Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

?e 10 jurjev pa me bo? ujel.

 

Te?ka bo, ?e res dobim ?ihten avto, ker se bo kilometrina na letni ravni zmanj?ala. Trenutno jih ?tepam po 50k na leto, potem bo morda samo ?e petina tega. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak dan v slu?bo in nazaj - 140 km. Pol pa imam ?e otroka na dolenskem in ga hodim obiskovat in vsak drug vikend pelem na ?tajersko do sebe in nato nazaj. Pol pa padejo ?e razni izleti in dopusti...

 

Povpre?no torej delam 1000 km na teden. :)

 

Je pa skorda res tako, da sem dosti v avtu, vendar je to ob normalnih dnevih samo 2h, ?e ni prehude gu?ve na AC. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50k/leto :zvizga:

 

Spi? tudi v avtu? :lol:

 

Ko sem jih sam delal med 30-35k/leto sem mislil da sem skos v avtu.

Boss, to pa res ni neka cifra teh dobrih 30 na leto, toliko jih jaz naredim vsako leto (glavnino v prostem ?asu, ko sem res kar aktiven namesto posedanja doma), ker mi vsakodnevna do Ljubljane ne nanese niti polovico te cifre. :)

 

P.S. Avtoplin, pa to ... :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekoc mi je o?e rekel: ko bo? naredil z bajkom ve? km kot z avtom; takrat bo? sre?en ?lovek. In jebemu da je neki na temu, ?e si pa? kolesar po du?i.

 

Saj ve?ina teh km z privat avtom , je narejenih na izlete s kolesom v prtlja?niku :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.