Skoči na vsebino

Lestvica

Priljubljene vsebine

Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom 26. 06. 2026 v Zadnja sporočila

  1. Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
    5 točk
  2. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22486629&display=Audi A4 Avant Tole sem pa čist po naključju najdu. Zanimiv opis😄
    2 točki
  3. Ne razumeš ti te logike... če bi bil Golob bi bilo ziher čez 2€/liter. Tako, da hvala JJ, da je zrihtal konec spopadov na BV. Si videl, sam JJ pride pa se Trump in Bibi kar podelata od strahu.
    2 točki
  4. Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
    2 točki
  5. Danes najprej s poganjalcem do Četare, kasneje pa na kopanje do Nevljice na Vrhpolju
    2 točki
  6. Golob je kriv 😆 Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    2 točki
  7. Še enga pred spanjem.... 🫣😉
    1 točka
  8. Mazda 787B Returns to Circuit de la Sarthe to Commemorate 35th Anniversary of Its Le Mans VictoryPreberi celoten članek
    1 točka
  9. 1 točka
  10. Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice? Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    1 točka
  11. Nikoli, nikoli, zares nikoli, se ne zadržuj, ko je treba prdniti. V nasprotnem primeru zadržani prdec potuje navzgor po tvojem telesu vse do možganov in tako dobiš usrane ideje...
    1 točka
  12. Tast ima ravno v prodaji lastni avto (rav4 hibrid) in ker je v mint ohranjenosti, ni hotel tvegati kakšne poškodbe na dopustu. Je rental CX-30, ampak ga niso imeli na voljo in so mu dali CX-5 nov model. Je 65+ in ni navdušen nad ekrani v avtu, ampak po 14 dnevni izkušnji samo hvali novo CX-5.
    1 točka
  13. Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.
    1 točka
  14. Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.
    1 točka
  15. To je uvoz iz Amerike. Poškodovano 100%. Ponavadi uvažajo Poljaki ali baltiške države, ga zrihtajo in prodajo.
    1 točka
  16. Ne, sej se ne zanimam za nakup. Sam zih je bil zbit.
    1 točka
  17. Naj ti pošljejo slike pred popravilom. 😃
    1 točka
  18. Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
    1 točka
  19. Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." - "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    1 točka
  20. Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”
    1 točka
  21. To si imel pa hudo smolo in srečo obenem. Še nisem slišal za primer v Sloveniji, da bi to v Mazdinem avtomatiku odpovedalo. No, zdaj sem ... Očitno Japonci CX-30 štancajo prehitro in potem gre kaj narobe. Ali pa so tudi CX-30 tako kot evropske trojke narejene v Mehiki?! Katera je prva črka/številka VIN?
    1 točka
  22. zato pa avtomatik ne spada v premium paket, premium so samo tiste z ročnim...
    1 točka
  23. Tudi na moji CX 30 delujejo ogledala v redu kot prvi dan, pa so tudi v uporabi skozi, tako pozimi kot poleti kot v dežju... Je pa njegov primer prvi, za katerega sem sploh slišal za CX 30, da ima problem z ogledalom.
    1 točka
  24. Saj sem ugotovil po prebiranju po spletu... Tudi meni ni jasno zakaj tega Mazda enkrat za vselej ne odpravi... Pa jim je dobro poznan problem.. Edit: Ampak jaz imam CX30. Ta je pa menda brez napak. 😁 Ali pa imam premium končno in premium napake tudi. 🙃
    1 točka
  25. Tudi po moje je klima (oz. bolj nastavitev usmerjanja in pihanja zraka) slabša stran 30-tke, ker se nastavitev zapiranja in usmerjanja prezračevalnih rež ureja istočasno z enim "gumbom" in je veliko slabša kot v 6-tki.
    1 točka
  26. Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!" Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    1 točka
  27. Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom? Jež v tovarni kondomov...
    1 točka
  28. Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    1 točka
  29. Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine... - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
    1 točka
  30. V antikvariatu sem kupil zelo staro knjigo ter v njej našel recept za izgon hudiča. Potem sem nabavil žabe, lase, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari, jih zmešal in skuhal, kot je treba, se namazal pod pazduho in po stegnih in pošprical stene v stanovanju. Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo, nakar je ona v besu zapustila stanovanje. Tako da stvar načeloma deluje...
    1 točka
  31. Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober... Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
    1 točka
  32. Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
    1 točka
  33. Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša: - "Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?" Pa se ena oglasi: - "Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče..." Pa reče starka: - "Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto." Mimo pride policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno vzklikne: - "Kaj, mamca, a vi tudi?" - "Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem, pa jih že lahko cuzam..."
    1 točka
  34. Transpotne poti NE zaobidejo Slovenije. Pa to ni iz časov perjadi, pač pa mnogo prej, ko se je svobodna in samostojna Slovenija odločila, da bo tranzitna država. Danes na poti v mesto rož in nazaj. Tovornjakov za dva pasova. Tam kjer je tropasovnica dejansko zasedajo 2 pasova. K sreči so vremena Kranjcem se zjasnila. Vrtovec je daleč najsposobnejši minister. Mislim, njegova sposobnost sekanja gordijskih vozlov, samo gledaš lahko in se čudiš. Njegova odločitev o uvedbi nočnih izmen na deloviščih avtocest je genialna in impresivna. Danes na delovišču pri Postojni. Prisotnih ene 8 delavcev, ene 5 jih je nekaj delalo. Seveda, tista taudarna nočna izmena je takrat doma počivala po nočnem šihtu.
    1 točka
  35. Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
    1 točka
  36. Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
    1 točka
  37. Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    1 točka
  38. Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.
    1 točka
  39. Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    1 točka
  40. Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    1 točka
  41. Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi
    1 točka
  42. Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    1 točka
  43. 😠 Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna... 😠
    1 točka
  44. Dobr, ja, sm kmet an s hribu doma... Ma, neki mi ne štima... Pozim je bil tak mraz, de mn je še na bankomatu minus kazalo. Ma, Krištodio, men na bankomatu tud u tej vročini minus kaže... A je to že u ekranu zapečen minus pa ga zmerm kaže al je ki druzga na stvari?
    1 točka
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.