jim najbrž niti j**at ne da... Ma da jo dobim gor vrh hriba, bi vidla, kako se dela!

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

---- ga da ga ----, prekleta banda ciganska, pa kdo koga za----va pa če se že ----jo med seboj, mene naj pustijo pri miru -----!

 

Pride danes model in da naj se dotakneva s komolcem, ker rokovanja naj ne bi bilo. Pa ----- ti, ko kihneš ali pa kašljaš, to narediš v komolec, potem naj se pa dotakneva s komolci, da mi ja vso --------- pustiš na meni! Ma ---- se!

 

A se je vsem totalno sfuzlalo? Ma sem ga samo na kratko od-----!

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To s kašljanjem v rokav je meni itak ena večjih neumnosti. Jopico,jakno , srajco operes 1x na nevemkoliko dni.   Roke pa lahko /moraš takoj umiti.

 

Zakasljat v papirnat robec,ki naj gre potem TAKOJ v smeti ali pa v roko ,ki si jo potem takoj razkuzis/umijes. Ko si prehlajen je uvidevno s seboj (če že ne moreš ostati 24/7 doma) nositi osvežilne robčke in/razkuzilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.