Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Enostavno naj zdravniška zbornica ovrže, da je šlo za napako in naj izrežejo želodec pravega bolnika z rakom in ga dajo nazaj k temu, ki je zdaj brez. Tako bo imel tudi ta po novem raka in so v bistvu naredili dobro delo saj so pravilno preventivno odstranili želodec, ki se je izkazal, da ima zdaj raka. Pa nagrado za dobro delo in povišico naj tud dobijo.

 

Pa še resno vprašanje. Ta, ki je bil zdrav in je zdaj brez želodca je podpisal izjavo za operacijo, da se strinja s tveganjem. Se pravi po tej logiki torej ni upravičen do odškodnine, ker se je pisno strinjal z operacijo pa čeprav je ta bila nepotrebna in stvar napake. Pa da se to men zgodi, se mi zmeša.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Pa še resno vprašanje. Ta, ki je bil zdrav in je zdaj brez želodca je podpisal izjavo za operacijo, da se strinja s tveganjem. Se pravi po tej logiki torej ni upravičen do odškodnine, ker se je pisno strinjal z operacijo pa čeprav je ta bila nepotrebna in stvar napake. Pa da se to men zgodi, se mi zmeša.

Zmeša se ti zagotovo, kaj veliko pa narediti ne bi mogel, ok z odvetnikom, tožba, itd., itd....in po kakih 10letih pravdanja bi dobil kako mizerno odškodnino....če bi pa v afektu naredil dramo bi šel pa na koncu še v zapor.....(še kako drži rek "manj jih vidiš (zdravnike) bolje je").

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DRHAL;

 

WWW.24UR.COM

Po incidentu na tekmi 21. kroga slovenske lige Maribora proti Muri je bilo zaradi odvrženega eksplozivnega telesa poškodovanih pet nogometašev, član strokovnega štaba Mure in mladoletni pobiralec...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi pričakoval drugega, če se že na fuzbal tekmah osnovnošolcev starši stepejo med seboj. Pač fuzbal.

 

Strašno vesel sem, da je v Moravče končno prišla tudi košarka, in da je naš mulc navdušen nad njo. Prej je bila katastrofa ker v Moravčah ni bilo drugega kot fuzbal in verouk.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Minuli teden je prah dvignil primer, ko so bolniku, ki raka ni imel, odstranili želodec. A kot kaže, ne gre za prvi takšen incident. Na...

 

Zakaj se čudijo, kko je to mogoče? Dokler jim je primarna okupacija in fokus zgolj denar bodo take zadev pač vedno prisotne.

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:
WWW.24UR.COM

Minuli teden je prah dvignil primer, ko so bolniku, ki raka ni imel, odstranili želodec. A kot kaže, ne gre za prvi takšen incident. Na...

 

Zakaj se čudijo, kko je to mogoče? Dokler jim je primarna okupacija in fokus zgolj denar bodo take zadev pač vedno prisotne.

Od vedno so bile napake v zdravstvu. 

Le, da včasih ni smelo priti nič ven. Udba press. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je godlike napisal:

Čeprav pri želodcu ni blo krivo javno zdravstvo. 😉

 

Kdo pa?

Božiček?

Poplava v Sahari?

Suša v Amazoniji?

 

Možakar je šel na pregled v javno zdravstveno ustanovo, poseg je plačal ZZZS. In možakar je tej javni zdravstveni ustanovi zaupal, da ima usposobljeno ekipo in primerno opremljene laboratorije. Ta javna zdravstvena ustanova pa je vzorce poslala podizvajalcem. 

 

Zdaj pa zgodbo malo obrnimo. Ti kupiš Mazdo. Pa se izkaže, da so Japonci nek del dali delati podizvajalcu v Mehiko. In ravno ta del ti crkne še pred iztekom garancije. Koga boš krivil za to: Mazdo ali Mehičane? Od koga boš zahteval, da to popravijo pod garancijo: od Mazde ali od Mehičanov?

 

Bi bilo pa zanimivo, če bi se raziskale kakšne povezave med vodilnimi v javnem zdravstvenem zavodu in podizvajalcem. Če bi kdo upal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Slivka napisal:

 

Kdo pa?

Božiček?

Poplava v Sahari?

Suša v Amazoniji?

 

Možakar je šel na pregled v javno zdravstveno ustanovo, poseg je plačal ZZZS. In možakar je tej javni zdravstveni ustanovi zaupal, da ima usposobljeno ekipo in primerno opremljene laboratorije. Ta javna zdravstvena ustanova pa je vzorce poslala podizvajalcem.

 

Bi bilo pa zanimivo, če bi se raziskale kakšne povezave med vodilnimi v javnem zdravstvenem zavodu in podizvajalcem. Če bi kdo upal...

Kolikor sem zadevi sledil je možakar šel v Barsos d.o.o. in ne javno ustanovo. To so privatniki in koncesionarji. Tole ni javna ustanova:

Če bi sledil zadevi, bi slišal, da so na onkološkem povedali, da ne vejo če so potem pravemu odstranili želodec pri njih, ker ima ta podatek Barsos in njim ne sme (po gdpr) povedat kdo je.

 

Torej možakar je šel v Barsos, so odvzeli biopsijo in zajebali. Dobil je izvid da je rakasto in za odstranit. Drži pa da je plačal poseg ZZZS, ampak pogodbeniku in je javno zdravstveni ustanovi!

Zdaj pa mi povej kdo je kriv?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj na srečo smo dodatno zavarovanje ukinili.

 

Ne glede na kaj, tam so plače po dogovoru in ne po javna uprava plačilnem sistemu.

Verjetno celo delajo zdravniki, ki so polni nadur v javnem zavodu in ne zmorejo več, tam pa seveda zmorejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni Barsos glih tista zadeva, povezana, ko so s psi (delali neke res čudne zadeve)?

 

Barsos se mi sicer ne sliši slabo za kakšne res žejne obiskovalce, da si dušo privežejo v SOS baru, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Od vedno so bile napake v zdravstvu. 

Le, da včasih ni smelo priti nič ven. Udba press. 😊

 

Torej praviš, da je prav, da se to dogaja, ker se je vedno sam, da prej niso o tem govorili? ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Torej praviš, da je prav, da se to dogaja, ker se je vedno sam, da prej niso o tem govorili? ?zmeden?

Kje si to prebral, da menim, da je prav?? Trdim samo, sam se je to vedno dogajalo, samo niso smeli objavljat in je vse ostalo za vrati bolnišnic. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, sej se razumemo pol - pravilno, da se to objavlja, da ne bo tako kot nekoč, ko se je porivalo pred preprogo.

 

Sicer se poskuša še vedno, pa štango jim drži zdravniška zbornica, ampak danes se težko kaj skrije neopazno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Saj veste, spletno nakupovanje in zvezdice pri posameznih proizvodih kot ocene izdelka kupcev in njihovi komentarji.

 

Pri slovenski spletni štacuni za orodja sem naročil izdelek. Vedel sem, da je stvar poceni kitajska roba, ampak cena je bila privlačna. Izdelek je čist OK, deluje nad pričakovanji. Priložen polnilec za Li-ion 18650 baterijo ne paše v šuko vtičnice - to me ne moti, ker imam za tovrstne baterije doma boljši polnilec.

 

Potem pa mail od štacune, da naj ocenim izdelek. Moja ocena je bila 3 zvezdice + komentar, da polnilec ne paše v šuko. In glej ga šment, na njihovi strani objavljena moja ocena je imela naenkrat 5 zvezdic in zbrisan komentar o nekompatibilnosti polnilca.

 

  • Haha 2
  • Začuden 3
  • Jezen 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.