Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

samo je res zadnji ?as, da gre? na hitro ?ez navodila :) glede na to, da si ravnokar diplomiral, ne bi smel biti problem..

hahahah verjetno se ti sploh ne sanja o kateri lu?ki se to gre....verjetno misli? uno oran?no ki ka?e airbag on ali off, potem se moti?...gre se za belo lu?ko kjer samo pi?e passenger airbag...in ne, nikjer ne pi?e v navodilih prav za to lu?ko, zato sem pa vpra?al tu na forumu ane...glede na to, da ima? tudi ti mazdo 3, bi lahko bil malce koristen, ali pa?...

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahah verjetno se ti sploh ne sanja o kateri lu?ki se to gre....verjetno misli? uno oran?no ki ka?e airbag on ali off, potem se moti?...gre se za belo lu?ko kjer samo pi?e passenger airbag...in ne, nikjer ne pi?e v navodilih prav za to lu?ko, zato sem pa vpra?al tu na forumu ane...glede na to, da ima? tudi ti mazdo 3, bi lahko bil malce koristen, ali pa?...

Tisto je samo napis, zraven pa se odvisno od polozaja stikala za izklop prikaze indikator ...

 

post-10-0-65761700-1498766686_thumb.png

 

P.S.: Upam, da ni kaj narobe, ce sem odgovoril :):D ... Sicer nimam trojke... ima oa tudi sestica enak sistem... pa verjetno ostali modeli tudi ... :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto je samo napis, zraven pa se odvisno od polozaja stikala za izklop prikaze indikator ...

 

attachicon.gifIMG_1952.PNG

 

P.S.: Upam, da ni kaj narobe, ce sem odgovoril :):D ... Sicer nimam trojke... ima oa tudi sestica enak sistem... pa verjetno ostali modeli tudi ... :D

 

Hvala ti Jest, to me je samo zanimalo, eni pa? raje prcajo v glavo ker imajo ?as:)

Sem pa se spomnil, da smo mi ?li enkrat skupaj v Trst po Iphone:)....Ti, jaz in Rene. Imel si ?e prej?njo Mazdo  :vesel: ...haha kok je svet majhen :lol:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, sliko vsaj obrni. Pa preberi kako stran nazaj ker smo se glih o tem pogovarjali - ?e ima? firmware razli?ico ki se za?ne z 59.00.4xx je to hro?? v headunitu, pejt do servisa da ti jo posodobijo na 59.00.502 kjer je to popravljeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si ga pral? po mo?nosti z wapom?

Ne, je pa res da je kr fajn padal de?, ko sem se zve?er domov fural:)...sicer danes mi ni ni? ve? javil kak?no napako, bom pa vseeno v ponedeljek klical na Interclass in vpra?al ?e lahko naredijo update verzije:)...upam da bo ?abe :rolleyes:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tam nekje 6.5 na relacije (?e kar nekaj tankov imam tak?no povpre?je, skoraj 600km potem pa se mi pri?ge lu?ka in grem tankat), pa ?e se ?e malo po mestu vozim...na morje na Krk sem imel 6.1 nazaj pa 6.8...jaz sem zelo zadovoljen, trenutno imam 5700 km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tam nekje 6.5 na relacije (?e kar nekaj tankov imam tak?no povpre?je, skoraj 600km potem pa se mi pri?ge lu?ka in grem tankat), pa ?e se ?e malo po mestu vozim...na morje na Krk sem imel 6.1 nazaj pa 6.8...jaz sem zelo zadovoljen, trenutno imam 5700 km...

Sj men se tudi zdi 6,8 po mestu ?ist ok in realno glede na to da je to 2.0 bencinar:). Ker tistih 5,1 kombinirano kot pravi proizvajalec dvomin da je kdo dosegel:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri meni je 7.0 trenutno, 2.0 bencinar 120G revolucion. ?e ma kdo pod 7.0 potem res ?para in vozi in menja pri obratih 1.5k.. jas ponavadi menjam nad 2k obratih ker roko na srce avto potegne slabo ker nima turboja.. sem imem prej avto 1.4 120KM pa je potegnil 1x bolj, ta mazda pa potegne ko stari konj do 3k, potem pa se komaj nekaj pozna :) pri mazdi ?e ma? v 6 brzini pa vozi? 60km/h rabi? leto dni da dose?e vsaj 100km/h.. pri prej?njem avto z enakimi KM pa je to bilo skoraj en dva tri v 6 brzini ker je imel pa? turbo... druga?e pa nasplo?no je avto super, edino mo? oz pospe?ek je zame za drek, je pa zato veliko bolj var?en kar mi pomeni ve? kot pospe?ek.. glede opreme pa nimam kaj re?t..od vzratne kamere, do prepoznavanja mrtvih kotov itd vse super.. edino SBSC mi je za drek, prej se zaletim v nekoga kot on zazna da mora bremzat, tako da na to se ne zana?ajte, vsaj pri meni. mi je pa malo ?al edino da nisem dal 3k ve? in vzel revolucion top.. ker sem sli?al da je vrhunsko, posebej glede ohranitev smeri voznega pasu ter ima ?e avtomatsko dolge kratke lu?i, prepoznavanje prometnih znakov pa ?e kaj bi se na?lo. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prepoznavanje prometnih znakov v kombinaciji z navigacijo ima tudi Revolution oprema.

 

LP

Tako je, tudi jaz imam tako:)

pri meni je 7.0 trenutno, 2.0 bencinar 120G revolucion. ?e ma kdo pod 7.0 potem res ?para in vozi in menja pri obratih 1.5k.. jas ponavadi menjam nad 2k obratih ker roko na srce avto potegne slabo ker nima turboja.. sem imem prej avto 1.4 120KM pa je potegnil 1x bolj, ta mazda pa potegne ko stari konj do 3k, potem pa se komaj nekaj pozna :) pri mazdi ?e ma? v 6 brzini pa vozi? 60km/h rabi? leto dni da dose?e vsaj 100km/h.. pri prej?njem avto z enakimi KM pa je to bilo skoraj en dva tri v 6 brzini ker je imel pa? turbo... druga?e pa nasplo?no je avto super, edino mo? oz pospe?ek je zame za drek, je pa zato veliko bolj var?en kar mi pomeni ve? kot pospe?ek.. glede opreme pa nimam kaj re?t..od vzratne kamere, do prepoznavanja mrtvih kotov itd vse super.. edino SBSC mi je za drek, prej se zaletim v nekoga kot on zazna da mora bremzat, tako da na to se ne zana?ajte, vsaj pri meni. mi je pa malo ?al edino da nisem dal 3k ve? in vzel revolucion top.. ker sem sli?al da je vrhunsko, posebej glede ohranitev smeri voznega pasu ter ima ?e avtomatsko dolge kratke lu?i, prepoznavanje prometnih znakov pa ?e kaj bi se na?lo. lp

Se strinjam glede pospe?kov, ima prednosti in slabosti atmosferc:)...tudi jst sem imel prej fabio 1.2 tsi 110KM in je res potegnu k prasica :P...tle pa pa? se pozna ?ele ta navor nad 3k obratov:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V... 6... vozi?... 60km/h? O.o Men pri tolk menjalnik niti nad 4 no?e iti tudi v ro?nem na?inu. To ni traktor da bi ga vozil na 1500 obratih :/

 

(Poraba se ?e vedno dr?i nekje okoli 7-7.5 pri AC vo?nji 130-150, okoli 6.5 pri vo?nji po magistralkah in tam med 7.5-8.5 pri jacarjenju po Ljubljanski gu?vi. Menjalnik doda nekega pol litra zgleda.)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih v?eraj sem bil pri enem izmed poobla??encem za Mazde v LJ. Bila je stranka in se zanimala za mazdo 3 ter spra?evala za porabo in klasika od prodajalcev, da je full nizka poraba tam nekje 5-5,5 L. Hehe so hecni tile prodajalci :vskalo:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, saj je "5.5" na isti kot imajo lastniki Passatov in ostalih limuzin "6l" in lastniki dizelskih kompaktne?ev "4,5L". 

 

Zapelje? se na vrh klanca na AC in se spusti?. Potem pogleda? porabo. Ali pa vozi? 70 km/h po magistralkah in pospe?uje? kot da ma? literco na armaturki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri meni je 7.0 trenutno, 2.0 bencinar 120G revolucion. ?e ma kdo pod 7.0 potem res ?para in vozi in menja pri obratih 1.5k.. jas ponavadi menjam nad 2k obratih ker roko na srce avto potegne slabo ker nima turboja.. sem imem prej avto 1.4 120KM pa je potegnil 1x bolj, ta mazda pa potegne ko stari konj do 3k, potem pa se komaj nekaj pozna :) pri mazdi ?e ma? v 6 brzini pa vozi? 60km/h rabi? leto dni da dose?e vsaj 100km/h.. pri prej?njem avto z enakimi KM pa je to bilo skoraj en dva tri v 6 brzini ker je imel pa? turbo... druga?e pa nasplo?no je avto super, edino mo? oz pospe?ek je zame za drek, je pa zato veliko bolj var?en kar mi pomeni ve? kot pospe?ek.. glede opreme pa nimam kaj re?t..od vzratne kamere, do prepoznavanja mrtvih kotov itd vse super.. edino SBSC mi je za drek, prej se zaletim v nekoga kot on zazna da mora bremzat, tako da na to se ne zana?ajte, vsaj pri meni. mi je pa malo ?al edino da nisem dal 3k ve? in vzel revolucion top.. ker sem sli?al da je vrhunsko, posebej glede ohranitev smeri voznega pasu ter ima ?e avtomatsko dolge kratke lu?i, prepoznavanje prometnih znakov pa ?e kaj bi se na?lo. lp

Kateri avtomobil pa si imel, da ob?uti? tak?no razliko? Mogo?e te moti to, ker mora? ve? prestavljati, ker jaz sem imel tudi prej turbota pa? lep?e potegne od nizkih vrtljajev. Meni gre avtomobil soldino, je pa res, da ga mora? nad cca. 3000 obratov zavrtet, da da kaj od sebe, je pa? atmosferc, ampak meni je super. Lahko pa recimo, ?e prehiteva? pa ima? hitrost tam okoli 60km/h ga da? v drugo pa gas do konca in potegne zelo lepo in hitro tam do stotice (avto gre v 2. prestavi skoraj 110). Na avtocesti sta pa 5 in 6 prestava ?parovne saj v 4 ?e lepo vle?e v peti ga pa po?asi zmanjka, 6 je pa itak samo za zmanj?anje porabe. Do 160-170 km/h se mi dzi da gre super potem pa po?asi dobiva na hitrosti ampak je ?e to ve? kot dovolj za pla?evanje kazni...?e pa ho?e? se pa verjetno da flashat od 165 konjske razli?ice software pa bo ?e lep?e ?el :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj men se tudi zdi 6,8 po mestu ?ist ok in realno glede na to da je to 2.0 bencinar:). Ker tistih 5,1 kombinirano kot pravi proizvajalec dvomin da je kdo dosegel:)

Dajte no s temi porabami ne pretiravajte. Vsak benzinar, ki pije tam nekje okrog 7/100 je super dober in po mestu okoli 8.

Sej ?e dizli  ne pijejo dosti manj, govorim o normalni vo?nji in ne o 120 na uro po avtocesti in jajcanju in delanju kolone za sabo.

Benzinarja pa? zavrti? v obrate, da sli?i? motor, pre?alta? in se lepo vozi?.?e ho?e? na hitro prehitet ?alta? brzino ali dve dol in gasa mimo.

Ko berem nekatere poste tu gor se mi zdi, kot da bi nekateri radi imeli benzinarje, ki pijejo 5 l na sto in se vozijo na 1500 obratih in potegnejo takoj, kot kaki ?portniki.to so pa? avti za normalno vo?njo in je treba vzeti v zakup, da nimajo turbine in posledi?no manj?i navor. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.