Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Raje se izognit vaskim crpalkam, ker verjetno nimajo toliko obiska in tudi kvaliteta oz.starost goriva je lahko vprasljiva. Novejsi dizli pa obcutljivi ko vrag.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje se izognit vaskim crpalkam, ker verjetno nimajo toliko obiska in tudi kvaliteta oz.starost goriva je lahko vprasljiva. Novejsi dizli pa obcutljivi ko vrag.

mislim da tega problema v slo nimamo, pumpa je res na 5km ampak so stalno zasedene, slovenci mamo po 2-3 avte doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr mas sfukan volan pa samo 170k prevozenih...

Jaz jih mam cez 200k pa je kot nov

To sem napisal ?e v eni drugi temi glede volana. Ko sm avto kupil lani je mel 117k km prevo?enih in je bil volan rahlo na?et, zdej se mu pa ornk vidi, ja.

S ?kodi fabio sem naredil 225k km in je bil videt kot nov, tuki je pa jeben drug material in se takoj vidi razlika...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca. 850 km. Ko tankam mi ponavadi pi?e cca 1400 km pri polnem tanku.

Kako prosim - kak?en domet ti napi?e? To ma? ti neki zjebane merilce, ker pri tem dometu bi morala biti poraba 4 litre na 100km. Meni po polnjenju napi?e domet okoli 900-950km. Moj predlog, ti se samo vozi pa opazuj kaj se dogaja, ?e pa ho?e? biti ziher pa ?e kantico z 10 litri nafte notri, ?e bi slu?ajno zmanjkalo. Takrat samo doto?i pa s pumpico v motornem prostoru ustvari pritisk, da bo avto nazaj v?gal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako prosim - kak?en domet ti napi?e? To ma? ti neki zjebane merilce, ker pri tem dometu bi morala biti poraba 4 litre na 100km. Meni po polnjenju napi?e domet okoli 900-950km. Moj predlog, ti se samo vozi pa opazuj kaj se dogaja, ?e pa ho?e? biti ziher pa ?e kantico z 10 litri nafte notri, ?e bi slu?ajno zmanjkalo. Takrat samo doto?i pa s pumpico v motornem prostoru ustvari pritisk, da bo avto nazaj v?gal.

 

mah ko natanka? itak nabije domet na ful, potem pa se zni?uje - zadnjih 200 km nekako hitreje pobere, to je pa to. avto mam eno leto in ?e nikoli nisem obstal zarad tega. avto tankam do takrat, ko ro?ko prvi? ven vr?e in vedno naredim nekje 1050 km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, kolk pa natanka? notri - kolk litrov? Jaz ?ez 60 ?e nisem uspel.

 

Nazadnje sem 57 litrov, druga?e ponavadi kak?en liter manj. Pa? ?ist odvisno kdaj grem tankat. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sem ?el v petek znova tankat po prevo?enih cca. 1050 km. Torej je o?itno res plov?ek nek na pol poti za?tekal. Sedaj pa spet ka?e tako kot mora.

 

PS: Pa ko sem natankal sem preveril koliko ka?e potovalni ra?unalnik in je kazalo 1384 km. Zdej kolk je to faljeno pri drugih pa ne vem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tapos doo se je v?eraj prodajalec izkazal za nesposobnega!

 

Najprej dr. Pelku oba rezervna dela napa?na dostavijo, nakar grem jaz osebno tja in s prometno avta, pa jo mo?ic v roki dr?i in mene spra?uje ?e je to serija E36, ko mu odgovorim da je 46, je izjavil; ups potem pa ne more bit letnik 91

 

Se nisem mogu zadr?ati in reku; bog pomagaj, ampak ve? kot prometne izro?iti vam pa res ne morem in noter vse lepo pi?e!

 

Potem je ?e par minut razli?ne kataloge prebiral in sem posledi?no je Simon toliko kasneje opravil menjavo, da sem zamudil na avtooptiko.

 

Mah brezveze vse skupi!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem kaj je s to mobilno varianto foruma, ampak mene ucasih resno zivcera ker mi nekatere teme odpre normalno, druge pa vedno nekje okoli novembra 2014... saj potem kliknem klasicno verzijo in saj kot clovek skocim na zadnjo stran ne pa da klikam next next next next next next in sem sele na januarju 2015...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti ?Gajbi?arje?!

Torej, v?eraj sem vstal nekoliko kasneje, ker sva se ga v petek s sodelavcem malo preve? alkoholno prestra?ila. Jah december je, kako ?e pravijo? Jetra-delavec meseca... Skratka, pogledam skozi okno, super, sneg! In par sosedov, ki so ?e pridno skidali cca 60 % parkirnih mest, ostalo so pustili. Normalno, zakaj bi morala dva ali trije skidat za 100 ljudi. ?e vsak skida za sebe, in ?e par sosednjih mest (namesto starej?ih ipd.) je zadeva re?ena. No, ob 15. uri nekje mi je uspelo priti do mojega avta, lociranem na neskidanem predelu. Spucam avto mesto, kjer je parkiran, pa ?e tri sosednja mesta, ajde, ?e ?e zjutraj nisem pomagal ker me je smrtna rosa oblivala. Greva z mojo v trgovino, se vrneva in parkirava pa? na enem naklju?no izbranem mestu. ?e ne iztopim iz avta, ko pridrvi avto, mi blenda in ven sko?i penasta ?enska, ki se dere na mene da nimam olike do starej?ih in da to ni moj parkplac. Kaj??? 6 let ?ivim v tem bloku, prvi? sli?im da imamo privat parkirna mesta, nakar ona re?e seveda jih nimamo ampak da ni kulturno kaj delam. No, potem ugotovim da sem baje prevozil pakirnato ?katlo, ki je bila na tem mestu. Sicer menim, da je nisem (niso piskali parkirni senzorji, niti je nisem videl), a je res pod avtom, mater mogo?e sem pa jo, ne izklju?im mo?nosti. ?ensko vpra?am kam lahko grem parkirat potem in mi re?e, da me je vidla da sem kidal in naj grem tja... Kaj? Pa jebemti, saj nisem lastnik parkirnih mest? Nobene pravice nimam rezervirat tega mesta! Pa ni va?no ali ga kidam ali ?e gor polo?im parket!

No in pika na i, danes zjutraj baba parkira po?ez ?ez dva park placa, tako je parkiran avto ?e cel dan. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baba v stilu son?ne uprave in va?ke kamere, nadzornega sistema, ki mu prav ni? ne uide? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti ?Gajbi?arje?!

Torej, v?eraj sem vstal nekoliko kasneje, ker sva se ga v petek s sodelavcem malo preve? alkoholno prestra?ila. Jah december je, kako ?e pravijo? Jetra-delavec meseca... Skratka, pogledam skozi okno, super, sneg! In par sosedov, ki so ?e pridno skidali cca 60 % parkirnih mest, ostalo so pustili. Normalno, zakaj bi morala dva ali trije skidat za 100 ljudi. ?e vsak skida za sebe, in ?e par sosednjih mest (namesto starej?ih ipd.) je zadeva re?ena. No, ob 15. uri nekje mi je uspelo priti do mojega avta, lociranem na neskidanem predelu. Spucam avto mesto, kjer je parkiran, pa ?e tri sosednja mesta, ajde, ?e ?e zjutraj nisem pomagal ker me je smrtna rosa oblivala. Greva z mojo v trgovino, se vrneva in parkirava pa? na enem naklju?no izbranem mestu. ?e ne iztopim iz avta, ko pridrvi avto, mi blenda in ven sko?i penasta ?enska, ki se dere na mene da nimam olike do starej?ih in da to ni moj parkplac. Kaj??? 6 let ?ivim v tem bloku, prvi? sli?im da imamo privat parkirna mesta, nakar ona re?e seveda jih nimamo ampak da ni kulturno kaj delam. No, potem ugotovim da sem baje prevozil pakirnato ?katlo, ki je bila na tem mestu. Sicer menim, da je nisem (niso piskali parkirni senzorji, niti je nisem videl), a je res pod avtom, mater mogo?e sem pa jo, ne izklju?im mo?nosti. ?ensko vpra?am kam lahko grem parkirat potem in mi re?e, da me je vidla da sem kidal in naj grem tja... Kaj? Pa jebemti, saj nisem lastnik parkirnih mest? Nobene pravice nimam rezervirat tega mesta! Pa ni va?no ali ga kidam ali ?e gor polo?im parket!

No in pika na i, danes zjutraj baba parkira po?ez ?ez dva park placa, tako je parkiran avto ?e cel dan. 

Jaz vsako gajbico/skatlo, ki stoji na parkingu (pred nasim, ali pa pred katerimkoli blokom) , vrzem tja kamor spada; v smeti.

Naj se jebejo taki debili...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za dobro jutro odletel na ledu kot Tom v Tom in Jerry...........na?a cesta na polju lahko gosti derbi Jesenice : Olimpija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravilno... smeti ne sodijo na parkiri??e.

 

 

Pa se kaznivo je postavljanje teh gajbic, ce je na javni povrsini .... Samo zal je problem, ker ni nikogar, ki bi to sankcioniral :) ... Ce pa bi ze prisel kdo "kasirat", pa tista gajbica ne bi bila od nikogar :) ... 

 

https://siol.net/novice/slovenija/z-gajbico-na-parkiriscu-si-lahko-nakopljete-tozbo-ali-pa-tisoc-evrov-kazni-454614

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se kaznivo je postavljanje teh gajbic, ce je na javni povrsini .... Samo zal je problem, ker ni nikogar, ki bi to sankcioniral :) ... Ce pa bi ze prisel kdo "kasirat", pa tista gajbica ne bi bila od nikogar :) ... 

 

https://siol.net/novice/slovenija/z-gajbico-na-parkiriscu-si-lahko-nakopljete-tozbo-ali-pa-tisoc-evrov-kazni-454614

tole sprintat pa v gajbice dati, pa bodo same izginile.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.