Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Še dobro, da nisem levičar. 

 

Sem desničar. Razen enkrat, ko sem s sosedom igral badminton, sem za foro nekaj iger igral z levo roko. 😃

 

Statistično je veliko več desničarjev in posledično jih je tudi na obali več. Ali se motim? 😂

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Alex napisal:

O IQ ju nekaterih levičarjev tu gor, vključno s tabo, ki verjamejo vsakemu kljukcu, ki pride mimo in kandidira na volitvah bi bilo za razpravljati, zakaj imajo sploh volilno pravico. Jaz bi vam jo vzel, ker delate škodo Sloveniji. 

Ta "dela prost dan" je pa itak šel na mlin slovenceljnov, ki so si tako naredili most in okupirali obali. Tako so solidarnostno prispevali za poplavljene. 😉

Sicer pa, če bi delal ta teden, bi delal tudi v ponedeljek. Pa ne bo meni en leteči pacient ukazoval, kdaj bom delal in kdaj bom doma. 

Vseeno bo na plačilni listi kaj? 

Dopust? 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ne mores pa mimo tega, da bi ljudi etiketiral in zalil ane? Toliko enega negativizma od enega samega cloveka ne vidimo prav pogosto… Si isti Jansa… kot da bi bil z njim kaj v zlahti… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Tilen5 napisal:

Mene pa motijo targe KR KP KK LJ SG PO CE GO,..itd,..samo GO(tazelene) so fajn 🤪

 

Tisti z GO tablicami so vrhunski vozniki. Z izjemo tistih, ki imajo brzote (al karkoli že predstavlja tisto zelenje) v grbu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Ampak ne mores pa mimo tega, da bi ljudi etiketiral in zalil ane? Toliko enega negativizma od enega samega cloveka ne vidimo prav pogosto… Si isti Jansa… kot da bi bil z njim kaj v zlahti… 

 

Sej priznam, da sem ga z IQjem jaz prvi. Samo kaj, ko ne razume kaj mu nekdo hoče razložiti, ali pa se dela da ne razume. Se pravi je v vsakem primeru pod vprašajem :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je g.Wankel napisal:

 

Sej priznam, da sem ga z IQjem jaz prvi. Samo kaj, ko ne razume kaj mu nekdo hoče razložiti, ali pa se dela da ne razume. Se pravi je v vsakem primeru pod vprašajem :)

Dobro, da si priznal, da si pričel prvi žalit. Da te ne bo šef branil. Izgleda, da rabite advokata. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Jest napisal:

Ampak ne mores pa mimo tega, da bi ljudi etiketiral in zalil ane? Toliko enega negativizma od enega samega cloveka ne vidimo prav pogosto… Si isti Jansa… kot da bi bil z njim kaj v zlahti… 

Ti si pa tudi že tečen z enimi in istimi zapisi.A ne moreš razumeti, da niso vsi za golobnjaka in  leve lenuhe tu na tem forumu. Preberi najprej zapise svojih levih kameradov, kdo začne prvi žaliti in potem se oglašaj.Ali  rabijo mogoče  zagovornika, ker niso sami sposobni napisati dva stavka? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Ti si pa tudi že tečen z enimi in istimi zapisi.A ne moreš razumeti, da niso vsi za golobnjaka in  leve lenuhe tu na tem forumu. Preberi najprej zapise svojih levih kameradov, kdo začne prvi žaliti in potem se oglašaj.Ali  rabijo mogoče  zagovornika, ker niso sami sposobni napisati dva stavka? 

 

Ma problem je v tebi. Boss razlaga o enem italijanu ti pa kot užaljen 13-letnik takoj skočiš na prvo žogo in začneš metati te svoje idiotizme ven, da potešiš svoj ego. Si pač samo ena osamljena duša, ki ga nihče ne razume. Nima veze levo-desno (politika). Že 100x smo ti eno in isto povedal.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je g.Wankel napisal:

 

Ma problem je v tebi. Boss razlaga o enem italijanu ti pa kot užaljen 13-letnik takoj skočiš na prvo žogo in začneš metati te svoje idiotizme ven, da potešiš svoj ego. Si pač samo ena osamljena duša, ki ga nihče ne razume. Nima veze levo-desno (politika). Že 100x smo ti eno in isto povedal.

Pa kaki idotizmi neki. Napisal sem samo kar je res o obali.

O osamljenosti  pa ne bi. Najbrž si dobro opisal sam sebe. 😉 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

Ti si pa tudi že tečen z enimi in istimi zapisi.A ne moreš razumeti, da niso vsi za golobnjaka in  leve lenuhe tu na tem forumu. Preberi najprej zapise svojih levih kameradov, kdo začne prvi žaliti in potem se oglašaj.Ali  rabijo mogoče  zagovornika, ker niso sami sposobni napisati dva stavka? 


OK…bom naredil anketo, kdo je bolj tecen… Tisti, ki dobi vec glasov se sam odstrani s tega foruma… prav?

  • Všeč 2
  • Začuden 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:


OK…bom naredil anketo, kdo je bolj tecen… Tisti, ki dobi vec glasov se sam odstrani s tega foruma… prav?

Škoda.

 

Če je tečn, stran glej. Naj bo gor.

 

Pač uživa v tem da vsi eksplodirate, tudi jaz kdaj.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je samSimon napisal:

Tut mene zanima zakaj nimamo kake opcije opozoril ali ''timeout-a'', če ne že bana. Da en človk serje celemu forumu...

Malo umiri žogo, dečko. In pojdi na en večerni sprehod. Je dobro, da se malo sprostiš. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Forum ima nekaj tovrstnih mehanizmov… vendar smo ljudje in jaz sem bolj za to varianto, da se problem predebatira… in ban je skrajni ukrep… Za vec nickov odkrivat pa ima tudi forum dokaj dobre mehanizme… Na koncu je potem moderator tisti “tagrdi”, ki kaze svojo moc s tem, ko nekoga opozori ali celo zacasno ali trajno izkljuci…

 

Dosedaj smo zadeve urejali na tak nacin… ce ste nekateri raje za represijo, pa vam z veseljem prepuscam admin funkcijo… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Malo umiri žogo, dečko. In pojdi na en večerni sprehod. Je dobro, da se malo sprostiš. 😉

Če mačku na rep stopiš, zacvili. 

Točno ve, za koga se gre... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dečko... 🙄 Stari, ne morm jst prehodit tolk kot ti lah serješ tuki gor. Cel forum je poln nekih tvojih žalitev in političnih prepričanj, da o nivoju ne govorimo. To ti je že tolk ljudi povedalo, da niti nima smisla, da ti še jst, ker ti ni pomoči. Zaradi takih izpadov, kot so tvoji, bi lahko obstajale sankcije na forumu.

EDIT: Sorry, @Alex pozabil sem te citirat 👌

Popravljeno od samSimon
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Očitno nisem osamljen, ki mu neuvidevni tuji turisti stopajo po živcih in preizkušajo potrpežljivost

 

FORUM.OVER.NET

V zadnjih petih letih sem postal precej bolj strpen voznik, kot sem bil v zgodnjih 20-ih letih, priznam. Nekako sem se sprijaznil, da so...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so turisti, ki se tako obnašajo? Aaaa... Zanimivo. Imajo slovenske tablice na avtih. Včasih smo jim rekli nedeljski vozniki. Zdaj so pa večinoma vsakodnevni vozniki. Ko še ni bilo navigacije v avtih, so bili nedeljski vozniki. Zdaj so pa vsi pametni z navigacijo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A se zajebavaš     Pejdi probat, motor je vrhunski, sam treba je dat po gasu in ne bit kot star ata....
    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.