Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

dne 17. 6. 2020 ob 21:09 je Slash13 napisal:

Z višine. Test drona emoji16.png

Še moja mazda CX-5 z višine :)

 

 

cx-5.png

 

cx-5-3.png

 

cx-5-2.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 6/17/2020 at 9:09 PM, Slash13 said:

Z višine. Test drona emoji16.png

Challenge accepted! 😛

  • Všeč 2
  • Haha 1

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa Bavarci dočakajo tako starost - avto v ogrevani garaži (spredaj se vidi radiator) na keramičnih ploščicah, manjka samo še rdeča preproga (ali pa zelena, da paše k platiščem)...

 

Moje Mazde si pa delijo prostor s kozami in kokošmi, brez ploščic in ogrevanja...

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj da ne - dokler jo imajo drugi... Samo še prikolico za vleko avtov si moram nabavit.

 

Sem pa zelo navdušen nad avtomobili, kot so Rena Kangoo 4x4, Dacia Duster, Kia Sportage in podobno. To so nabavili po večini vsi lovci. In zdaj hodijo eden po eden k meni, ker imam BTjko in vitlo. In vsakič, ko slišim stavek: "Prej sem imel Lado Nivo in je šlo povsod, ta se pa kar zatakne." zaračunam od 25 do 50 €, nekajkrat smo se zmenili celo za 200 € - odvisno, kje, kdaj in kako se je zagozdil. Vse to si tudi zapisujem. In je BTjka na tak način v desetih letih prislužila skoraj tri četrtine tistega denarja, ki sem dal zanjo. Resnično upam in želim, da bi delali še več takih "SUVov". In pa da jih veliko ljudi tudi kupi.

 

Ampak to je že povsem druga tema. Kar sem želel povedat, je zgolj to, da sem tudi jaz navdušen nad to znamko vozil. Sploh, če ga ima sosed...

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
Pred eno uro je NevLado napisal:

Čist preveč so pozerske tele tanove naše mazde ej. :wub:

Pazi samo, da ne zaviješ na moja pota. 

Potem bodo tudi tebe napadali, da, se važiš z Mazdo. 😛

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.