Skoči na vsebino

Katerega avtomobila si ne želite imeti parkiranega v svoji gara?i?


Shrek

Priporočeno sporočilo

Na?eloma Renaulta ne bi imel, ampak Avantime, Clio RS in Megane RS pa me mamijo. 

Mam ?e drugega, nekaj bo na njemu pozitivnega.  :P 

 

Vedno manj sem zna?kar ampak na korejce zaenkrat iz principa ne pogledam. Ampak bom raje tiho, da se ne bom kdaj najedel zare?enega kruha. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam ?e drugega, nekaj bo na njemu pozitivnega. :P

 

Vedno manj sem zna?kar ampak na korejce zaenkrat iz principa ne pogledam. Ampak bom raje tiho, da se ne bom kdaj najedel zare?enega kruha.

Zakaj so se ti pa Korejci zamerl? :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam ?e drugega, nekaj bo na njemu pozitivnega. :P

 

Vedno manj sem zna?kar ampak na korejce zaenkrat iz principa ne pogledam. Ampak bom raje tiho, da se ne bom kdaj najedel zare?enega kruha.

Rece se zapecenega :) poglej par postov nazaj

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz gledam na avte skozi "umetni?ki" vtis, se pravi da je oblika razgibana, raje ?portna kot ne in da ga nima vsak sosed pred bajto,

upo?tevam mnenja kolegov in znancev o dolo?enih znamkah, pa mnenja mehanikov pa ?e kak?na stvar bi se na?la.

In meni ni avto samo prevoz od to?ke a- do to?ke b ampak moram u?ivat v vo?nji. In tu odpade ?e 80 % znamk in atov ,ker so namenjeni le temu (od a-do b B).) Potem odpadejo tudi razno razne akcije pri novih , ker nikoli ?e nisem kupil novega avta in ga najbr? nikoli tudi ne bom.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso, pa? ?isto osebna perferenca, politika, kakor vzame?.Pa? ne bi ga mel v gara?i, kot je vpra?anje.

Bi ga zunaj parkiral.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, ?e si na forumu zasledil kolk je spe?l: za ?raufat:)

Mislm, da to ?e iz lastnih izku?enj ve :D

 

Ontopic: Men je pa trenutno vseen kaj (ne) bi blo parkiran, bolj od same znamke/modela se mi zdita pomembna zanesljivost in stro?kovna ugodnost.

 

 

Aja, pa glavn da ni dizel. Dizla ne bi imel.Fuj :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje izku?nje so pokazale, da nikoli ve? pri hi?i renaulta

Moja najdra?ja je z renoldom meganetom 1,5dci do sedaj prevozila 131 Kkm. ?e primerjam z biv?o mojo ?estico, megane samo en izreden obisk servisa takoj na za?etku ko je ?e tovarni?ko pu??al hladilnik klime. Mazdi je pri teh kilometrih ?e veselo tolklo zaradi ?ob, ?e prej, pri 100Kkm ?kripalo podvozje - seleni zani?, kolikokrat je bilo izrednih obiskov servisa zaradi lu?i in zavor takoj na za?etku pa na prste rok ni mogo?e pre?teti. Da ne govorim o pomladnem razpolo?enju zaradi cvetenja pleha. 

Ampak, zanimivo, Mazda mi je vseeno bolj v?e?. 

 

Katere znamke si nebi ?elel v gara?i - ena je zagotovo avdi, Razen audi allroad a6 .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja je z renoldom meganetom 1,5dci do sedaj prevozila 131 Kkm. ?e primerjam z biv?o mojo ?estico, megane samo en izreden obisk servisa takoj na za?etku ko je ?e tovarni?ko pu??al hladilnik klime. Mazdi je pri teh kilometrih ?e veselo tolklo zaradi ?ob, ?e prej, pri 100Kkm ?kripalo podvozje - seleni zani?, kolikokrat je bilo izrednih obiskov servisa zaradi lu?i in zavor takoj na za?etku pa na prste rok ni mogo?e pre?teti. Da ne govorim o pomladnem razpolo?enju zaradi cvetenja pleha. 

Ampak, zanimivo, Mazda mi je vseeno bolj v?e?. 

 

Katere znamke si nebi ?elel v gara?i - ena je zagotovo avdi, Razen audi allroad a6 .

To je verjetno odvisno od avta do avta, kako in ?e se kvari. Moja ?estica  ima 165Kkm pa nima ?isto ni? rje niti ni bila nikoli barvana.

Tudi kar se ti?e mehanikov so to bili le redni servisi in pa edino zloglasne lu?ke v ?tevcih (EGR), katere pa ignorira? in se vozi? naprej.

Druga pesem je pa Pugi, kateri mi je res na?enjal ?ivce in si nisem upal it z njim niti v drugo ob?ino, ker nisem vedel, ali se bom pripeljal domov z njim ali z avtovleko. V enem letu se je ?tirikrat lepo "?lepal" na avtovleki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja je z renoldom meganetom 1,5dci do sedaj prevozila 131 Kkm. ?e primerjam z biv?o mojo ?estico, megane samo en izreden obisk servisa takoj na za?etku ko je ?e tovarni?ko pu??al hladilnik klime. Mazdi je pri teh kilometrih ?e veselo tolklo zaradi ?ob, ?e prej, pri 100Kkm ?kripalo podvozje - seleni zani?, kolikokrat je bilo izrednih obiskov servisa zaradi lu?i in zavor takoj na za?etku pa na prste rok ni mogo?e pre?teti. Da ne govorim o pomladnem razpolo?enju zaradi cvetenja pleha.

Ampak, zanimivo, Mazda mi je vseeno bolj v?e?.

 

Katere znamke si nebi ?elel v gara?i - ena je zagotovo avdi, Razen audi allroad a6 .

?e je eden izmed prvih 1.5 dcijev bo po?asi goden za menjavo ojni?nih le?ajev ;) razen, ?e se nisi dr?al tovarni?kih intervalov za menjavo olja :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Ko sem mislil, da je tema ?e ?la v pozabo, naletim na skrpucalo, ob katerem sem kar pege dobil...

 

http://siol.net/avtomoto/testi/test-toyota-hilux-2-4-d-4d-431447

 

Avtor ugotavlja, da ima zadeva premalo mo?i. O?itno nima pojma, o ?em govori. Kdor vsaj malo spremlja moje objave, lahko vidi, kak?nemu delu je kos 143 konjska BTjka...

 

Kar se pa ostalega ti?e... Klaviatura namesto volana na brezpotjih ni ravno nekaj nadvse za?eljenega... Pa tudi s prstom vle? po ekranu, da zamenja? radijsko postajo med vo?njo po luknjastem makadamu mora tudi biti svojevrstna zabava... In tako naprej. Sicer naj bi imel 100% zaporo zadnjega diferenciala, ostalo pa je dale? od tega, da bi se odpravil po drva v gozd ali pa po tono cementa v Anhovo ali pa po hlevski gnoj k Prevalskemu Igorju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolgo casa sem govoril, da peugeot nima niti enega modela, ki bi mi bil vsec.... pa mi je 308ka od zacetka noro vsec, sploh SW...

 

Isto seat... anti znamka, ampak novi leon... z veseljem?

 

Edino chevroleta pa res nebi imel. In pa novejsi citroeni in miniji so mi odurni od prvega do zadnjega.

 

Vsaka znamka ima kaj zanimivega in nobena znamka (razen chevroleta), mi ni tako anti, da nebi razmislil o njej,ce bi naletel na lepo ohranjen rabljen primerek, ustreznega razreda...

 

Sicer pa... ne vidim se v audiju, kateremkoli bmwju, razen 3touring, insigniji, golfu, mondeu. In novi audi Q2 je miloreceno za bruhat...

 

Sicer pa na kratko. Nebi imel avta, za katerega bi se moral zapufat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si prepri?an? Tudi ?esa iz tele zbirke ne? :vesel:

 

http://www.chevrolet.com/car/sport.html

 

Chevrolet so razvrednotili s pripojitvijo oz. posvojitvijo Daewoo-ja :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pretiravas :) ...

 

Ce imas trofazni elektricni prikljucek je cas polnjenja menda 4 do 6 ur ... odvisno kaksno prikljucno moc imas... Ce pa prikljucis na vticnico z 10A varovalko pa je res cas polnjenja okoli 30 ur :) ... na enofazni vticnici s 16A je cas polnjenja okoli 20 ur ... na treh fazah (3x16A) pa je samo se slabih 7 ur ... Pri 3x25A pa je cas polnjenja menda samo se dobre 4 ure ...

 

Na superchargerjih (ki jih je pri nas sicer res bolj malo :) ) pa je cas polnejnja samo 1 uro ...

 

Tako da ravno industrijski prikljucek ne rabis ... :) ...

Bral sem na Teslini strani....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Chevrolet so razvrednotili s pripojitvijo oz. posvojitvijo Daewoo-ja :) ...

 

Tocno to, ob imenu chevrolet najprej pomislim na sparke, lacettije, cruze in podobna jajca.

 

 

Sicer pa, definitivno katerikoli ssangyong. Sploh rodius ali actyon. ?e najmanjse zlo je rexton po FL.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.