Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Bini napisal:
N1INFO.SI

Zaradi prometne nesreče med izvozom in uvozom Maribor center proti Dragučovi, Šentilju...

 

 

Texsas. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Texsas. 

To je isti odsek kje poka že leto dni, nazadnje smo se pogovarjali o tovornjakih v tunelu, po moje bo najbolje da naredijo omejitev na 60 km/h ( in to 5 km pred in 5 km po tem delu) za naslednji dve leti, ko bodo morda končana dela na tem odseku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ko misliš,da si že videl vse,potem pa tole.....?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Bolj na parado tistih, ki nimajo v glavi čisto nič 🤬

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 7. 2023 ob 19:50 je Shrek napisal:

Zato ne maram BMW na dvorišču. 

 

Res je... to je zame glavni faktor, da nimam nikoli BMW-ja niti v širšem izboru pa so mi avti večinoma všečni, ampak se jih drži neslaven sloves prav zaradi takih maloumnežev.

dne 1. 7. 2023 ob 20:14 je Bini napisal:

Kaj je avto kriv,če ga budala vozi....:whatever:

Seveda ni avto kriv, ampak ko je 1x znamka "ugrabljena" s strani takega tipa populacije pač pade pika vse BMW-je. Škoda, ampak tud znamka si ni kaj dosti prizadevala, da bi se ubranila takega slovesa. Imam občutek, da jim celo paše, da imajo tako klientelo. :nevem:

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Boss napisal:

 

Res je... to je zame glavni faktor, da nimam nikoli BMW-ja niti v širšem izboru pa so mi avti večinoma všečni, ampak se jih drži neslaven sloves prav zaradi takih maloumnežev.

Seveda ni avto kriv, ampak ko je 1x znamka "ugrabljena" s strani takega tipa populacije pač pade pika vse BMW-je. Škoda, ampak tud znamka si ni kaj dosti prizadevala, da bi se ubranila takega slovesa. Imam občutek, da jim celo paše, da imajo tako klientelo. :nevem:

Jaz sem ga imel samo enkrat. Takrat so (smo) bmw - je še vozili frajerji. Brez lancev in trenerk. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

 

Res je... to je zame glavni faktor, da nimam nikoli BMW-ja niti v širšem izboru pa so mi avti večinoma všečni, ampak se jih drži neslaven sloves prav zaradi takih maloumnežev.

Seveda ni avto kriv, ampak ko je 1x znamka "ugrabljena" s strani takega tipa populacije pač pade pika vse BMW-je. Škoda, ampak tud znamka si ni kaj dosti prizadevala, da bi se ubranila takega slovesa. Imam občutek, da jim celo paše, da imajo tako klientelo. :nevem:

Mislim,da firma ne ve za te budale.....🥴😉

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Mislim,da firma ne ve za te budale.....🥴😉

 

pomoje jih je v Bavarski motorni obrat delniška družba vsaj ene 20% zaposlenih trenirkarjev. Pa sem verjetno malo rekel.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole okrog BMW voznikov bo kar držalo. Čeprav imam nekje globoko v srcu še vedno soft spot za BMWja 850 csi 🥰 To je avto iz mojega otroštva, ko sem gledal te legende po cesti in fantaziral o njihovem lastništvu ( tukaj paše še npr subaru svx, nissan 300zx, mitsubishi 3000gt...).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred nekaj dnevi, ko sva se vracala iz dopusta ... nekje pri Rijeki je zozenje v en pas zaradi del na cesti... in omejitev 60 km/h ... Avto pred mano je vozil nekje okoli omejitve... torej cisto OK... kamionar za mano je pa nekajkrat blendal, ko zmesan ...

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Jezen 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni edini primer. 

Pa te Golfovci in Pasatovci oziroma pasavci stalno na mobitelih in vozijo počasneje ker čačkajo po aplikacijah in s tem delajo netekoč promet. Včeraj na Tržaški iz smeri centra prazen levi pas in polen desni ; zakaj? Tip v Octavii stalno čačkal po telefonu in naredil zastoj ker je peljal 40 namesto 60km/h in so ga vsi prehitevali po desni, pa še mestni avtobusi, smetarji in ostali ustavljajo na 300 metrov ; zaradi takih potem porabiš še več za pot ker ne zna brez aplikacij in voziti dinamično. Druga zgodba pa je varnostna razdalja katera je večini žal nepoznana. 

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.