Skoči na vsebino

Letne gume 2013


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Tole pa ni niti malo cool... a je kak?en razlog, da ta jaj?asti? Kako si jih imel spravljene ?ez zimo?

 

Imam jih na stojalu za gume v kleti. ?e lani so mi to delale in sem mislil, da so samo za centrirat.

Pet let stare zimske Dunlop so zakon glede mirnosti v vo?nji proti tem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

V soboto zmontiral Goodyear EfficientGrip Performance 195/65/R15 na svojo M6 2.0 CD 2004.

Malo sem pogledal teste, hotel sem najbolj?i oprijem v mokrem.

 

 

BTW, a ima kdo kako original radkapo za ta model odve?? So mi pri vulkanizerju pozabili bolje pritrditi jo in je odpadla ... seveda ne vem, kje, tudi na?el je o?itno nisem ... :-/

 

Ali pa, ?e ima kdo kak predlog, kateri pokrovi koles ne bi bili preve? ki?asti in cheap na tem avtu?

 

Ali pa katera aluminijasta plati??a? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam jih na stojalu za gume v kleti. ?e lani so mi to delale in sem mislil, da so samo za centrirat.

Pet let stare zimske Dunlop so zakon glede mirnosti v vo?nji proti tem.

 

Hja, baje se dogaja to. Ravnokar tudi na moji zadnji levi gumi. Kupil sem jih lani, bridgestonke turanza t001. Letos trese, pr todivot pravijo da je ena guma fu?. Jutri grem reklamirat pa da vidmo kaj bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo sem razo?aran nad Pirelli P7 cinturatto.Sedaj jih imam 3. leto gor. So zelo razpokale in kjub ?e drugemu centriranju mi ?e vedno tresejo kot hudi?.

Gumista je ugotovil, da sta dve jaj?asti. :angry: Ne priporo?am nakupa.

 

 

Oj jaz imam isti model ravno tako 3. leto in nimam nobenih te?av z njimi vsaj ne, da bi opazil tresle do sedaj niso... Tako, da je malo ?udno tole...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem lansko leto montiral Mischelin sport 225/45/18. Ne tresejo, ampak pri visoki hitrosti za?ne vavtu potiho in globoko bobnet. Bile so precentrirane, pa ista stvar. Gume so me stale 220 ? po komadu. Ne vem kaj bi lahko ?e naredil v zvezi z tem bobnenjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem lansko leto montiral Mischelin sport 225/45/18. Ne tresejo, ampak pri visoki hitrosti za?ne vavtu potiho in globoko bobnet. Bile so precentrirane, pa ista stvar. Gume so me stale 220 ? po komadu. Ne vem kaj bi lahko ?e naredil v zvezi z tem bobnenjem.

 

Definiraj visoko hitrost :) pa nic ne ruka na volanu? Lahko so bile narobe skladiscene

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gre za neoriginalna plati??a in je luknja ve?ja je lahko problem, da niso pravilno centrirane na os oziroma bi bilo treba uporabit centrirne obro?ke ustrezne debeline.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem lansko leto montiral Mischelin sport 225/45/18. Ne tresejo, ampak pri visoki hitrosti za?ne vavtu potiho in globoko bobnet. Bile so precentrirane, pa ista stvar. Gume so me stale 220 ? po komadu. Ne vem kaj bi lahko ?e naredil v zvezi z tem bobnenjem.

 

Js imam pilot sport 3 225/40 18, pa mi nikol ne ropota ali pa bobni v avtu, pa verjetno krepko presegam tvoje "visoke" hitrosti. :D

 

Je pa verjetno to tud zarad pogona, kolega je imel podobne "te?ave" na volvo V70, re?itev je menjava spredaj zadaj na cca 5k kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Rabim en nasvet... ima gdo iskusnje z gumami barum? Gre se za dimenzijo 195-65-15 nove dobim 50e po komadu dunlop bluresponse ali goodyear pa po 54e..

 

za 16? spra?uje? barum ali Dunlop/Goodyear???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po ca. 5000km prevozenih s pirelli P7 cinturato blue lahko podam mnenje:

 

-super lahka, ze ko sem jih nosil je bla razlika v primerjavi s prejsnjimi bridgestone potenza re050a vec okt ocitna

- poraba je res nizja s temi (ker so nek blue eco shit)

- niso super tihe, pa tudi ful glasne niso...neki srednjega

- boki so kr mehki, feeling na volanu je slabsi kot bridgestone potenza re050a (no shit)

- lepo drzijo, po mokrem tudi

bomo vidli, koliko zdrzijo, verjetno precej

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po ca. 5000km prevozenih s pirelli P7 cinturato blue lahko podam mnenje:

 

-super lahka, ze ko sem jih nosil je bla razlika v primerjavi s prejsnjimi bridgestone potenza re050a vec okt ocitna

- poraba je res nizja s temi (ker so nek blue eco shit)

- niso super tihe, pa tudi ful glasne niso...neki srednjega

- boki so kr mehki, feeling na volanu je slabsi kot bridgestone potenza re050a (no shit)

- lepo drzijo, po mokrem tudi

bomo vidli, koliko zdrzijo, verjetno precej

 

a ma? rumene super soft ali oran?ne trde?

 

Aja ti ma? modre za de?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Trojko bo treba na novo obut z letnimi.

 

Ima kdo izku?nje s Toyo gumami, model Proxes CF2. Gre za dimenzijo 205/55/16, hitrostni razred H?

 

V homologaciji je sicer naveden hitrostni razred V, bo hudo narobe iz katerega koli vidika, ?e se dajo gor V?

 

Cena: 72 EUR.

 

Vo?nja je umirjena, ve?inoma relacijska. Doslej sem imel Bridgestone Turanza ER300, zelo zadovoljen s porabo in karakteristikami.

 

Hvala vnaprej.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.