Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Otroci bodo ?li v ?olo v naravi. Pa nas (star?e) na roditeljskem seznanijo z dejstvom, da je treba za avtobusni prevoz pla?ati 500 ?.

 

ker se mi je zdelo zelo veliko, se malo pozanimam glede cen. ?e smo ra?unali ?isto vse, ?e dve kavici za ?oferja, nismo pri?li niti na polovico tega zneska. A to samo zato, ker so ?olarji, prevozniki nabijejo ceno - saj bodo ?e star?i pla?ali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve?, da sem premi?ljeval o tem. Glede na to, da so rekli 20? po otroku, jih jaz teh 160 km (dvakrat tja in nazaj) brez te?av peljem za polovico tega denarja. Za dodatek - jaz imam dva, ki gresta hkrati. Torej, ali 40 evrov za avtobus ali pa jih peljem sam za 10 evrov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem se tudi jaz v?eraj malo razkuril, kar je redkost. Po lepem vremenu in izletu na Rogli-pot med kro?njami,smo se odpravili proti Gorenju nad Zre?ami(gosti??e Smogavc) na eno kosilo ker je bila na Rogli stra?na gu?va ampak glej ga zlomka tudi tu je bil vendar manj?a(na mizo za 8 smo ?akali pol ure)Prej smo si ?e vse ogledali kaj bomo jedli pa pride kelner(Boris)ho?emo naro?iti hrano ker je bila ura ?e nekaj ?ez 15,pa re?e, da tako ne gre ker moramo prej naro?iti pija?o zaradi gu?ve v kuhinji? Pija?a pride ?ez petnajst minut nakar lahko hrano naro?imo.Pa? ?akamo pol ure kar je nekje normalno za sve?e pripravljeno hrano, postregel pa tako kot bi zmetal pra?i?em v korito-groza! Hrana je bila res okusna toda prej se je ?e nabralo nekaj slabih vtisov. Pa prosimo za ra?un in izjavi;fino bi bilo ?e bi pla?al z gotovino? Ok bomo, smo se odlo?ili ?eprav bi raje s kartico. Pa prinese ra?un, na?tejemo on pa iz prve;pa kako napitnino lahko daste, ker sem se tako potrudil, seveda jo ni dobil ker za mene je to.....vi?ek vsega pa je njegova izjava ko je denar pre?tel;drugi? se pa ne bom tako potrudil vi mamca pa jih malo nau?ite ornge.(zraven bila mama stara 80let). Bil sem tako ?okiran da ga ?e napizdit nisem mogel! To naj bi bilo slavno gosti??e Smogavc, ?e S od slavnega nimajo razen sramotnega(Borisa) ki lahko stre?e samo v kakem zaporu! Na koncu bi rekel da tudi po Facebooku je nekaj polemik ?ez tega Borisa kaj si vse dovoli(poglejte si je zanimivo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem se tudi jaz v?eraj malo razkuril, kar je redkost. Po lepem vremenu in izletu na Rogli-pot med kro?njami,smo se odpravili proti Gorenju nad Zre?ami(gosti??e Smogavc) na eno kosilo ker je bila na Rogli stra?na gu?va ampak glej ga zlomka tudi tu je bil vendar manj?a(na mizo za 8 smo ?akali pol ure)Prej smo si ?e vse ogledali kaj bomo jedli pa pride kelner(Boris)ho?emo naro?iti hrano ker je bila ura ?e nekaj ?ez 15,pa re?e, da tako ne gre ker moramo prej naro?iti pija?o zaradi gu?ve v kuhinji? Pija?a pride ?ez petnajst minut nakar lahko hrano naro?imo.Pa? ?akamo pol ure kar je nekje normalno za sve?e pripravljeno hrano, postregel pa tako kot bi zmetal pra?i?em v korito-groza! Hrana je bila res okusna toda prej se je ?e nabralo nekaj slabih vtisov. Pa prosimo za ra?un in izjavi;fino bi bilo ?e bi pla?al z gotovino? Ok bomo, smo se odlo?ili ?eprav bi raje s kartico. Pa prinese ra?un, na?tejemo on pa iz prve;pa kako napitnino lahko daste, ker sem se tako potrudil, seveda jo ni dobil ker za mene je to.....vi?ek vsega pa je njegova izjava ko je denar pre?tel;drugi? se pa ne bom tako potrudil vi mamca pa jih malo nau?ite ornge.(zraven bila mama stara 80let). Bil sem tako ?okiran da ga ?e napizdit nisem mogel! To naj bi bilo slavno gosti??e Smogavc, ?e S od slavnega nimajo razen sramotnega(Borisa) ki lahko stre?e samo v kakem zaporu! Na koncu bi rekel da tudi po Facebooku je nekaj polemik ?ez tega Borisa kaj si vse dovoli(poglejte si je zanimivo).

Hm... Jaz bi zelo verjetno ?el ven in ne pla?al (pa vem da to ni prav,ampak jebiga, nebi se tko nek nadutek do mene obna?al).

 

In potem bo denar nakazal nekemu dobrodelnemu dru?tvu.

 

?e pa bi bil ravno dobre volje,pa bi pa? ne imel denarja s seboj in bi pla?al s kartico...

 

Sicer pa ; Rogla.... Ponavadi imam s ?tajerci top izku?nje,ampak ko sem bil na Rogli na kavi so tudi bili taki,da se tja ne vrnem ve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo tale Smogavc, smo torej imeli sre?o, da nazadnje (tudi po ogledu novega stolpa) nismo dobili mize in smo ?li raje domov na vzno?je Pohorja na salame :P

Odli?na poteza! Tudi mi bi ?li samo do pred 5let je bilo vse na nivoju...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Menjava gume, ko se plati??e totalno prilepi na disk in ga nikakor ne uspe? dol dobit. To sem danes prakticiral ob prazni gumi spredaj. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjava gume, ko se plati??e totalno prilepi na disk in ga nikakor ne uspe? dol dobit. To sem danes prakticiral ob prazni gumi spredaj. :jupiii:

Ko se je meni to neko? pripetilo, sem vse vijake na feltni odvil za ene pol cm, potem pa z avtom samo malenkost zapeljal naprej-nazaj, pa je takoj popustila.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega se je enkrat tako po parkiri??u vozil naprej in nazaj, pa ni hotela stran.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkinga pa nikjer.....! Najve?ji in edini problem,sploh pri blokih kjer je bilo v?asih planirano,en avto na 3 avte,danes pa je tako da so trije avti na stanovanje. Tako pa je iz treh razlogov,standard se je dvignil in je ata kupil avto za njim ?e mamca,otroci odrasli pa ?e vedno v hotelu MAMA in pride ?e najmanj eno vozilo. Ve?i problem,placa za nove parkinge pa ni!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkinga pa nikjer.....! Najve?ji in edini problem,sploh pri blokih kjer je bilo v?asih planirano,en avto na 3 avte,danes pa je tako da so trije avti na stanovanje. Tako pa je iz treh razlogov,standard se je dvignil in je ata kupil avto za njim ?e mamca,otroci odrasli pa ?e vedno v hotelu MAMA in pride ?e najmanj eno vozilo. Ve?i problem,placa za nove parkinge pa ni!

To je res ,ampak.... Parkingi tukaj so . Tip parkira ?ez 2boxa,ko sta 2boxa frei Namenoma.

 

Tudi jaz ga parkiram na zelenici , ko so boxi polni,amoak tako da niti centimeter avta ne gleda na cesto in s tem ni v napoto komunali, intervenciji....

 

Sosed ga je opozoril in nazaj je dobil " boli Me kurac, jaz bom parkiral kot bom hotel....".

 

Seveda pa vsi poni?no gledajo v tla in :. " Dajmo na lep na?in probat". Pizda, tip nad jebe v glavo.... Ni tle lepega na?ina....

 

Sicer pa; nekaj ?asa sem imel 2avta. Isti dan ko sem kupil Miato, sem zakupil tudi parking v gara?ni hi?i za drugi avto pri hi?i....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, pojdi raje na kolo kot da doma nohte grize? (?e tako jih bo? ob 20h, ko ?tarta Austin F1 dirka).  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.