Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Velikokrat sem omenil da poslu?am avstrijski O3 in da imajo dnevno gajsterfarer opozorila- voznika na avtocestah v nasprotno smer.

 

No danes zanimivo so imeli 'letno poro?ilo' o 2010 na cestah, in neverjetno - leta 2010 so na?teli - videli 410 gajsterfarejev - 3,5% ve? kot 2009 ?zmeden?

 

?e bolj zanimivo pa je to, da se je ?tevilo nesre? ob tem zmanj?alo za 40% - temu 'uspehu' pripisujejo predvsem na?in obve??anja voznikov preko radijev in signalizacijskih tabel - ter tudi temu da se vozniki resno odzovejo na opozorila.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikokrat sem omenil da poslu?am avstrijski O3 in da imajo dnevno gajsterfarer opozorila- voznika na avtocestah v nasprotno smer.

 

No danes zanimivo so imeli 'letno poro?ilo' o 2010 na cestah, in neverjetno - leta 2010 so na?teli - videli 410 gajsterfarejev - 3,5% ve? kot 2009 ?zmeden?

 

?e bolj zanimivo pa je to, da se je ?tevilo nesre? ob tem zmanj?alo za 40% - temu 'uspehu' pripisujejo predvsem na?in obve??anja voznikov preko radijev in signalizacijskih tabel - ter tudi temu da se vozniki resno odzovejo na opozorila.

 

Po moje jih je pri nas tudi veliko samo pri nas redko zasledi? taka opozorila, ker smo redki ki kli?emo na radie in opozarjamo.

 

Lahko bi pa bila skupna ?tevilka za vse radijske postaje in bi vsaka lokalno lahko poro?ala o stanju na njenem podro?ju.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje jih je pri nas tudi veliko samo pri nas redko zasledi? taka opozorila, ker smo redki ki kli?emo na radie in opozarjamo.

 

Lahko bi pa bila skupna ?tevilka za vse radijske postaje in bi vsaka lokalno lahko poro?ala o stanju na njenem podro?ju.

 

ta skupna stevilka je super ideja.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ideja ja, samo potem noben radio nebi bil prvi-najbolj?i-edini-....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj to je problem.

 

?e bi se ?lo za varnost vseh pa bi morda veseno lahko stopili skupaj je pa to projekt, ki bi ga morala zastaviti Zajec in oni drugi oz. prvi bizgec.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnevno poslu?am in gledam tiste spote o tem, da se vlak ne more ustaviti in mi ni ?isto jasno komu so to?no namenjeni.

 

No zdej mi je pa? jasno... pa? te?ko je vozit in biti skoncentriran na promet, ?e ima? med vo?njo 1001 opravek :angry:

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/vlak-k...bno-vozilo.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o fak keri glupi podatki sej ne mores verjet

 

Poleg tega je po njihovih podatkih kar tretjina od 38 udele?enih vozil bila brez prednjih meglenk. En voznik je vozil brez vozni?kega izpita, za tri voznike sumijo, da so pred tem prevozili ?e ve? kot 200 kilometrov, ?est voznikov je bilo voznikov za?etnikov, en pa kr?itelj povratnik.

http://www.siol.net/slovenija/novice/2011/...mi_vozniki.aspx

 

 

a so prednje meglenke obvezna oprema vsakega prodanega avta v slo.??

sumijo da so trije vozili vec kot 200km...faaaak no

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o fak keri glupi podatki sej ne mores verjet

http://www.siol.net/slovenija/novice/2011/...mi_vozniki.aspx

a so prednje meglenke obvezna oprema vsakega prodanega avta v slo.??

sumijo da so trije vozili vec kot 200km...faaaak no

 

Ha ha ha ha ha ha ha

 

od 38 udele?enih vozil bila brez prednjih meglenk

 

?lo pa je za veri?no tr?enje OD ZADAJ!!!!! Kaj ti pomaga to ?e meglenke svetijo rob ceste???

 

Bolj pomembno je potem, da niso imeli zadnje, ki jo ima vsak avto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res,kak?ni kalibri.Zato,ker niso vozili z "prilagojeno" hitrostjo (ki je,baj de vej lahko vedno prevelika,da v vsakem primeru dobi? kazen,?e je karambol), se bodo sedaj ?e bolj skrivali po grmovjih in na po?ivali??ih in

hiteli loviti divje voznike,ki vozijo 40/uro po megli-to je namre? neprilagojena hitrost.Morali bi namre? ustaviti vozila na varnem kraju in z potovanjem nadaljevati pe?.Tudi pti?i hodijo pe?,kadar je megla. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole policijsko poro?ilo je eno najbol lejmerskih kar sem jih bral :blink:

 

Kake podatke so zbirali, da te srat prime. Sama brezvezna statistika in kon?na ugotovitev je enaka tisti, ki jo vedno napi?ejo, ko ne najdejo ali pa se jim ne da iskati pravega vzroka.

 

Pri?akoval sem, da bodo napisali zakaj je do nesre?e v prvi fazi sploh pri?lo - kaj se je zgodilo, da so prva vozila tr?ila. Vse ostalo je bla pol le ?e loterija v bistvu pa so s to statistiko ?isto vse voznike udele?ene v tej nesre?i potisnili v isti ko? - se prav vsi isti vsi krivi.

 

A da pa bi nekdo lahko pravo?asno ustavil pa je vanj butnil nekdo drug in vse skupaj potisnil v kup zaletenih vozil pa o?itno po policijski logiki pa? ni mo?no. Res jadni so tele ubo??ki, da pridejo s takim poro?ilom ven k ni ne ti? ne mi?.

 

Gledal so kdo ma zimske gume (karambol je bil na nezasne?enem in nepoledenelem cesti??u s temperaturo zraka nad ni?lo), kdo ni imel prednjih meglenk (lol no tale poseka vse neumnosti, ki sem jih sli?al zadnje ?ase), kolk je kdo prevozu (200km je kao velik al kaj - to je ura in pol vo?nje po AC in kaj ma to vzrok z nesre?o), kolk je mladih voznikov (?e ena bu?a brez primere :whatever: ), kdo je povratnik in kdo brez veljavnega izpita (ne da izpita ni imel - potekel je ali pa je bil odvzet - se prav, ?e ti izpit vzamejo potem ne zna? ve? vozit in je pol to en vzrokov za nesre?o al kaj :whatever: ).... mah bom raje nehal, ker se ne spla?a razburjat.

 

?lender je o?itno dobil ostro konkurenco v vrstah policijskih preiskovalcev in seveda ni manjkala niti notranja ministrica, ki si je najprej kar prisvojila zasluge za zmanj?anje ?rtev na slo cestah in kljub enormno izbolj?ani varnosti zagrozila ?e z ve? represije (bravo vsaka ?ast - res rabi? imet visok IQ za tak na?in razmi?ljanja).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole policijsko poro?ilo je eno najbol lejmerskih kar sem jih bral :blink:

 

Kake podatke so zbirali, da te srat prime. Sama brezvezna statistika in kon?na ugotovitev je enaka tisti, ki jo vedno napi?ejo, ko ne najdejo ali pa se jim ne da iskati pravega vzroka.

 

Pri?akoval sem, da bodo napisali zakaj je do nesre?e v prvi fazi sploh pri?lo - kaj se je zgodilo, da so prva vozila tr?ila. Vse ostalo je bla pol le ?e loterija v bistvu pa so s to statistiko ?isto vse voznike udele?ene v tej nesre?i potisnili v isti ko? - se prav vsi isti vsi krivi.

 

A da pa bi nekdo lahko pravo?asno ustavil pa je vanj butnil nekdo drug in vse skupaj potisnil v kup zaletenih vozil pa o?itno po policijski logiki pa? ni mo?no. Res jadni so tele ubo??ki, da pridejo s takim poro?ilom ven k ni ne ti? ne mi?.

 

Gledal so kdo ma zimske gume (karambol je bil na nezasne?enem in nepoledenelem cesti??u s temperaturo zraka nad ni?lo), kdo ni imel prednjih meglenk (lol no tale poseka vse neumnosti, ki sem jih sli?al zadnje ?ase), kolk je kdo prevozu (200km je kao velik al kaj - to je ura in pol vo?nje po AC in kaj ma to vzrok z nesre?o), kolk je mladih voznikov (?e ena bu?a brez primere :whatever: ), kdo je povratnik in kdo brez veljavnega izpita (ne da izpita ni imel - potekel je ali pa je bil odvzet - se prav, ?e ti izpit vzamejo potem ne zna? ve? vozit in je pol to en vzrokov za nesre?o al kaj :whatever: ).... mah bom raje nehal, ker se ne spla?a razburjat.

 

?lender je o?itno dobil ostro konkurenco v vrstah policijskih preiskovalcev in seveda ni manjkala niti notranja ministrica, ki si je najprej kar prisvojila zasluge za zmanj?anje ?rtev na slo cestah in kljub enormno izbolj?ani varnosti zagrozila ?e z ve? represije (bravo vsaka ?ast - res rabi? imet visok IQ za tak na?in razmi?ljanja).

 

?e mene ali Labija ustavijo ko delava cca 700km ture in ve?, pol dobiva avtomati?no prepoved vo?nje :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mene ali Labija ustavijo ko delava cca 700km ture in ve?, pol dobiva avtomati?no prepoved vo?nje :ne vem:

 

taki, ki delamo 700+ fure smo za zapret ve? ?uza

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

taki, ki delamo 700+ fure smo za zapret ve? ?uza

 

ni panike ?e spije? prej pol litra cvi?ka :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

taki, ki delamo 700+ fure smo za zapret ve? ?uza

 

Kaj za zapret... pred zid, ?e je ?e 200km problem ?zmeden?

 

Vsi tisti, ki pa nimate prednjih meglenk ste pa vmegli o?itno avtomati?no krivi :blink: ?eprav vsak ve, da so meglenke spredaj namenjene le za osvetljevanje tistih nekaj metrov pred avtomobilom, ki jih ?arometi "presko?ijo" in seveda roba cesti??a (v zelo hudi megli je to izredno koristno). In ?ist nobene druge funkcije nimajo, kdor pa misli, da bo z meglenkami videl dlje kot z zasen?nimi ?arometi pa je primeren za pregled mo?ganov - o?itno bi morali za?eti s policijskimi preiskovalci :blink::blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole policijsko poro?ilo je eno najbol lejmerskih kar sem jih bral :blink:

 

Kake podatke so zbirali, da te srat prime. Sama brezvezna statistika in kon?na ugotovitev je enaka tisti, ki jo vedno napi?ejo, ko ne najdejo ali pa se jim ne da iskati pravega vzroka.

 

Pri?akoval sem, da bodo napisali zakaj je do nesre?e v prvi fazi sploh pri?lo - kaj se je zgodilo, da so prva vozila tr?ila. Vse ostalo je bla pol le ?e loterija v bistvu pa so s to statistiko ?isto vse voznike udele?ene v tej nesre?i potisnili v isti ko? - se prav vsi isti vsi krivi.

 

A da pa bi nekdo lahko pravo?asno ustavil pa je vanj butnil nekdo drug in vse skupaj potisnil v kup zaletenih vozil pa o?itno po policijski logiki pa? ni mo?no. Res jadni so tele ubo??ki, da pridejo s takim poro?ilom ven k ni ne ti? ne mi?.

 

Gledal so kdo ma zimske gume (karambol je bil na nezasne?enem in nepoledenelem cesti??u s temperaturo zraka nad ni?lo), kdo ni imel prednjih meglenk (lol no tale poseka vse neumnosti, ki sem jih sli?al zadnje ?ase), kolk je kdo prevozu (200km je kao velik al kaj - to je ura in pol vo?nje po AC in kaj ma to vzrok z nesre?o), kolk je mladih voznikov (?e ena bu?a brez primere :whatever: ), kdo je povratnik in kdo brez veljavnega izpita (ne da izpita ni imel - potekel je ali pa je bil odvzet - se prav, ?e ti izpit vzamejo potem ne zna? ve? vozit in je pol to en vzrokov za nesre?o al kaj :whatever: ).... mah bom raje nehal, ker se ne spla?a razburjat.

 

?lender je o?itno dobil ostro konkurenco v vrstah policijskih preiskovalcev in seveda ni manjkala niti notranja ministrica, ki si je najprej kar prisvojila zasluge za zmanj?anje ?rtev na slo cestah in kljub enormno izbolj?ani varnosti zagrozila ?e z ve? represije (bravo vsaka ?ast - res rabi? imet visok IQ za tak na?in razmi?ljanja).

 

Boss, za tole pisanje ma? pija?o v dobrem prvi? ko se vidiva! :notworth:

 

najbolj ?alostno pri vsem tem pa je da so za to "poro?ilo" kar neki ?asa stikali skupaj glave tak?ni in druga?ni velebrihtni zvezda?i :vskalo:

Da nebo kdo mislu da so se tole spomnli "pra?inarji" ki so tam dejansko bili...to je produkt bistrih glav z PU-ja. <_<

a, je ?udno da je tak?no mnenje o policiji kot je?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

+1 Boss

 

moj kolega je odletel iz ceste ker se je enmu pijancu umaknu, pa mu je policaj reku da je 100% sam odletu ker ma 180hp... :aaaaa:

O fak, potem je zame bolje, da se nikomur ne umikam, da mi verjamejo, da je nekdo priletel vame? Pa ?e vedno bi mi naprtili krivdo. :vskalo:

 

Sicer pa je Boos res lepo napisal. :bravo: "Najve?ji prometni umi" na kupu spravijo ven tak?no bedarijo, da te srat prime.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.