Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Evo Mazda?i, pa sem tudi uradno Mazda? od danes naprej, ?eprav bom avto prevzel ?ele v soboto :jupiii:

 

Prilagam kalkulacije Mazde3 :rolleyes:

- Mazda3 G120 Revolution

- dopla?ilo za metalik barvo

- transportni stro?ki

- komplet zimskih gum na ALU plati??ih 16"

- navigacija

 

= 21.339,99 EUR

 

Meni se zdi dobra cena :vesel:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke in obilo u?itkov v vo?nji...jaz jo imam 2 meseca pa imam ?e 4100 km :)...kak?no barvo pa si vzel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no.upam da tudi moja gre in gre in  gre :)...glede na to da je garancije do 150k km me ne skrbi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes prevzel mazdo3 in naredil cca 80 km. Lahko samo recem da se navdusen, vse dela kot mora...HU je res super, prikaz navigacije na njem dela vrhunsko in se in se...perfect

Slike pripopam po vikendu, ko pridem do kompa...ta vikend sem se dal na off:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bilo vse komplet. Servis A cosmos BTC. So velike razlike med servisi, oz. najve?ja razlika je v ceni olja. Ko jim pove?, da ga bo? sam prinesel in da ga dobi? po 7?/liter, ti tudi servis ponudi po isti ceni :) Vsaj meni je. Medtem, ko sem se zanimal za servis v Makomi NM, niso niti hoteli sli?ati da bi prinesel svoje olje. Predra?un za prvi servis je bil pa 200? (za menjavo 4,2 litra olja, 15 min dela, ki ga raztegnejo na eno uro oz. celo uro in pol in ?tempelj oz. digitalno knji?ico).

 

Lp

 

Pravite, da ti BTC majstri ponudijo po enaki ceni olje, kakor ga dobi? 7?/l, potem se da to po telefonu dogovorit? ?ez en mesec ima ?ena servis in mi tudi do BTC-ja ni problem sko?it, ker imam slu?bo gor. Je pa ve?inoma v moji uporabi, saj sem navdu?en nad njo. Poraba koleba med 5.2 in 5.8, seveda normalne vo?nje in po AC okoli 110 km/h :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je, ampak ne sme? ga v pralnico peljat zaradi hologramov:/...bo ga treba kar doma na roko prat heheh

To pa definitivno. Sam nisem imel ?e nikoli crnega avta, pa vseeno ?e nikoli nisem avta peljal med krtace...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene nekaj zanima. Danes mi je avto stal na parkiri??u pred slu?bo (itak na soncu) in sem opazil, da mi je napisal error za front in rear collision assist? A je mo?no da ji je zahojdlo od sonca, ker ko sem se domov pripeljal, ga ugasnil in ponovno pri?gal errorja ni bilo ve??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve opciji sta:

 

* Ima? verzijo firmwara na HU ki ima v?asih problem da za brezveze javi pregretje sistema SCBS (mislim da se gre za 59.00.4xx)

* Da se je sistem zaradi morilskih temperature res preve? segrel - laser je namre? v enoti na vrhu vetrobrana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sej jaz sem tudi najprej pomislil na to...bom spremljal kaj bo...mislim pa da imam res 59 verzijo softwera, bom preveril ?e enkrat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ga na roke z gobo pere? al kako?:)

Tako je. Pa sem dalec od kakega freaka na cistoco, ampak ko se spravim pucat avto, si rad vzamem cas.

Pa da je narejeno tako kot kora biti.

Plus to, da se mi zdi ?koda denarja za avtopralnico.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.