Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Edino ce se ti gre za android auto, mirrorlink, P10 ne podpira baje tudi mate ne, kar je kar malo smesno...preveri.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GA 628  :P

hehe ... mobi reglja. Moj prvi GSM.

Edino ce se ti gre za android auto, mirrorlink, P10 ne podpira baje tudi mate ne, kar je kar malo smesno...preveri.

Ne rabim tega, je pa vseeno sme?no da ne deluje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja glede na to da kupujes spet za 5 let +, zna biti uporabno kdaj. Ko probas vidis da je zelo zelo uporabno.

 

Ampak itak vozis mazdo, ki se malo zamuja s tem ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je mo?no, ampak, ?e bo pa tolk nujno, bom pa prej zamenjal.... sicer pa se sploh ?e nisem odlo?il.

 

Najve?ji zajeb je, da si nisem dal "price limit" pa je odlo?itev zato te?ja. Pol pa ?e gledam malenkosti, ki jih sploh ne bom rabil. Tko kot pri avtih - osnovne opreme ne vzame? zato, ker ti je pol ?al, da nisi dal mal ve? pa bi mel vse bonbon?ke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa je P20 ze v prodaji. Sam imam od novega leta huawei honor 9 pa sem ful zadovoljen... bomo pa videli kako se bo obnesel na dolgi rok. Prej sem imel pa samsung jajca.

Tudi uporabljam honor 9.Izredno zadovoljen, prej sem vedno imel samsunge zdaj sem definitivno huawei fan.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ti da ubadat z naro?anjem iz tujine in ker nima? omejitve s ceno, bi na tvojem mestu pogledal tudi Pixel 2 (XL). Sam imam ?e 2,5leti predhodnika (Nexus 6p, je sicer Huawei) in zadeva dela super. Prednost je ta, da je pure android, brez  raznorazne programske navlake proizvajalca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ?e vedno pure Android fan, a trenutno pri nas lahko dobi? samo Nokie z ?istim Androidom, moj Nexus 5X (LG) pa po dveh letih in pol ?e vedno dobro deluje. potem bo pa verjetno kaka Nokia dalje, ker jo ima sin in ?ena, pa smo kar zadovoljni z njim vsekakor bolj kot z Samsungom.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, ce bos inel kak S9 ali Mate10 pro na test mi prosim sporoci, bi rad probal mirrorlink, ce so kaj postimali :)

 

Mate10 pa ce res ne podpira

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S9 smo glih imeli na testu in je kolega testiral >> http://www.mobile.si/gsm/samsung-galaxy-s9.html ... samo ga je bilo treba ze vrnit...

 

Mate 10 Pro pa sem jaz imel decembra na testu >> http://www.mobile.si/gsm/huawei-mate-10-pro.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil danes mal v Big Bangu in teli telefoni so ratali veliki ?e kot pingpong loparji. Pol pa ho?e? manj?i telefon si pa oropan za nekatere bombon?ke.

 

Huawei tudi v P20 nima brezti?nega polnjenja pa baje naj bi bil v Big Bangu ?e na voljo 15.aprila

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

xz2 compact zgleda OK ampak je pravi debelinko (skoraj pol cm je debelej?i od P20 pro al pa 4mm od S9) in ne zgleda ?isto ni? moderno pa ?e wireless polnjenja nima in tudi baterija je nekam skromna 2800mAh.

 

Kaj pa vem... o?itno idealnega telefona pa? ni :lol: :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx... dodano v izbor. Razen, da je precej velik in nima wireles polnjenja izgleda cenovno super. Malo me skrbi, da je kar nekaj govora po forumih glede te?av z NFC-jem, ali ne deluje ali pa je precej slaboten. Tole bom namre? nujno rabil zaradi na?e nove e-denarnice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tole je sicer bolj za kako temo o infotaimenti sam je ni. Mogoce ideja za odprtje.

 

Vceraj sem imel moznost probati mirrorlink in android auto z S9. Se vedno je ta sistem v primerjavi z Carplay precej slabsi. Slab interface, melje, player za muziko kr neki...

 

Tu je pa Apple mojster, to kar dajo ven dela in to dela vedno bolje, res ne vem kdaj sem nazadnje poslusal radio preko frekvenc ali muzike preko drugega medija.

 

Dve aplikaciji izstopata

mytuner radio, ima popolnoma vse radije z vsega sveta, tudi slovenske, rako sinpod favorites das na primer par slovenskih, par hrvaskih, oe3 avstrijo, rtl 102 italija itd itd in imas na zaslonu svoje najboljse radije iz vsega sveta. Z rdsom in imenom muske ki se predvaja

 

Hotmix radio

Imas navoljo pop, hita, rock, metal, 70,80,90...itd ene 20 zvrsti, izberes svojo in muzika se rola 24/7 brez reklam, brez porocil! Ce hoces ob komadu pritisnes srcek in delas svojo favorite playlisto.

 

S tem poslusal lahko radije / muziko iz kjerkoli, kadarkoli.

 

Zakon res in samo zato mam jabuk.

Za klice in ostalo pa tudi dela fenomenalno, samo tipka na volanu, call xxx in klice, isto za muziko, play november rain pa ga bo zaigral tudi ce ga nimas na telefonu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem do konca popizdil, ?el v prodajalno in vzel S9. Niti en flag ship telefon ni idealen, samo nekako je na koncu v neki to?ki vse kazalo proti Samsungu. Ne re?em, da je najbolj?i je pa verjetno najbolj?i pribli?ek tistmu kompromisu, ki je ?e sprejemljiv.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.