Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Tilen5 napisal:

Aja se vidi da še nism plaču kazni pa nimam pojma

 

drgač 2kmh pa 66€ je kar huda lol

 

Jest sem v benetkah dobil za 76 v 70, 1kmh k vracunas toleranco, 49eur, ce se dobr spomnem je bilo to do 15dni po prevzem, pol je ze 70+

So mi pa poslali z datumi za naslednjih 5let koliko moram placat ce kasneje placam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je mazdaman napisal:

Izmerili so 97,2 a ker je toleranca 5 km/h je dejansko upoštevana hitrost 92,2.

 

zato pa je toleranca, ker je več faktorjev, ki vpliva na dejansko hitrost.

 

Bodi faca in jim odgovori na mail z emojijem: 😎

  • Všeč 3
  • Haha 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

https://fb.watch/owMdnF9rI3/
 

 

Italjan 124kmh skoz naselje,..

 

 

To sigurno ni bil Italijan... ampak kaksen balkanc z avtom, na katerem so ITA tablice 🤪😂😛😜 ... Italijani pa ja lepo vozijo in nikoli ne divjajo in ne delajo prekrskov 😜

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

To sigurno ni bil Italijan... ampak kaksen balkanc z avtom, na katerem so ITA tablice 🤪😂😛😜 ... Italijani pa ja lepo vozijo in nikoli ne divjajo in ne delajo preksrkov 😜

 

Še dobr, da si dodal dovolj smejkotov, ker sem skoraj mislil da je tole napisal en drug forumaš. 😜

 

Mi je pa smešno, tam našemu forumašu pošljejo kazen za relativno nizko prekoračitev na neki cesti rezervirani za motorni promet - a tukaj pa idiot skozi naselje. Jaz osebno bi taka res nevarna dejanja prekvalificiral v kaznivo dejanje in hlajenje za nekaj mesecev med štirimi stenami. Sorry to ne more biti napaka, ampak je navadno arogantno, večvrednostno egotripično sranje osebkov z majhnimi kurci in briljantino v laseh , ki si ga ne upa delat doma, ampak ga bo tu z mislijo kaj mi pa morejo eni Slovenci.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vidi, da nisi dosti v Italiji. 😉

 

Pa še kak divje vozijo.

Sardinija je bla urejen nered oziroma kaos.

Brez enga radarja. Omejitev 30, vsi 90 skozi leteli. Če si htel ven prit si tak dolgo lezel, da te je en moral spustit, oni so delali isto. Razlika proti nam pa je, da ni noben za to hupal.

 

Benetke - Ravena obalna cesta. Nikol še nisem videl tolko radarjev na eni cesti. Samo prav vejo kje so in in hitro prehitevajo ob vsaki luknji.

 

Žal pa se v Italiji v vsem tem kaosu počim bolj varno kot pri nas.

 

Zdaj pa off topic. i20n ima speed cam detector. Z radarjem zazna radarje pred sebej in opozori 😉

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je godlike napisal:

... ... ... ... ... ...

 

Zdaj pa off topic. i20n ima speed cam detector. Z radarjem zazna radarje pred sebej in opozori 😉

 

Ne zanašaj se preveč na to. Zelo velikokrat je tako, da ko te opozori, si že "ujet"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral sem v Šentilju čez mejo.

Opozori na točki in X metrov prej.

Opozori tudi v kontra smeri, ko je radar/kamera stran obrnjena.

 

Vem pa da ročne pištole noben detektor ne more pravi čas opozorit, ker drugače merijo.

 

To mi je samo všeč, če kake stacionarne spregledam....

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je godlike napisal:

Se vidi, da nisi dosti v Italiji. 😉

 

Pa še kak divje vozijo.

Sardinija je bla urejen nered oziroma kaos.

Brez enga radarja. Omejitev 30, vsi 90 skozi leteli. Če si htel ven prit si tak dolgo lezel, da te je en moral spustit, oni so delali isto. Razlika proti nam pa je, da ni noben za to hupal.

 

Benetke - Ravena obalna cesta. Nikol še nisem videl tolko radarjev na eni cesti. Samo prav vejo kje so in in hitro prehitevajo ob vsaki luknji.

 

Žal pa se v Italiji v vsem tem kaosu počim bolj varno kot pri nas.

 

Zdaj pa off topic. i20n ima speed cam detector. Z radarjem zazna radarje pred sebej in opozori 😉

 

A se hočeta vidva z Alexom zment bolj točno, a v Italijani divjajo in vozijo kaotično al ne. Ti praviš, da ja, Alex da so zelo vzorni vozniki. :nevem: En od vaju torej nabija klamfe. 🤪

 

Če sem pošten sem zelo hvaležen, da mi ni treba velik po Italiji vozit in ne čutim čist nobene potrebe, da bi al pa da mi zarad tega kej v življenju manjka. Oni to vedo in mi zato pošiljajo svoje "eksperte" na naše ceste, da se mi pol meša. Zadnje čase se ta vpliv dejansko pozna že pri primorcih in čedalj več vozil s KP in delno GO tablicami delajo tisto kar je bil včasih bolj značilno za CE (Celjani so se roko na srce kar precej popravili).

 

Ne vem, ampak, ko zagledam KP na vozilu sem še posebej previden, ker ni dneva, da ne bi kdo od teh kake "Italian style move" izvedel.

 

Da pa ne bo kreg in da ne bo kdo užaljen pa je seveda možno da si KP tablice izbirajo Ljubljančani, da ko gredo na primorsko jih tam manj postran gledajo. Kdo bi vedel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res, tisti z GO tablicami res delajo neumnosti. Ne samo po cestah, tudi izven cest. Že samo, da vidiš GO tablico, noter pa kakšnega brkota pa lopato v avtu pa že veš, da je bolje pustit vse skupaj pri miru kot pa da poskušaš karkoli dopovedat...

 

😄

 

Mogoče je to vpliv burje. Jim je možgane skozi ušesa ven spihalo kot lahko spihaš jajce skozi dve majhni luknjici...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Poznam dva, ki sta CE zamenjal za KP.

 

Uradna verzija, ker baje KP noben ne sovraži in je avto bolj varen.

 

Kar pa se Italije tiče, sem hodil tja na morje. Je pač dosegljiva z avtom. Drugače pa Grčija, Španija, Malta ampak dopust z avtom je drugačen, kot z letalom. Za to je Italija zadnja leta na spisku tako ali drugače.

 

Ko pa ni za morje so pa na vrsti kakšna evropska mesta.

 

Če bi držalo, da so dobri vozniki, kot Alex trdi, potem ne vem kako da v Rimu ne vidiš avta brez prask in da so me na Sardiniji na avtocesti ustavljali z uperjeno brzostrelko.

Še vedno pa trdim, da se tam bolj varno počutim, kot na naših cestah.

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

A se hočeta vidva z Alexom zment bolj točno, a v Italijani divjajo in vozijo kaotično al ne. Ti praviš, da ja, Alex da so zelo vzorni vozniki. :nevem: En od vaju torej nabija klamfe. 🤪

 

Če sem pošten sem zelo hvaležen, da mi ni treba velik po Italiji vozit in ne čutim čist nobene potrebe, da bi al pa da mi zarad tega kej v življenju manjka. Oni to vedo in mi zato pošiljajo svoje "eksperte" na naše ceste, da se mi pol meša. Zadnje čase se ta vpliv dejansko pozna že pri primorcih in čedalj več vozil s KP in delno GO tablicami delajo tisto kar je bil včasih bolj značilno za CE (Celjani so se roko na srce kar precej popravili).

 

Ne vem, ampak, ko zagledam KP na vozilu sem še posebej previden, ker ni dneva, da ne bi kdo od teh kake "Italian style move" izvedel.

 

Da pa ne bo kreg in da ne bo kdo užaljen pa je seveda možno da si KP tablice izbirajo Ljubljančani, da ko gredo na primorsko jih tam manj postran gledajo. Kdo bi vedel.

Za GO je res,..bolj ko greš proti italijanski meji slabše je 😛

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oprosti ampak daleč najslabši so z vrtnico,.. prav novo goričani,..katastrofa, tolk neumnosti kot delajo po cesti zadnje čase pa že dolgo ne, jst jih uvrščam direkt za italijane

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Slivka napisal:

Ja, @Tilen5, ampak najhujši so pa tisti, ki imajo cvetačo na tablici. Pa tudi tisti z gorečim gradom so kar temperamentni. Še najbolj umirjeni (ali pa zasanjani) so tisti z vrtnicam...

Tisti z Jankovićem v grbu so pa sploh razred zase...

 

😄

 

Sam en medklic... a cvetača je mišljen grb Ajdovščine?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 11. 2023 ob 21:28 je Tilen5 napisal:

https://fb.watch/owMdnF9rI3/
 

 

Italjan 124kmh skoz naselje,..

 

Tale je bil voznik začetnik in je poleg tega nabral še cel regiment drugih prekrškov. Mu je pa en Štajerc iz MB-ja baje bil huda konkurenca s preko 130km/h skoz naselje ravno tako začetnik.

 

https://avto-magazin.metropolitan.si/novice/hitrost-prekoracitev-mladi-voznik-maribor-nova-gorica-2023/

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene motijo taki hitri, pa oni zaspanci v avtu k se cjazio po prazni regionalni cesti 60-65kmh, pol k pride do table za vas pa z nespremnjeno hitrostjo skozi,.. pa ne mrda

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 3
  • Ljubim 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Tilen5 napisal:

Mene motijo taki hitri, pa oni zaspanci v avtu k se cjazio po prazni regionalni cesti 60-65kmh, pol k pride do table za vas pa z nespremnjeno hitrostjo skozi,.. pa ne mrda

 Pa smo spet pri Italijanih (nonotih)

pred 23 minutami je Tilen5 napisal:

Ja  :)  čeprav bolj tista smotana vrtnica spominja na cvetačo 🤣

 

Ja če si mal barvno slep je to dejstvo. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Sklatil" dva mopedista v parih sekundah ...🙄

 

 

 

  • Haha 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Spet je kaos proti Lj. iz smeri Celja. Šlepar na boku in po cesti polno mesa, ki ga šaflajo v kontejner.... :aaaaa: Zamude je cca pol ure.... :nevem:

 

boge živalce ne bojo mogle izpolnt svojega poslanstva 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi mene zanima, zakaj Janša, če so vsi enaki?
    • Ja...dobiček gre Orbanu... 
    • Ustavi danes policaj našo nono (blizu 90 let) v coni 30 in ji reče: - "Ja, babica, kam pa drvite s tako hitrostjo?" Mu ona malo nervozno odgovori: - "Ma, dejte, pustte me mim, dokler še vem, kam grem..."
    • Nisi mi še odgovoril na prejšnje vprašanje...
    • To se lahko zgodi samo ženskam...   Prišla sem iz nakupovalnega centra in iskala ključe od avtomobila v torbici. Tam so dokumenti, mobilni telefon in ličila. Ni ključev. Pogledam v vse nakupovalne vrečke,...Ključev ni! Vrnem se v nakupovalni center in še enkrat obiščem vse trgovine, kjer sem bila,... A ključev ni bilo! Potem se spomnim! Pozabila sem jih v avtu. Omg! Pohitela sem na parkirišče in upala, da ni kdo izkoristil mojo pozabljivost in avta ukradel. In točno to se je zgodilo! Nikjer na parkirišču ni bilo mojega avta! Pokličem policijo in prijavim tatvino. Kaj naj drugega. Razložila sem jim, kje sem, in priznala, da sem pozabila ključ v avtu in so ga nepridipravi odpeljali. Ko sem to storila, sem poklicala še moža. To je bil že malo težji klic kot prejšnji. Nisem vedela, kako naj mu povem, saj ima ta avto zelo rad....zato sem lepo priliznjeno, kot znam le jaz rekla: - "Dragi, ljubim te! Veš, hitela sem z nakupi, da se čimprej vrnem k tebi in v vsej ihti sem pozabila ključ v avtu in so ga ukradli." Nastala je mučna tišina.... Potem sem slišala njegov glas, kričal je name! "Jaz sem te odpeljal v nakupovalni center in te tam odložil" Zdaj sem bila jaz tiho od šoka, a sem si hitro opomogla.... Potem sem ga veselo vprašala, če lahko pride pome? Spet je zavpil: - "Ne, jebemti ne morem, na policiji sem. Ko jih bom prepričal, da nisem ukradel avta, bom videl, če te lahko poberem!"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.