Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

  • 5 tednov kasneje...
pred 3 minutami je Bini napisal:

Taki ne morejo imeti izpit.....:nevem:

 

Hehe, verjetno vsakemu petemu Italijanu in Avstrijcu tud. Aja, ne opravičujem dejanja takih in sem prvi, ki podpišem, da bi morali tako praktično kot teoretično obnavljati izpit na vsakih 10 let pa da vidmo kdo bo še za na cesto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi del bi bil še pogojno sprejemljiv, sem mislil, da so v Grčiji, kjer imajo krožna ravno obratno kot mi :), torej prednost imajo tisti ki prihajajo v krožnega in ne obratno....ampak konec potem pove vse, upam, da so potem šli hitro na pravo stran....za take, je ali taxi, ali še 1x izpit, ali pa bus :).....jaz, ko sem bil na dopustu na Malti, kjer vozijo, kot v GB sem se posluževal javnega prevoza, ker se ni ni dalo razmišljati in paziti, da moram voziti ravno obratno kot pri nas.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Končno so po dobrem mesecu od poplav pred nekaj dnevi zasilno odprli podvoz pod zelesniko progo iz Goričan proti Medvodam... 

 

 

 

Je bilo treba kot kaže sitnarit po FB, da so dali tja en semafor in uredili signalizacijo ... Sicer ne vem, zakaj s tem materialom, ki ga je voda tam pustila, ne zasujejo luknjo in bi bilo vsaj zasilno urejeno... čeprav po makadamu. Obvoz za nas, ki stanujemo tam blizu je bil nekaj km ... pa še gneča je bila na prehodu čez železnico na začetku Medvod (iz LJ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samota za občino, da ne more tisto kurčevo luknjo zasut v več kot mesecu dni. Me zanima kolk časa bodo na mostu čez Soro ograjo popravljal, ki jo je voda odnesla? Župan Medvod se obnaša tako kot, če bi bil župan Črne, Prevalj, Mežice - mogoče taktika, da bi izsilil več denarja od države za obnovo. Sem bil teden dni nazaj tam s kolesom in mi ni blo nič jasno kakšna nekompetentnost je to.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menda se izgovarjajo na druge... Podhod je v pristojnosti zeleznice in ne obcine ... Ampak to je itak klasika... 

 

Glede mosta pri knjiznici pa so vsaj za pesce in kolesarje odprli... In tisti most bi itak lahko zaprli za promet in bi bil komot lahko samo "pescona" ... Tako kot cesta mimo banke, ki je sedaj zaprta en mesec za promet... kao teden mobilnosti :D ... Tisto lahko zaradi mene tudi trajno zaprejo za promet... 

 

 

WWW.MOJAOBCINA.SI

Lokalne novice in dogodki občine Medvode za vse, ki vas zanima, kaj je aktualno in kaj lahko počnete. Bodite na tekočem z lokalnimi novicami občine Medvode!

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh ja, zakaj mi BMW drajverji v prometu povzročajo nelagodne občutke.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wJFVcUn1q1o

 

Hehe, me prav zanima, kdo se bo prvi upiknil ob dejstvo, da nisem ustavil pred STOP znakom?

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Eh ja, zakaj mi BMW drajverji v prometu povzročajo nelagodne občutke.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wJFVcUn1q1o

 

Hehe, me prav zanima, kdo se bo prvi upiknil ob dejstvo, da nisem ustavil pred STOP znakom?

 

Taprvi še kvalitetno brez žmigavca :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Eh ja, zakaj mi BMW drajverji v prometu povzročajo nelagodne občutke.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wJFVcUn1q1o

 

Hehe, me prav zanima, kdo se bo prvi upiknil ob dejstvo, da nisem ustavil pred STOP znakom?

 

Vse je šlo lagano skoz 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.