Skoči na vsebino

Prosim za pomo? pri izbiri


arya

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

v kratkem bom kupila nov avto, odlo?am pa se med mazdo 2, 1.5, gta, letnik 2010 ali pa hyundai i20 1.3, letnik 2014 tisto ponudbo go brasil ki je dobro opremljen. Mazda je bila slu?beni avto avtohi?e, in so z njim naredili manj kot 10.000 km na leto in poleg poprave odbija?a ni bilo drugih popravil. Izbira se mi zdi nemogo?a in prosim za pomo? pri izbiri:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste pogledali tudi za novo Mazdo2 Imajo posebne opreme (Tamura in Takumi) in bolj?e cene.

 

Mora? vedeti, da sta oba modela na koncu svoje prodajne poti, ker je nov model pred vrati. Tako se proizvajalci trudijo z cenami in opremo prodati ?e zadnje kose.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da se zapelje? z obema, pa ti bo v trenutku jasno kateri ti bolj ustreza, ker pa? okusi so razli?ni. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ste na?li i30 z 1.3 motorjem? so 1.4,1.6 pa dizli. Tisti s primerljivim motorjem od dvojke gta se za?nejo pri 15t eur.  Druga?e pa najbolje da se zapelje? in vidi? kako pa kaj. Sicer je avto nov, meni osebno je pa notri res grd...kot da bi gledal transformerje :) pa ?e grda nekako morda osvetlitev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hyundai i20 ima 1.3:) mazda je pa 2010 letnik. kateri avto ima grdo notranjost?  upam da bom dobila moznost da se zapeljem en krog...res pa ne vem kerga se bolj spla?a....hyundai i20 je 10.500, ma sicer 1.3 masino sam je nov. mazda 2 ima pa 1.5 masino pa gta oprema, sam je pa 2010 letnik, cena okrog 9000, pa avtohi?a ga je uporabljala samo ima zelo malo prevo?enih km, pa sam po?kodba odbija?a (iz zanesljivih virov)...jao jao res nevem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuffff sorry, sem prehitro prebral in gledal i30...no notranjost hyunadia je ?e vedno tak?na kot da bi gledal transformerje :)

Sier i20 nisem vozil, dvojko pa, in meni je bilo povsem OK, sicer ta ?voh razli?ico, gta je seveda toliko bolj?a.

 

Kaj pa takumi....oprema je odli?na, ker Takumi je zadnja verzija dvojke pred novo, sicer je pa motor ?vohnej, sicer pa se ?e vedno tudi ta lepo vozi.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8568399&show=1&avto=Mazda%20Mazda2%20TAKUMI

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pozdravljeni,

 

ne najdem primernej?ega mesta, pa bom kar tukaj vpra?al.

Sem lastnik Hyundai i30 modela in me zanima, kje opravljate servise?

Moram opraviti veliki servis in me zanima, ?e ima kdo kak?ne izku?nje s slede?imi ponudniki

 

Lahko tudi od katerega drugega poobla??enega serviserja, ?e kdo pozna kak?nega dobrega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj pohval sem slisal na racun hyundai servisa na brncicevi......ce ti kaj to pomeni, in pa avtomerkur v lj.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegica ze dolga leta hodi k Lusini v Gostece ... in je menda zelo zadovoljna ...

 

Sicer pa se mi zdi, kot da je tale uproabnik samo prilepil par linkov in sodi v kategorijo "spammerji" ... Bomo videli, ce se bo se vrnil cez kaksen dan, da preveri odgovore ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegica ze dolga leta hodi k Lusini v Gostece ... in je menda zelo zadovoljna ...

 

Sicer pa se mi zdi, kot da je tale uproabnik samo prilepil par linkov in sodi v kategorijo "spammerji" ... Bomo videli, ce se bo se vrnil cez kaksen dan, da preveri odgovore ... :)

Meni se tudi zdi, da je bolj reklama za servise tukaj od nekoga. ?e te res kaj zanima, sekmalu prijavi?, ?e isti dan in pogleda?, ?e so ostali kaj napisali. B)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

 

Rabil bi par nasvetov glede nakupa mazde 6 CD 140 Sport,je letnik 2008 ima 289000 km prevozeni...

Pa me to malo moti puno kilometrov,na kaj moram biti pozoren i par nasvetov glede nakupa..

 

 

Vnaprej hvala,upam da mi boste pomagali in svetovali....hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

Pri teh novejsih izvedbah serije mazde 6 ni nobenih dolocenih tezav razen osnovne stvari kot so problemi na zavorah,dpf filter,egr ventil.

Lp

Simon Pelko

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.