Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Te?ko je ujeti to?no 1:1 dal sem primerljiva avta - nivo opreme, ma?ina, pogon, avtomatika, nekako je to tudi povezano z opremo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko je ujeti to?no 1:1 dal sem primerljiva avta - nivo opreme, ma?ina, pogon, avtomatika, nekako je to tudi povezano z opremo.

 

Seveda je tezko ujeti 1:1 ... ampak preko konfiguratorja se temu lahko precej bolj priblizas kot ce vzames ze konfiguriran avto na avto.net, kjer je tudi ze upostevan popust ... Edino pri izbiri preko konfiguratorja za ta popust ne ves, koliko ga bos dobil... oz. sele takrat, ko bos prisel v salon in pokazal interes za nakup... torej, da dobis uradno ponudbo oz. predracun ... :) ... Zato pa pravim, da ne mores primerjati na tak nacin ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, dajo tudi na Mazdi sedaj popust in to kar orenk.

https://m.avto.net/ad.asp?id=13037216

 

https://m.avto.net/ad.asp?id=11575318

 

To je cena za Revolution opremo. Pasat za to ceno verjetno nima niti xenon lu?i a kje je ?ele vse ostalo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, dajo tudi na Mazdi sedaj popust in to kar orenk.

https://m.avto.net/ad.asp?id=13037216

 

https://m.avto.net/ad.asp?id=11575318

 

To je cena za Revolution opremo. Pasat za to ceno verjetno nima niti xenon lu?i a kje je ?ele vse ostalo.

Popust v vi?ini 3.000 EUR ?e v?tet v ceni.

 

Dopla?ilo:

- Kovinska barva

- Prevozni stro?ki

- Navigacija

 

Tale zadnja je opcijska misli? - v smislu ho?e? ali ne, aliu pa je obvezna?

Ej a se gremo kdo da manj?  :rolleyes:

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13005049

 

full LED, full connect + radarski tempomat (glej spodaj) + navigacija itd

 

Po moje je pri mazdi napaka - a ni tako da ga revolution ima? Ni omenjen pri obeh, ali pa gre res za 'akcijski model' brez. To je vsaj 1500e....

 

Bottom line, jaz ?e vedno menim da sta na istem nivoju, in je zmotno govoriti VAg je pa fuuuul dra?ji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se strinjam z juresom. Ce se ne motim je takrat, ko je prisla prva generacija ven bila konkurencna passatu istega letnika... sepravi sta bila tam tam. Se mi pa zdi da je takrat passat pelal scat mazdo 6 (ne me drzat za besedo)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je popust v?tet v ceni, ?e pa je normalna cena revolution 29600.

Pa mazda ima 19 colska kula, uni pasat, ki si ga prilepil ima 16 col od kariole.

Pa mazda ima Bose ozvo?enje, pasat ima 4x20w. Vsak avtoradio je mo?nej?i.

Pa to, ko pi?e spodaj dopla?ilo za kovinsko barvo ni ni?, ker ta isti oglas je za redno ceno in je pa? ostal spodaj.

Kar se pa ti?e navigacije, pa ?e ni vodenja v Slo. jeziku naj si jo kar sami imajo. Jaz je ?e ne bi dopla?al.

Vse to, kar si napisal ima tudi Mazda +da ima ?e head up display.

V glavnem, mazda zmaga... pa ?e lep?a je.

Ko sem gledal na you tube primerjava Mazda 6vs Passat, so spodaj napisali lastniki Passata, da ni fer, da so dali za primerjavo Mazdo 6,ker je bilo 99.4% zapisov v korist Mazde. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je popust v?tet v ceni, ?e pa je normalna cena revolution 29600.

Pa mazda ima 19 colska kula, uni pasat, ki si ga prilepil ima 16 col od kariole.

Pa mazda ima Bose ozvo?enje, pasat ima 4x20w. Vsak avtoradio je mo?nej?i.

Pa to, ko pi?e spodaj dopla?ilo za kovinsko barvo ni ni?, ker ta isti oglas je za redno ceno in je pa? ostal spodaj.

Kar se pa ti?e navigacije, pa ?e ni vodenja v Slo. jeziku naj si jo kar sami imajo. Jaz je ?e ne bi dopla?al.

Vse to, kar si napisal ima tudi Mazda +da ima ?e head up display.

V glavnem, mazda zmaga... pa ?e lep?a je.

Ko sem gledal na you tube primerjava Mazda 6vs Passat, so spodaj napisali lastniki Passata, da ni fer, da so dali za primerjavo Mazdo 6,ker je bilo 99.4% zapisov v korist Mazde. :)

Gledas res kot mazdas pa vidis feltne...oz tisto kar ma mazda boljs :)

Ne vidis pa na primer da zaostaja z LED, navigacijo, radarskim tempomatom....to so pa ??????, ne dam roke v ogenj a mislim da je v VW slo navigacija imajo le trzni delez tak

 

Oba pa bosta peljala kamor ?e? :), ne zagovarjam nobenega, samo moti me da se ozko gleda (ja vem mazda forum je ) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledas res kot mazdas pa vidis feltne...oz tisto kar ma mazda boljs :)

Ne vidis pa na primer da zaostaja z LED, navigacijo, radarskim tempomatom....to so pa ??????, ne dam roke v ogenj a mislim da je v VW slo navigacija imajo le trzni delez tak

Oba pa bosta peljala kamor ?e? :), ne zagovarjam nobenega, samo moti me da se ozko gleda (ja vem mazda forum je ) :)

?akaj malo, vse revolution od 5 meseca 2016 naprej imajo serijsko Full Led.

Plus tega imajo vse od polovice 2017 naprej g vector sistem. To ni zanemarljivo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj malo, vse revolution od 5 meseca 2016 naprej imajo serijsko Full Led.

Plus tega imajo vse od polovice 2017 naprej g vector sistem. To ni zanemarljivo. :)

Napisal si da passat verjetno niti xenona nima.

 

Ej pustva to. Boljse od tvoje gen1 itak ne bo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisal si da passat verjetno niti xenona nima.

Ej pustva to. Boljse od tvoje gen1 itak ne bo

Ej, tukaj se pa strinjam s tabo. Prav zato me je pa strah kupiti kaj novega, ker se bojim problemov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, dajte no mir. LED? Motor ima 100 kW, zdaj se bo pa na porabi blazno poznalo, ker bomo porabo zmanj?ali za 100 W? Je precej drugih porabnikov in stvari, kjer bi se dalo var?evati s precej ve?jim u?inkom...

Leda poanto v svetilnosti ne porabi. Pejd v gmajno posvetiti bos videl :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, dajte no mir. LED? Motor ima 100 kW, zdaj se bo pa na porabi blazno poznalo, ker bomo porabo zmanj?ali za 100 W? Je precej drugih porabnikov in stvari, kjer bi se dalo var?evati s precej ve?jim u?inkom...

He, he, Slivka, ti si tudi bolj vintage varianta. LED svetila: kao najlep?e, najbolj dale? in najsvetlej?e svetijo.

To je to.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.