Skoči na vsebino

DPF filter


froc

Priporočeno sporočilo

Saj dobra stran tega DPF-ja je to, da si ti ni treba glave razbijat katero olje bo? dal notri, ker kake hude izbire namre? ni.

 

Si jo pa potem razbija? ko vidi? ceno za liter..Neprecenljivo! :-)

 

Ajvar ga ma od Motula - se dobi pri nas v M.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: Menjat ga mislim ?imprej seveda, ne bom ?akal, da se mi za?ne lightshow ;)

YavarYe, bi mi ti lahko povedal, kako je zdaj s tem resetiranjem, ?e se odlo?im, da sam menjam olje. A ima? tole olje oz. je ta primeren za mojo 6? : Motul

Hvala in lp.

Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: Menjat ga mislim ?imprej seveda, ne bom ?akal, da se mi za?ne lightshow ;)

YavarYe, bi mi ti lahko povedal, kako je zdaj s tem resetiranjem, ?e se odlo?im, da sam menjam olje. A ima? tole olje oz. je ta primeren za mojo 6? : Motul

Hvala in lp.

Leon

 

Resetiranje so bu?e, ?e pa bi rad da se resetira pa rplet do mene in re?iva v 1 minuti.

 

Tega motula, od katerega si dal link, imam ?e nekaj doma in ti ga dam za 10? liter.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resetiranje so bu?e, ?e pa bi rad da se resetira pa rplet do mene in re?iva v 1 minuti.

 

Tega motula, od katerega si dal link, imam ?e nekaj doma in ti ga dam za 10? liter.

 

No,tole je pa dobro sli?at.

Bi pa bilo ?e bolje sli?at, ?e bi se midva nekako zmenila in bi jaz to olje od tebe nazaj domov,kar v ma?ini pripeljal :hudicek: Si mogo?e pripravljen mal prelivat kak?no soboto ali pa nedeljo? :zvizga:

 

Lp Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Bo?ty...v mazda BTC vsi pravjo da se olje resetira???

 

Bu?e, ni to nek ?vaba kjer vse ?miga in pi?e da rabi servis.

 

No,tole je pa dobro sli?at.

Bi pa bilo ?e bolje sli?at, ?e bi se midva nekako zmenila in bi jaz to olje od tebe nazaj domov,kar v ma?ini pripeljal :hudicek: Si mogo?e pripravljen mal prelivat kak?no soboto ali pa nedeljo? :zvizga:

 

Lp Leon

 

Vse je mogo?e, razen v nedelo ne. :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bu?e, ni to nek ?vaba kjer vse ?miga in pi?e da rabi servis.

Vse je mogo?e, razen v nedelo ne. :zvizga:

 

Superca. A, mi lahko tel.?t. zaupa? ( lahko na zs) , pa da se orenk zmeniva?

Hvala in lp.

Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Bo?ty...v mazda BTC vsi pravjo da se olje resetira???

 

Ekola, v?eraj mi je YavarYe dokazal, da je resetiranje resni?no ena velika bu?a. Na splo?no sem pri?el do zaklju?ka, da nam tile servisi ponujajo kar nekaj vrtnin. :hudicek:

Majstore YavarYe - hvala ?e enkrat. :notworth:

 

Lp Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Bo?ty...v mazda BTC vsi pravjo da se olje resetira???

 

A drzis pokrovcek olja 5 sekund odprt za reset? :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Eno pitanje.

 

Zadnji? sem bral na forumu od nem?kih wagnov nekaj v stilu: da je dobro na vsakem servisu (se pravi na?eloma 1x letno) avto z DPF filtrom ro?no spro?iti regeneracijo preko testerja.

Zakaj?

 

Zato, ker naj bi avtomatska regeneracija, ki se izvaja med vo?njo, ne zadostovala dovolj, in se naj bi s?asoma neke ?veplove obloge nabirale na ta filter.

Pri tej ro?ni regeneraciji preko testerja, pa naj bi tut te 'obloge' zgorele.

 

Spet bu?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa nebu vedu, sam ne vem zakaj bi bla ro?no spro?ena regeneracija druga?na kot samodejna ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno pitanje.

 

Zadnji? sem bral na forumu od nem?kih wagnov nekaj v stilu: da je dobro na vsakem servisu (se pravi na?eloma 1x letno) avto z DPF filtrom ro?no spro?iti regeneracijo preko testerja.

Zakaj?

 

Zato, ker naj bi avtomatska regeneracija, ki se izvaja med vo?njo, ne zadostovala dovolj, in se naj bi s?asoma neke ?veplove obloge nabirale na ta filter.

Pri tej ro?ni regeneraciji preko testerja, pa naj bi tut te 'obloge' zgorele.

 

Spet bu?e?

 

Bom vpra?al na servisu...ne bo dolgo sem ?e na 5.000km (1 mesec in 9 dni...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.