Skoči na vsebino

Mojster Pelko odgovarja in svetuje


Priporočeno sporočilo

Pelku sem pisal vpra?anje KDAJ je potrebno NUJNO opraviti opti?no nastavitev podvozja, da ne bomo v dilemi. Ko prejmem odgovor, vam ga nalepim tule.  :macek2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz mam eno vpra?anje. Ali je potrebno pri menjavi injektorjev (RF7) karkoli nastavljati softwersko ali, se jih samo (nau?i)? Hvala lepa.

Kolikor vem je kao v teoriji tako, da se vnese nove kode od injektorja v ra?unalnik, ter nato izvede ?e kalibracijo.

 

Aja, oboje se da narediti preko Forscan-a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mu bom danes poslal vprasanji :)

 

Poslano in ?akam odgovor. 

Popravljeno od Z M A J

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, ?e se da zajle od menjalnika malo podmazatu, da se bo malo la?je prestavljalo ter koliko pride. Olje v menjalniku je bilo menjano lansko leto.

Mazda 6 1.8 (2003)

Se opravi?ujem, tegale sem pa o?itno popolnoma spregledal in zdajle po?ljem na?emu mojstru!  sramezljiv

 

LAHKO SE PODMAZE.

LP

 

SIMON PELKO

Popravljeno od Z M A J

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pa sej dejansko piha mrzlo, samo pomoje bi moral vseen hitrej ohladit ob pravilni uporabi itd... Vem, da na Galaxyu sem mel isti problem, pa ni bla prazna, pa so mi jo vseen dofilal in je blo res 100x bolj?. Je pa reku majstr, da tut ko jo ma? ?e 40% notr, deluje ?e ob?utno slab?. :ne vem: Zdej je v Galaxyu 1 leto od tega, prbli?no in ?e zmer deluje bp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.