Skoči na vsebino

Ali vi verjamete....


Lojz

Priporočeno sporočilo

Ampak, ?e zadevo pogledamo s stali??a duhov??ine, pa je ta celibat celo do neke mere razumljiv.

?upnikovo poslanstvo je tak?no, da naj bi bila njegova dru?ina ljudje, torej vsi verniki in zato naj bi se ?upnik popolnoma predal tem ljudem. Naj bi se. Pustmo zdaj kako je v praksi. Logi?no, da tak ?lovek potem nima ?asa za svojo dru?ino........ recimo....

Saj, ?e pogledamo dana?nje "uspe?ne" poslovne?e, ki so totalno predani poslu. Po navadi taki "uspe?ni" poslovne?i tud nimajo dru?ine al pa je ta dru?ina samo na papirju. V resnici poslovne?i nimajo ?asa za dru?ino in jo zanemarjajo, saj so no? in dan na ?ihtu. Taki bol? da dru?ine sploh nimajo, ker ?ivijo za nekaj drugega...

Prste ni imel v mes, sva pa ?e skupaj pila moj izvrsten cvi?ek.

 

Joj no kake primerjave pa ti ven seka? - nekaj je PREPOVEDANO, drugo je pa, da nekdo nima ?asa a mu to vseeno NI PREPOVEDANO. Zdej si pa vse v isti ko? zme?al tako kot vedno k ho?e? izpast brihten.

 

Se pravi naj mi nekdo o dru?ini razlaga kaj je treba in mi daje navodila kako naj dru?ina zgleda sam pa nima niti najmanj?e osebne izku?nje kako naj se dru?ina vodi s strani odraslih ampak je dru?ino "verjetno" ob?util le neko? davno, ko je bil ?e otrok.

 

To je glih tako kot bi jaz tebi "mojstru cvi?ka" svetoval glede pridelave le tega in glede tehnik vzgoje trte pri tem, da sem ga ene parkrat celo probal kak kozar?ek.

 

p.s.:Aja, Lojz, ?e morebiti nisi vedel, duhovnik ne sme imeti dru?ine oziroma raje re?mo potomcev, da le ti ne bi karkoli dedovali po njem - cerkev je preve? arogantno po?re?na, da bi si dovolila deliti svoje neizmerno bogastvo.

 

Kako pa ti ?e ve?, da ma Rode res otroka? A si bil zraven, ko ga je delal?

 

Pa si bil ti vedno zraven, da si sigurn in da ve? da ga nima? Druga?e je pa preve? lepo sovpadajo?ih naklju?ij, da bi bila zadeva izmi?ljena - itak pa si sam rekel in tudi krajani (kjer se je zgodila zploditev) pravijo, da je bil Rode zelo ?ivahen dedec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 209
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

se strinjam ....dobro si ga zafrknil! Kaj pa je kuharica porekla na to!

 

 

Saj sem ti povedal. Rekla je, da sem poreden. ?eprav mislim, da to ni resno mislila, ker mi je pol na?mignila, z desnim o?esom, tako da Rode takrat sploh ni videl, da mi je na?mignila.

Da mi v resnici sploh ni zamerla, mislim tudi zato, ker me je pol poklicala v kuhinjo in prosila, ?e ji pomagam skuhati kavo in otepst sladko smetano za na kafe. Ko sem jaz po nerodnosti namo?il desno roko v smetano, mi je pol ona hitro zagrabila roko in obliznila sredinec. Pri tem oblizovanju je na?obila ustnice in lepo zavijala z o?mi in nekam na gosto otepala s trepalnicami. Ko je potegnila moj prst iz svojih ustnic pa je mo?no zacmokljalo, nekako tako, kot bi kak?en bosanc ?korenj ven iz blata potegnu.

Mislim, da mi ni zamerla.

 

 

PS: Kaj je zdaj? Je Rode o?ka al ni? Se ?e ve kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS: Kaj je zdaj? Je Rode o?ka al ni? Se ?e ve kaj?

 

Tega sicer ne vem, verjamem pa neki druzga, da so se tekom preteklega wikenda zaloge Cvi?ka v Lojzovi zidanci vsaj prepolovile, ?e je sploh ?e kej ostalo. :vino::aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega sicer ne vem, verjamem pa neki druzga, da so se tekom preteklega wikenda zaloge Cvi?ka v Lojzovi zidanci vsaj prepolovile, ?e je sploh ?e kej ostalo. :vino::aaaaa::hohoho:

 

Skoraj si uganu. ?e je Rode res o?ka, bom ?e celo jaz srknil kozar?ek rujnega cvi?ka na njuno zdravje. Samo prej mormo zvedet ?e je res.

A va? Kamni?ki ?upnik ma tud kaj otrok?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam pojma, ker grem tja (niti ne) enkrat na posamezni letni ?as. Pa ?e recimo da nisem preve? firb?ne sorte in me precej boli reproduktivni organ kaj kdo po?ne in kaj ima. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se lahko razume na vsaj 2 na?ina, prvi je da ga rukne na kumaro, drugi pa da ga rukne s tisto kumaro, ki jo ima v gatah. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospe in gospodje, bojda so izvidi znani!

Kot ka?e, je izvid negativen in Rode, ?al, ni o?ka.

Petr?ek bo moral svojega o?eta iskat med drugimi ?upniki, slovenski udbokomunajzarji pa poiskat novo la? s katero bodo lahko spet otepali po cerkvi, farih, ?upnikih, ?kofih, vernikih, faranih itd....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Rode je pa bil en hud cestni divjak - ?e posebi takrat, ko je mladoletnice naokrog fural.

 

post-133-1349462760_thumb.jpg

 

Oh zlati casi ko so lahko se ime pa tablico napisali....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res zanimivo kolk eni po smeteh brskajo samo, da bi Rodetu kaj naprtili pa da bi kak?en njegov greh na?li.

Slovenski udbokomunajzarji se pa res bojijo, da bi Rode postal pape?.

Jaz mislim, da bi bil Rode dober za predsednika. ?koda ker ne kandidira.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res zanimivo kolk eni po smeteh brskajo samo, da bi Rodetu kaj naprtili pa da bi kak?en njegov greh na?li.

Slovenski udbokomunajzarji se pa res bojijo, da bi Rode postal pape?.

Jaz mislim, da bi bil Rode dober za predsednika. ?koda ker ne kandidira.

 

Spet se proba? izmuzniti in nisi odgovoril - a je divjak al ni?

 

Kaj pa je mladoletnica s katero ni v sorodu po?ela v njegovem avtu pa sploh ne bom vpra?al. Mogo?e jo je na sladoled odpeljal? :blush:

 

Druga? pa brez skrbi - prej bo pekel zmrznil predno bo Rode postal pape?, tako da se noben tega kej dost ne boji pa zakaj bi se bal pape?a - a ni to en pozitiven lik, vsaj moral bi bit. :ne vem:

 

Kdo pa lahko cerkvi sploh karkoli prepre?i kot sama sebi in le sama sebi oziroma njihovi predstavniki si me?ejo polena pod noge med seboj. Zakaj se nisi oglasil pri Uranovi zgodbi o domnevnem o?etovstvu, kjer sploh ni znan potomec, da obstaja pa je cerkev kar pohitela in ga kazensko premestila. Dvojna merila mogo?e, al je mel Uran premal dnarja za podkupit? :ne vem:

 

Predesdnik ?esa - ?kofijskega pevskega zbora? Tam bi se lahko izkazal tudi kot zborovodja pa ?e bli?je bi bil obi?ajnim ljudem, da bi mu mal manj hodile neumnosti po glavi v obliki ?aljenja vseh (predvsem neverujo?ih) povprek vklju?no s ?olskim sistemom, ki ga primerja s ?olanjem nem?kih ov?arjev.

 

Druga?e pa je aroganten nastop cerkvenih predstavnikov ?e "obrodil sadove" in RKC se ukvarja z najhuj?im eksodusom vernikov iz cerkve v svoji zgodovini. Samo v Nem?iji je v zadnjih treh letih izstopilo iz RKC skoraj pol milijona ljudi. ?e v Sloveniji uvedimo cerkveni davek pa da vidimo koliko bo ?e tistih gore?ih vernikov. Brez dr?ave in politike bi slovenski del RKC ?e zdavnej tre??ila ob realno stanje in marsikateri cerkveni jastreb, ki danes arogantno groze?e kraka bi tako sladko prepeval kot slav?ek, da bi ja ljudi spet nazaj zvabili v cerkev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso rodeta enkrt pred nekim 2 3 letom nekje ujeli z neko hudo me?ko k ga je ?gal ne vem kok na uro?

 

res je...in to z Mercedes-Benz S-Razred S 63 AMG L (se mi zdi) 562 km ko so ga pa vprasal,

kako da si je tak avto zbrav,je reku "ker je varn" :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je varn? Kaj pa on rabi za??ito, ?e ga pa oni zgoraj ?uva?

 

Sej tudi Porsche 911 turbo je varen.Zakaj si ga ni omislil.Potem bi najhitreje dosegel uboge vernike,ki dajo zadnje pare za cerkev. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi Porsche 911 turbo je varen.Zakaj si ga ni omislil.Potem bi najhitreje dosegel uboge vernike,ki dajo zadnje pare za cerkev. :D

 

Najprej preprostim ljudem pridiga o skromnosti, odrekanju in darovanju v korist cerkve nato se pa usede v svoj luksuzni avto in odrvi novim la?em naproti.

 

res je...in to z Mercedes-Benz S-Razred S 63 AMG L (se mi zdi) 562 km ko so ga pa vprasal,

kako da si je tak avto zbrav,je reku "ker je varn" :D

 

Ni res - la?e? ti komunoudborde?eparadajzer ... grrrrr.... kolk zavajanja na kupu. Rode ma samo Mercedes CL 55 AMG, ki ima samo 5500 ccm, V8, 476 konjev, 700 Nm, 4.7s od 0 do 100km/h in stane nov pribli?no 160.000 evrov. Banda rde?a samo blatili bi na?ega presvetlega kardinala, ki mu je udbomafija podatknila ta avto zastonj, da bi ga potem lahko ribali in sramotili.

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/domaca-scena...-pred-boga.html

 

P.s.: to niso moje besede - samo Lojzu pomagam, da mu ni treba tolk pisat pa podatke iskat. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej preprostim ljudem pridiga o skromnosti, odrekanju in darovanju v korist cerkve nato se pa usede v svoj luksuzni avto in odrvi novim la?em naproti.

Ni res - la?e? ti komunoudborde?eparadajzer ... grrrrr.... kolk zavajanja na kupu. Rode ma samo Mercedes CL 55 AMG, ki ima samo 5500 ccm, V8, 476 konjev, 700 Nm, 4.7s od 0 do 100km/h in stane nov pribli?no 160.000 evrov. Banda rde?a samo blatili bi na?ega presvetlega kardinala, ki mu je udbomafija podatknila ta avto zastonj, da bi ga potem lahko ribali in sramotili.

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/domaca-scena...-pred-boga.html

 

P.s.: to niso moje besede - samo Lojzu pomagam, da mu ni treba tolk pisat pa podatke iskat. :blush:

 

no pa CL :vesel: ubistvu sm cist zajebu,ja ce ma CL AMG pol je pa goood :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Kaj pa je mladoletnica s katero ni v sorodu po?ela v njegovem avtu pa sploh ne bom vpra?al.

 

Po mojem jo je peljal k verouku. Jaz tud v svojem avtu (ki ni mazda) peljem v nedeljo sosedovo Ankico k ma?i. Me je sama prosila, ?e se lahko z mano pelje. A je to prepovedano? Zakaj pa bi revca pe? hodila, ?e pa ?e v rokah nese ?opek in sve?ko na grob?

Aja, vi ta sodobni levi?arji ste napredni pa se moderno peljete skupaj z istospolnimi v trgovino po margarino.

 

 

Druga? pa brez skrbi - prej bo pekel zmrznil predno bo Rode postal pape?, tako da se noben tega kej dost ne boji pa zakaj bi se bal pape?a - a ni to en pozitiven lik, vsaj moral bi bit. :ne vem:

 

 

Da bi Rode postal pape? se tolko ne bojijo verniki, to se bolj bojite vi simpatizerji sodobnih udbokomunajzarjev. Seveda je pape? pozitiven lik, saj zato se ga pa vi bojite.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.