Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

@Lojz: a res misli?, da bo kdo ?el sledit temu predlogu o anketi za likvidacijo, pa da se na podlagi ankete odlo?imo izklju?it uporabnika ??

 

odgovori prosim z da ali ne

 

@VSI: pa kdaj boste skapirali, da je tema ?isto zglajzala ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, ti si diplomat (Lojz tis debil)! :D

 

Ma dejte se prosim obna?at, se se da tud bolj "diplomatsko" napisat svoje misli !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to sem tud jaz mislil preden sem se na ta forum prijavil. Ampak vi ste prijazni samo do takrat, dokler se vsak z vami strinja. Ko pa se nekdo ne strinja, pa se za tega predlaga anketa za likvidacijo. Kar poglej kaj je uporabnik jures zinil. Ima me na ignore in sploh ne ve kaj pi?em, pa vedar bi me rad pospravu in to samo zato, ker no?em tulit v isti rog kot vi.

A lahko kdo da ?e bolj primitivni predlog?

 

sej v bistvu je to demokracija-naj pove vsak,kar si misli. :D

?e ne tulijo vsi v "tvoj" rog ne bit takoj u?aljen.Razli?na mnenja so to. ;)

vsak stoji na svojem bregu in dokazuje svoj prav-pol pa,kdor ima bolj?e argumente,pa? se strinja?

z njimi ali pa ne.Tudi ti ne odstopi? od svoje teorije niti za ped.Kaj ?mo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz: a res misli?, da bo kdo ?el sledit temu predlogu o anketi za likvidacijo, pa da se na podlagi ankete odlo?imo izklju?it uporabnika ??

 

odgovori prosim z da ali ne

 

@VSI: pa kdaj boste skapirali, da je tema ?isto zglajzala ?

 

Ne bom odgovarjal z DA ali NE ker nisem na zasli?anju.

Lahko pa re?em, da se mi zmeraj bolj zdi, ker ste tako zdru?eni, ste vsega zmo?ni. Ti, jo?aguliko?a in ?e ene dva uredu fanta, ste tukaj izvzeti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vi me kar pospravte.

 

Saj sem napisal, da z veseljem berem va?e objave ?eprav se z njimi ne strinjam ampak taka je narava forumov. Ste mi pa dali idejo. Predlagajmo, da se vsi avtomobilisti?ni forumi prepovejo, ker se gor zbirajo samo divjaki! :bravo:

 

Ti, jo?aguliko?a in ?e ene dva uredu fanta, ste tukaj izvzeti...

Hvala. B)

 

Sam se bolj bojim tak?nih kot nekoga, ki se pelje 100 namesto 90. :)

 

PS: A mislite, da ne vidimo, da je vam to hobi, da se tu na forumu delate norca in i??ete "prepire"? 100 ljudi, 100 ?udi. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si mi dal dobro idejo.

Jaz bom ?el na forum www. avtomobilizem. com takrat, ko me boste tukaj preglasovali ali likvidirali. Potem bom ?el na forum avtomobilizem.com, odprl podobno debato, ki bo prav tako trkala na vest divjakom in videl tamkaj?nji odziv. In ko me bodo tam pospravili tako kot vi, bo za to izvedela celotna slovenska javnost in si tako ustvarila svoje mnenje ter spoznala, zakaj je na na?ih cestah tako kot je. To bo spro?ilo veri?no reakcijo tudi pri oblasteh in va?emu ljubemu ?lendru, policiji itd... in on ter njegova kompanija bo videla, da je treba ob na?e ceste nasejat mno?ico radarjev in kamer, ki vas bodo streznile in prisilile, da boste vozili kot se ?ika.

Vi me kar pospravte.

 

A zdej smo pa u?aljeni, :rozico: ?

 

Kaj boste naredu, ?e ?lender & Co., ne nardijo n? em g.Lojz pa bo, ma ne sanjajte g.Lojz, re?itev ?e daste v cajtne bo padla na va?a ple?a, ker se boste spodaj podpisal, ?e imate khm...

Pa glede na to da si niti pret 5-10 ljudi ne pridete pokazat, na direktan vpra?anja odgovorit v 5 ?rkah, me sploh NE skrbi, pa ?e ?e bo urednik ven vrgu ker bo videl da je vse skupaj kr neki.

 

Pa ?e zadnj? prosim ?e dobro preberete statistiko ki ste jo SAM nalepil na foru in prenehate nabijat da je hitrost 1. in edini vzrok za nesre?e, je vzrok samo ?e je pijan je hitrost rezultat pijanost ne more? re?t ?e se trezen nakanta(va? vzrok hitrost je pravilen) v zid da je isto kot bi se pijan, ki je peljal cca 50km/h ve? ali pa celo 50 km/h manj kot trezen. <_<

 

Kon?no vikend mir pred vami banda dirka?ka! :hudicek:

 

Gre kdo na morje, se dobimo na planini ? :vesel:

 

Ne bom odgovarjal z DA ali NE ker nisem na zasli?anju.

 

Jaz sem vam pa lahkoodgovoril, sicer po nekaj ?asa pa vseeno sem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

/cinizem on/

Pa porkodijo kaj ste se vsi spravli na tegale Lojzka!

 

Mater ej, a vam ni jasno da ma on prav vsi ostali pa smo zaslepljene zmanipulirane Bossove ov?ke......Lojzi ma pa ja prav, saj so se po dolgotrajnih in iz?pujo?ih debatah v lokalni gostilni po parih ?pricerjih vsi va?ki veljaki strinjali, da so norci glavni problem "hik" in da bi bilo treba vsakemu policistu v osebno zadol?itev dati radar, "hik" ne pa da nas ki vozimo po oz. pod omejitvami jeb*** "hik"! :cheers:

/cinizem off/

 

 

Lojz a ve? po ?em si te bom zapomnil (?e bo? kdajkoli banan) po tem da si stalno obsojal trezne ljudi ki se vozijo nad omejitvami in vedno namenoma pozabil oz celo zagovarjal pijan?ke ki vozijo pod omejitvami.

 

Lojzek malo manj tega :mi pijemoo: , pa malo ve? :pepsi: ......ker glede na to v katero smer vle?ejo tvoji posti imam ob?utek da se najde? med dele?em ?oferjev ki jim mi "norci" na mazda forumu pravimo pijan?ki!

 

Time to sober up, and smell the flowers! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sosednji Avstriji majo ogromno teh mikro avtov, ki majo zadaj nalimano 45km. Vozijo jih pa ve?inoma tisti,ki so jim vzeli izpit zaradi alkota za volanom. Ne morejo vsaj v ve?ini prekora?it hitrosti.

g. Lojz, a se vam zdi to pametna re?itev za nas naklepne morilce?

 

Pogled na nesre?o. GROZNO- ne bom pil kadar vozim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, bote ?e nekak zdr?al do pandelka (to mi zgleda ?e tko kokr stara mat k gleda mehi?ke nadaljevanke in je zdej vsa radovedna kaj bo v naslednem delu)! :harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sr?no upam da so se danes ob hladni fronti tudi mo?gan?ki umirili, in bo ta tema po?asi zamrla... ker nekaj koristnega se glih ve? ne debatira po njej... :P razen prepucavanj sem pa tja

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V pon. grem na morje tako da bom zgleda zamudil kar nekaj nadaljevanj te limonade :(:blink:

Beyba vozi lepo po omejitvah <_<

kajti boji se norcev z mazdami ki bi ji lahko pripeljali nasproti! :hohoho:

 

samo res,kaj bi bilo,?e bi nasproti pripeljala kak?na dru?ina? :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V pon. grem na morje tako da bom zgleda zamudil kar nekaj nadaljevanj te limonade :(:blink:

Beyba vozi lepo po omejitvah <_<

kajti boji se norcev z mazdami ki bi ji lahko pripeljali nasproti! :hohoho:

 

Hmm, nisem vedu na koga naj kliknem, pa bom kar nate....itak vsi klatite iste bedarije.

Govorite kako vam je moje pisanje sme?no, pol pa neke blesave sme?ke popate tle gor. Heh, namesto vas se smejejo tile sme?ki, va?i ksihti so verjetno pa kisli, pa penasti.

V resnici pa ste sme?ni vi, da ne re?em kak izraz, ki vam v resnici bolj pristaja.

Jaz sem odprl debato, in vam nastavu ?pegu, da ste se noter prepoznali. Jaz sem odprl temo, kjer se je zgodila nesre?a zaradi neprilagojene hitrosti, vi zdaj tle popate pa film?ke od pijancev. ?e ho?ete, da se pogovarjamo, o pijancih odprite svojo temo, pa bomo vidli, ?e se bo tle javlo tolk prizadetih uporabnikov, kot se vas je javilo v moji temi! Jaz se v pijancih ne vidim in me tile va?i film?ki, ki prikazujejo pijance ne uvr??ajo mednje, zato se tudi ne odzivam na te va?e provokacije. Se ne vidim v njih tako kot ste se vi zagledali v norcih. In pol ste me kar med pijan?ke porinl. A mislite da jaz ne morem poiskat film?ke norcev in jih popat tukaj?

Jaz sem tukaj odprl temo o hitrosti, ker sem na vodi ?utu, da vas je tukaj veliko divjakov. Kot ka?e se nisem zmotu. Jaz tukaj nisem odprl temo o pijan?kih, ker nekako nisem imel ob?utka, da vas je tukaj polno pijancev. Imel sem ob?utek, da je tukaj ve? divjakov kot pijancev, zato vas je ta debata tudi privlekla ven iz lukenj. A sem se mogo?e zmotu? A ste tukaj mogo?e tudi pijanci +norci? Va? odziv je pokazal, da se ?utite krivi, pa vendar no?ete priznat. Ho?ete prepri?at mene in sebe, da pa? ne norite, ampak da samo delate to zato, ker kao, veste kaj delate. Ampak vam nekako ne uspeva. Nor?ujete se iz mene, pl me pa tla?ite skupaj k pijancem.

Grem stavt, da bi vas podobno prizadela tema o mobitelih. Stavim, da tudi med vo?njo skoz ?vekate po telefonih. Ne zavedate pa se, Pravzaprav priznali ne boste, da je ?vekajnje med vo?njo po telefonu enako nevarno kot alkohol.

Uglavnem, opazu sem, da vam nastavljanje ogledala smrdi. Prav tako vam je smrdela moja teorija o vinjetah. Jasno, tud tam ste se vidli v ?peglu kot nekdo, ki dobi korist na ra?un drugih se ?lepa na ra?un drugih. Uglavnem morala in upo?tevanje predpisov so za vas nebodigatreba ?len. Pol se pa kot taki spravte skupinsko name in ?e kujete zaroto kako bi se me znebili. Uh le kako si drznem vam govort da ste, glede vinjet nepravi?ni, glede hitrosti pa neodgovorni do sebe in drugih. A nede? Le kaj vam bo Lojz dajal nasvete, ?e pa vi vse najbolj veste kaj je prav. In zdaj se me je traba znebit, k nede, pa ne veste kako, ker pa? ne obstaja vzrok za ban. Aja, v za?etku ste moje teme, kjer sem vam na vest trkal zaklepali. Le kaj ?akate s to temo? Zaklente jo, da ne bo ?e kdo drug izvedel kak?ni ste v resnici. Dej ?e napravte to posrano anketo pa glasujte!

Face

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se saga vendarle nadaljuje! :P

 

Saj se saga lahko zaklene. Saj tukaj se vse zaklene kadar jaz kaj povem. Pa? ne trpite, da si kdo drzne kaj povedat ?ez va?e ute?eno obna?anje. Ne trpite, da vam kdo pove, kaj delate narobe.

In kot je tukaj ?e padel predlog za anketo.... Napravte anketo, likvidirajte me, pa boste imeli mir in boste spet lahko brez mojih pripomb debatirai o testiranjih kolk va?e Mazde najbolj letijo. Take in podobne teme so za vas zanimive in edino smiselne. Vi kar testirajte kolk najbolj hitro gredo va?i avti, pa se pol nor?ujte, ?e? pazite, da nas ne bo Lojz vidu..

Napravte test, kolk ?asa ste u stanju vozit po omejitvah in po predpisih! Aja, to za vas ni zanimivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojze, nkar ga ne biksej, zdej se pa ?e samemu sebi smili? - glavo pokonc, matr sej si dec, ali pa?? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tukaj se vse zaklene kadar jaz kaj povem. Pa? ne trpite, da si kdo drzne kaj povedat ?ez va?e ute?eno obna?anje. Ne trpite, da vam kdo pove, kaj delate narobe.

 

a res ?

a ti pa to prenese?, ?e kdo kaj pove ?ez tvoje ute?eno obna?anje ?

a se je res dosedaj vsaka tvoja tema zaklenila ?

kdo se te je hotel znebiti ?

 

 

 

tema se je pa? razvila, in dobila ?ir?e razse?nosti, kot si ji ti na za?etku nastavil, in zdaj te moti, ker v TVOJI temi ostali pa? debatiramo ?e o ?em drugem kot pi?e v naslovu...

 

?e pa si se ti najdel med film?ki, ki se jih prilepi, in so v zvezi z alkoholom, pa tudi nismo mi krivi

 

upam, da ostali, ki berejo to temo, ali celo sodelujejo v njej, zdaj ?e vedo, da to tvoje senzacionalisti?no samopomilovanje, da smo vsi proti tebi, kar precej napihuje?!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.