Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Jaz samo to vidim:

You have chosen to ignore all posts from: Lojz.

 

· View this post

· Un-ignore Lojz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz tis debil.

:hohoho::dudek:

 

Alo Simon ne tako naglas, da ne bo kakih sankcij, ker samo g.Lojz lahko ?ali in to on zna skupinsko. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprostite mi vsi skupaj. Ko sem prebral debilizme, ki jih pi?e uporabnik g. Lojz se mi je samo stemnilo pred o?mi in se pravzaprav ne spomnim to?no kaj se je potem dogajalo. :blush: Zdaj sem se zbral in bom razlo?il zakaj sem podzavetno napisal, da je spo?tovani gospod uporabnik Lojz debil.

 

-Ker mu je Yavarye dal iziv naj na najve?jem forumu kjer se zbirajo samo tak?ni divjaki kot smo jaz, Yavarye (in v bistvu vsi na forumu, ki so kdajkoli kaj napisali v temo "Kon?ne hitrosti va?ih Mazdic".) za?ne z isto temo pa je napisal, da si upa, dokazal pa ni. To se meni zdi ?e slab?e kot otro?je. :dudek:

-Ker mu je Yavarye napisal vpra?anja z zelo enostavnimi odgovori v obliki odgovorov ali a ali b in gospod Lojz ni sposoben odgovoriti. To je dokaz za zelo nizko stopnji razvoja. :blink:

-Ker vsi razumemo kaj pi?e uporabnik Boss, edino gospod Lojz ne dojame oziroma se tola?i, da vsi dr?imo skupaj edino on je razsvetljen. Kot bi poslu?al otroka.

-Ker o?itno meni, da so pijanci in prehitri vozniki isti kalibri. Naj dam nami?ljen primer. Prehiter voznik bo ?el 110 v nek ovinek kjer je omejitev pa? 90km/h in zvozil. Pijan voznik (magar samo z dvema piroma v riti) bo imel pri isti hitrosti slab?e reflekse in bo te?e zvozil, ?e sploh bi. Kot drugo so pa ?e napisali, da je marsikater pijan voznik ?e pogumnej?i in bi ?el tudi 120km/h. To, da pod vplivom alkohola ?lovek dela neumnosti lahko doka?em z kar dosti primeri ampak dvomim, da ima smisel. :blink:

 

?e enostaven odgovor. Ja me spametuje ampak bolj iz stali??a, da vidim kak?ne napake te lahko stanejo nesre?e, ?ivljenja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, poanta vsega je moje vpra?anje; ali se ob pogledu na nesre?o kaj zamislite in potem morda sami pri sebi obljubite, da boste vozili previdneje in pametnej?e. Poanta te debate je bla trkanje na va?o vest, ni? druzga. To je vsa poanta te debate, vi, z Bosom na ?elu pa okoli?ite in se izgovarjate, ?e? da je statistika napa?na. Kot da ima statistika sploh kaj veze z va?o obljubo do sebe, va?o previdnostjo, in vestjo. Boss bi najraje vse integrale ven znesu, samo da bi nekako izra?unal, da brzina sploh ni problem zarad katerga ljudje po cesti umirajo.

In ne Boss. Pijanci niso avtomati?no pri?teti k neprilagojeni hitrosti. Pijanci se porazdelijo na VSE vzroke nesre?, ker nikjer ne pi?e, da vsak pijanec podi in vozi z neprilagojeno hitrostjo. Veliko pijancov vozi celo prepo?asi. Ve?, nek pijanec povzro?i nesre?o tako, da vozi prehitro, nek pijanec povzro?i nesre?o tako, da vozi v napa?no smer in stran vo?nje, nek pijanec povzro?i nesre?o tako da ne upo?teva prednosti, nek pijanec naredi nesre?o tako da nepravilno prehiteva, pijanec naredi nesre?o tako da neustrezno premika vozilo, pijanec naredi nesre?o zaradi premajhne varnostne razdalje itd...itd...itd...

In ?e te pijance porazdelimo na vse dejavnike nesre?, ali pa jih vodimo posebej, bo spet na prvem mestu ostala NEPRILAGOJENA HITROST, pa ?e se ti na glavo postavi? in ?e dva dni skupajj ra?una?.

Ve? Boss, mogo?e bi blo dovolj, da bi ti samo o?i odprl in pogledal po cesti, ?e kdo mogo?e vozi hitro, prehitro in ?ez omejitev. Celo na tem forumu se vsi po vrsti hvalite kolk va?e Mazde letijo.

Ve? Boss, ti te tvoje pravljice otrokom prodajaj.

 

Pa stari ti si pa res nor, al se pa dela? norega... upam, da velja drugi del stavka. Dej bodi tolk dobra du?ca pa poglej moje izra?une in bo? videl da sem VSEM ja ?isto VSEM razlogom za nesre?o od?tel enak procent in to velja tako za hitrost, kot za prehitevanje, kot za napa?no stran in smer vo?nje.

 

Pa ne me imet za debila, da bi sam sebe takole ?el poni?at (na tak na?in kot ti insinuira?) pa manipulirat druge ?e posebej ker se taka manipulacija takoj lahko preveri. Manipulira? pa ti Lojz in to manipulira? resni?no ves ?as in ?e ne najde? argumenta naredi? protinapad v neki ?ist drugi stvari, da se le izogne? konkretnemu odgovoru.

 

S takimi ljudmi kot si ti je te?ko inteligentno komunicirat ?e posebej ker si tako samov?e?en, da bi bilo zate osebno najve?ja katastrofa, da mogo?e pa le prizna?, da se kdaj pa kdaj zmoti?. Veliki ljudje znajo to priznat majhni se pa pa? obna?ajo tako kot se ve?ino obna?a? ti.

 

Tole ni bilo mi?ljeno kot ?alitev ampak ti posku?am dopovedat, da ?e vsi razmi?ljajo druga?e kot ti, da je vseeno velika verjetnost, da nima? prav to?no ti in ne vsi ostali.

 

Ne zastopi narobe, da nima? ni? prav, sigurno ima? dolo?ene stvari prav in seveda se strinjamo, da neprilagojena hitrost in divjanje je problem. Ampak nikakor pa ni tak?en problem, da bo? vse re?il samo s tem, da bo? trkal na vest ljudem naj vozijo po?asneje na vse ostale smrtonosne prekr?ke pa se skoraj ne bo? obregnil oz. jim celo uspe? na nek luciden na?in celo zmanj?ati nivo nevarnosti. ?zmeden?

 

Ti si zdaj ugotovil, da vsi tukaj smo norci in divjaki (to si ti napisal ne jaz), ?e gre? v?asih na cesti izven naselja, ki to dovoljuje malo hitreje od tistega kar pi?e na znaku. Govorim o prekora?itvah ranga 10-15%. Resno me zanima, ?e ti pri vsakem znaku, ki sred ni?esar opozarja na zmanj?anje hitrosti vedno in zmeraj zmanj?a? hitrost to?no na vrednost na znaku?

 

Pa ?e nekaj in sicer ?e misli?, da ljudje se zdru?ujemo na takih forumih samo zato, ker imamo radi avtomobile in smo posledi?no neprilagojeni divjaki saj potem te avtomobile gonimo po cestah potem je to enako mo?na izjava, kot ?e bi rekel, da vsak, ki samo pogleda otroka je avtomati?no pedofil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, dost je deljenja "debilov"

 

in to velja za VSE!

 

ne more? kar tako nekoga ocenit, da je debil, ?e se ne strinja s tabo... ;)

 

opozorilo pred vikend paketom v Banovcih velja naslednjim:

 

- Lojz ( zaradi neobjektivnosti in ?aljenja)

- Symon (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- JozaGulikoza (zaradi povzemanja ?aljenja drugih uporabnikov)

- Boss (ker je otro?ji, zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- Yavar (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

 

danes je ?e vro?e, jutri bodo ohladitve, ohladimo se skupaj ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, dost je deljenja "debilov"

 

in to velja za VSE!

 

ne more? kar tako nekoga ocenit, da je debil, ?e se ne strinja s tabo... ;)

 

opozorilo pred vikend paketom v Banovcih velja naslednjim:

 

- Lojz ( zaradi neobjektivnosti in ?aljenja)

- Symon (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- JozaGulikoza (zaradi povzemanja ?aljenja drugih uporabnikov)

- Boss (ker je otro?ji, zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- Yavar (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

 

danes je ?e vro?e, jutri bodo ohladitve, ohladimo se skupaj ;)

 

Last minute ponudba? :hohoho:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, dost je deljenja "debilov"

 

in to velja za VSE!

 

ne more? kar tako nekoga ocenit, da je debil, ?e se ne strinja s tabo... ;)

 

opozorilo pred vikend paketom v Banovcih velja naslednjim:

 

- Lojz ( zaradi neobjektivnosti in ?aljenja)

- Symon (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- JozaGulikoza (zaradi povzemanja ?aljenja drugih uporabnikov)

- Boss (ker je otro?ji, zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- Yavar (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

 

danes je ?e vro?e, jutri bodo ohladitve, ohladimo se skupaj ;)

 

hehe... sam mora? mal razlo?it pa prlimat kak?en primer, da vidimo kdo je koga ?alil in na?in raz?alitve (najbolj? da citira? tisti del, ki se ti zdi ?alitev) :bravo:

 

tole zna bit zanimivo in nefer do vseh obto?enih, ker Lojza itak ni ?ez vikend na forumu tako, da si lahko "privo??i" vikend paket :jezicek::lol::lol:

 

Ne me resno jemat, ker mi gre tolk na smeh, da komaj kak stavek uspem skup naklamfat - mater fantje res ste mi polep?ali dan pa vikend tud ne glede ?e dobim Banovce za nagrado. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, dost je deljenja "debilov"

 

in to velja za VSE!

 

ne more? kar tako nekoga ocenit, da je debil, ?e se ne strinja s tabo... ;)

 

opozorilo pred vikend paketom v Banovcih velja naslednjim:

 

- Lojz ( zaradi neobjektivnosti in ?aljenja)

- Symon (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- JozaGulikoza (zaradi povzemanja ?aljenja drugih uporabnikov)

- Boss (ker je otro?ji, zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

- Yavar (zaradi ?aljenja drugih uporabnikov)

 

danes je ?e vro?e, jutri bodo ohladitve, ohladimo se skupaj ;)

 

Kot jaz tukaj lahko vidim, se z debilom zmerja samo mene.

 

Kalman, to pa ni lepo od tebe. ?e ?e pravi?, da sem ?alil, ok. Ampak nisem za?el ?alit prvi. Je pa res, da se tukaj dolo?eni osebki po?utijo u?aljene. To je pa popolnoma druga muska. Tud jaz bi se mogo?e po?utu u?aljenega, ?e bi mi nekdo serviral moj greh. U?aljenost in ?aljenje pa ni eno in isto. In ?e je tle nekdo u?aljen, ker sem mu dal mislit, saj sem samo ogledalo nastavu, je tako prav.

Ko pa meni o?ita? neobjektivnost, pa to pove, da si se ti kot moderator postavil na eno stran in zagovarja? pa? stran s katero se strinja?. Prav je, da ima? svoje mnenje, ni pa prav, da potem o?ita? neobjektivnost tistemu, ki se s tabo ne strinja. Prav tako po istem receptu, potem neobjektivnost lahko o?ita? vsem mojim nasprotnikom in druga?e misle?im....

In ?e odgovor vsem, ki mi o?itate, da nisem odgovoru na to ali ono vpra?anje.

Samo poglejte kolk vas je in vsi mi zastavljate vpra?anja. Ne morem vsem vam in vsakmu posebej odgovarjat na ena in ista vpra?anja. Itak pa mi zastavljate vpra?anja na katera sem ?e odgovoru. Sko?ili ste vame kot trop volkov na zajca. Jasno, saj sem vas najdu. Ker, ?e vas nebi najdu, se nebi tolk sekirali kaj pi?em. Vam o?itno ni jasno kako si nekdo, po letih enoumja, sploh drzne dregnit v va?e gnezo in vam o?itat, da ne delate prav kadar prehitro vozite. In da nih?e ne dela prav kadar vozi prehitro. Vsi se imate za briljantne voznike in vsi mislite da veste kaj delate takrat ko divjate. Figo veste. Vas bo ?e pamet sre?ala enkrat, brez skrbi.

Sicer pa kot ste tukaj ?e napisali. Uporabite funkcijo "ignore" ?e me no?ete brat.

In lepo bi prosil, ?e ?e enkrat preberete mojo za?etno debato, da boste videli kaj sem jaz izpostavu, kako sem se jaz na za?etku pogovarjal z normalnimi sogovorniki in kako ste se za?eli pogovarjat potem vsi, ko ste se na?li v mojem za?etnem prispevku.

Bo ?lo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo ?lo?

 

lejga... napisal sem, kar sem, odlo?itev je padla, in poti nazaj ni, za svojim dejanjem stojim

 

ko me bo? spoznal, ?e me bo? ?elel, bo? videl, da je moja meja nastavljena ZELO visoko,

ampak ob tej debati je te meje konec, in to velja za VSE, ki so bili v debato kakorkoli vpleteni

 

bo ?lo ?

 

o ljudeh, ki jih ne poznam v ?ivo, na?eloma nimam osebnega mnenja, in ga zato ne izra?am na forumu, tako je in tako bo

 

pa lep vikend, upajmo da brez posebnih vremenskih pojavov, ki jih napovedujejo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lejga... napisal sem, kar sem, odlo?itev je padla, in poti nazaj ni, za svojim dejanjem stojim

 

ko me bo? spoznal, ?e me bo? ?elel, bo? videl, da je moja meja nastavljena ZELO visoko,

ampak ob tej debati je te meje konec, in to velja za VSE, ki so bili v debato kakorkoli vpleteni

 

bo ?lo ?

 

o ljudeh, ki jih ne poznam v ?ivo, na?eloma nimam osebnega mnenja, in ga zato ne izra?am na forumu, tako je in tako bo

 

pa lep vikend, upajmo da brez posebnih vremenskih pojavov, ki jih napovedujejo

 

Aja, to se prav, da ne smemo ve? debatirat? OK. zarad mene lahko debato zaklene?.

Ampak to bom pa ?e napisal, pa magari me potem bana? za vedno. Se ne sekiram.

Ko sem v tem avtomobilisti?nem forumu izpostavu problem ?tevilka 1, je odziv popolnoma enak, kot ?e bi na kakem pasjem forumu reku kaj ?ez vedenje pasjeljubcev. Oni tud mislijo, da s svojimi psi lahko delajo kar ho?ejo. Al pa, ?e bi v ciganskem naselju reku kaj ?ez vedenje ciganov. Al pa na hrva?kem kaj ?ez vedenje hrvatov.

Popolnoma ista reakcija.

Zanimivo res.

No zdaj pa prtisn tisti ban.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kalman, kok bi me pa tak izlet kej ko?tov, pa ?e se da na obroke, vsaj za otroke? :D

 

Se pa strinjam, da ne more bit ?lovek kar okarakteriziran kot debil, brez da ga je kdorkoli spoznal v ?ivo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz: ne razume?... Objavljena slika

 

Glej - ne vem kaj pise ker ga mam na ignore ampak daj magari na glasovanje za odstranitev ?lana pa mirna Bosna. Naj ve?ina pove....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kalman, kok bi me pa tak izlet kej ko?tov, pa ?e se da na obroke, vsaj za otroke? :D

 

Se pa strinjam, da ne more bit ?lovek kar okarakteriziran kot debil, brez da ga je kdorkoli spoznal v ?ivo! :P

 

Mogo?e se bo pa kdo od tukaj?njih mojih nasprotnikov spomnu na enega Lojza/debila takrat, ko mu bo(Bog ne daj) na cesti z neprilagojeno hitrostjo nasproti pripihal resni?ni debil in mu zagrenil ?ivljenje ali povzro?il s....oh, raje ne povem. Ampak takrat bo prepozno tukaj pisat; Lojz prav si imel. V rehabilitacijskem centru So?a je veliko takih, ki jim je ?al, da jim ni kak?en debilni Lojz ?e pravi ?as povedal, da cesta ni igri??e ali cirku?ka arena, kjer se preizku?a najvi?ja hitrost avtov in z divjanjem zdravi manjvrednostne komplekse..

 

Glej - ne vem kaj pise ker ga mam na ignore ampak daj magari na glasovanje za odstranitev ?lana pa mirna Bosna. Naj ve?ina pove....

 

Evo, bravo. Ti sploh ne ve? kaj pi?em, ker me ima? na ignore, pa vendar pravi? naj me pospravijo. Ve?ina ima zmeraj prav. Va?a resnica je v mo?i in ?tevilnosti.

Bravo, mazda forum.

Ajde glasujte! In ?e boste izglasovali mojo likvidacijo, obljubim, da bo za to izvedel ?e kdo, naj vidijo kak?na "demokracija" vlada tukaj.

Sem si ?e skopiral celotno debato in ?e boste izvedli va?o diktatorsko namero, bodo to lahko prebrali vsi, ki imajo internet, pa ?e kdo. Naj svet vidi zakaj se nekoga likvidira. Zato ker nekdo opozarja na nesre?e zaradi neprilagojene hitrosti.

Verjemi, da bo ta tvoja "briljantna" ideja za ta forum pogubna.

Isusek, kaj si eni privo??ijo. Likvidirat druga?e misle?e...kot so to po?eli po drugi svetovni vojni...

?e enkrat, BRAVO!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: ?e bi jih nalepil pa mi forum ne dovoli. :(

 

Napisal je naj postavijo anketo, da se te bana ne pa, da naj vas banajo! In gospod Lojz a imate vi sploh kaj prijateljev? Ste prijatelji s sosedi? Samo tako vpra?am, da se malo bolj poznamo. :zvizga: Da ste se odlo?ili prepirati s KAALmanom, najbolj miroljubnim ?lanom foruma se mi pa ne zdi fer, samo toliko da veste. <_<

 

@KAALman: Nisem ?alil vseh, samo Lojza tako, da prosim vsaj brez mno?ine. sramezljiv Mi je pa tvoj facepalm smile v?e?. ?e lahko predlagam. Dajte ga na forum saj lahko iz izku?enj napi?em, da pride velikokrat prav. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: ?e bi jih nalepil pa mi forum ne dovoli. :(

 

Napisal je naj postavijo anketo, da se te bana ne pa, da naj vas banajo! In gospod Lojz a imate vi sploh kaj prijateljev? Ste prijatelji s sosedi? Samo tako vpra?am, da se malo bolj poznamo. :zvizga: Da ste se odlo?ili prepirati s KAALmanom, najbolj miroljubnim ?lanom foruma se mi pa ne zdi fer, samo toliko da veste. <_<

 

@KAALman: Nisem ?alil vseh, samo Lojza tako, da prosim vsaj brez mno?ine. sramezljiv Mi je pa tvoj facepalm smile v?e?. ?e lahko predlagam. Dajte ga na forum saj lahko iz izku?enj napi?em, da pride velikokrat prav. :P

 

Najbr? imam ve? prijateljev kot ti. Pa ne internetnih kot ti. Imam resni?ne realne prijatelje. Jih ne i??em po forumiih in med cestnimi divjaki. Forume uporabljam za izmenjavo informacij in izra?anje svojega mnenja in za zajebancijo kadar se mi zajebava.

No, pa ti organiziraj anketo, da vidimo kak?ne face ste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa ti organiziraj anketo, da vidimo kak?ne face ste.

 

?ele ko boste Vi naredili tak?no temo na www.avtomobilizem.com. :P Sicer pa tudi sam nisem za bananje. ;) Ni ga ?ez popestritev dneva z branjem Va?ih objav. :bravo:

 

Imam dosti prijateljev, od tega res velik odstotek med "cestnimi divjaki". ?zmeden?:rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je sploh kdo opazil, da tema zelo zahaja

 

?

 

za debate v smilslu "kdo ma ve?jega" je tema "Sex-chat" :angry2:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele ko boste Vi naredili tak?no temo na www.avtomobilizem.com. :P Sicer pa tudi sam nisem za bananje. ;) Ni ga ?ez popestritev dneva z branjem Va?ih objav. :bravo:

 

Imam dosti prijateljev, od tega res velik odstotek med "cestnimi divjaki". ?zmeden?:rispekt:

 

Zdaj si mi dal dobro idejo.

Jaz bom ?el na forum www. avtomobilizem. com takrat, ko me boste tukaj preglasovali ali likvidirali. Potem bom ?el na forum avtomobilizem.com, odprl podobno debato, ki bo prav tako trkala na vest divjakom in videl tamkaj?nji odziv. In ko me bodo tam pospravili tako kot vi, bo za to izvedela celotna slovenska javnost in si tako ustvarila svoje mnenje ter spoznala, zakaj je na na?ih cestah tako kot je. To bo spro?ilo veri?no reakcijo tudi pri oblasteh in va?emu ljubemu ?lendru, policiji itd... in on ter njegova kompanija bo videla, da je treba ob na?e ceste nasejat mno?ico radarjev in kamer, ki vas bodo streznile in prisilile, da boste vozili kot se ?ika.

Vi me kar pospravte.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si mi dal dobro idejo.

Jaz bom ?el na forum www. avtomobilizem. com takrat, ko me boste tukaj preglasovali ali likvidirali. Potem bom ?el na forum avtomobilizem.com, odprl podobno debato, ki bo prav tako trkala na vest divjakom in videl tamkaj?nji odziv. In ko me bodo tam pospravili tako kot vi, bo za to izvedela celotna slovenska javnost in si tako ustvarila svoje mnenje ter spoznala, zakaj je na na?ih cestah tako kot je. To bo spro?ilo veri?no reakcijo tudi pri oblasteh in va?emu ljubemu ?lendru, policiji itd... in on ter njegova kompanija bo videla, da je treba ob na?e ceste nasejat mno?ico radarjev in kamer, ki vas bodo streznile in prisilile, da boste vozili kot se ?ika.

Vi me kar pospravte.

 

?zmeden? zakaj pa bi te "pospravli"?Sej nismo tako zlo?esti,no. :cheers:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? zakaj pa bi te "pospravli"?Sej nismo tako zlo?esti,no. :cheers:

 

Saj to sem tud jaz mislil preden sem se na ta forum prijavil. Ampak vi ste prijazni samo do takrat, dokler se vsak z vami strinja. Ko pa se nekdo ne strinja, pa se za tega predlaga anketa za likvidacijo. Kar poglej kaj je uporabnik jures zinil. Ima me na ignore in sploh ne ve kaj pi?em, pa vedar bi me rad pospravu in to samo zato, ker no?em tulit v isti rog kot vi.

A lahko kdo da ?e bolj primitivni predlog?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.