Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Brezveze, ker bojo lovili prehitre voznike recimo takih kot sm js me bo cakal kje na kaksni ravnini me bo dobil pri 160km/h kr ni nic in bo drug dan v novicah, ne bojo pa ustavljali tistega ki pelje 100km/h zamisljen in nikoli ne ves kdaj bo kerga izsilil. Narobe svet.

 

P.S.

 

Recimo pri meni je tako da ce peljem 200 km/h sm veliko bolj zbran kot pa ce se cijazim z 100km/h v kaksni koloni ker imam cas da se zamisljam in odplavam stran ali pa pocnem neumnosti. To je resnica. zal

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

200km/h je dobrih 55 metrov na sekundo

100 km/h pa je slabih 28

ce imas reakcijski cas kaksno sekundo, pri 200km/h prevozis vec kot 25m brez da bi se karkol dogajalo

 

da ne omenjam pol se razliko v zaviranju med 200 in 100 (sploh ce si v mazdi :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne omenjam pol se razliko v zaviranju med 200 in 100 (sploh ce si v mazdi :) )

Ko ?e za?ne? bremzat zavorna pot ni x2 ampak je x4, ker ima? pri 200km/h 4x ve? kineti?ne energije kot pri 100km/h. (tradicionalno tresenje zavor pri mazdi pa baje da izbolj?a zaviranje)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fcuk... suha cesta, vendar ne povsod... 

 

 

post-11-0-33238400-1485787709_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bejba po enosmerni s telefonom v roki...........

https://youtu.be/dJkP6oFEhsQ

 

Kamera ravno ni ujela, kako se kot dug prika?e iz mrtvega kota oziroma kombija ki blokira cel ovinek (zato je tam ogledalo). ?e ko sem hodil v O? Preska (takrat narodnega heroja Franca Bukovca :) ) je bila dvosmerna in to nekaterim ostane zabetonirano v glavi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bejba po enosmerni s telefonom v roki...........

https://youtu.be/dJkP6oFEhsQ

 

Kamera ravno ni ujela, kako se kot dug prika?e iz mrtvega kota oziroma kombija ki blokira cel ovinek (zato je tam ogledalo). ?e ko sem hodil v O? Preska (takrat narodnega heroja Franca Bukovca :) ) je bila dvosmerna in to nekaterim ostane zabetonirano v glavi.

 

 

Enosmerna je samo pogojno ... za stanovalce na Preski cesti (par his naprej) in parkirisce pod solo :) ... razen zadnji klancek pred solo, kjer pa je res enosmerna ... 

 

skitched-20170210-174908.jpg

 

skitched-20170210-174940.jpg

 

skitched-20170210-174819.jpg

 

 

Si pa imel ti prednost, ce gledamo desno pravilo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja poglej posnetek, od zgoraj je samo moder znak, no benih pogojnikov.....zato ni pricakovati nikogar...

Potem takem bi bilo bolj logicno da je z moje strani nimas prednosti (tam kjer sva se srecala)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja poglej posnetek, od zgoraj je samo moder znak, no benih pogojnikov.....zato ni pricakovati nikogar...

Potem takem bi bilo bolj logicno da je z moje strani nimas prednosti (tam kjer sva se srecala)

 

Sem pogledal posnetek ... :vesel:

 

Krizisce razveljavi znak :) ... Od krizisca dalje ni vec znaka, da gre za enosmerno :) 

 

skitched-20170210-181620.jpg

 

skitched-20170210-181659.jpg

 

 

In ce gledamo desno pravilo (ker ni drugace z znaki doloceno), si ti njej pripeljal z desne, torej imas prednost :) .... Bi bilo pa bolj logicno, da bi ti imel stop znak ali znak, da nimas prednosti... ker je spodaj potem spet ozka cesta, kjer se tezko  dva srecata ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

negre se ravno o nesre?ah ampak kako nastanejo zastoji in o ?em je problem ... men se zdi logi?no :rolleyes:   kaj pa vam ?  :danzoman:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogledal posnetek ... :vesel:

 

Krizisce razveljavi znak :) ... Od krizisca dalje ni vec znaka, da gre za enosmerno :)

 

skitched-20170210-181620.jpg

 

skitched-20170210-181659.jpg

 

 

In ce gledamo desno pravilo (ker ni drugace z znaki doloceno), si ti njej pripeljal z desne, torej imas prednost :) .... Bi bilo pa bolj logicno, da bi ti imel stop znak ali znak, da nimas prednosti... ker je spodaj potem spet ozka cesta, kjer se tezko dva srecata ...

No saj to sem mislil da nek znak za prednost manjka, bi bilo beliko bolj logicno. Nenazadnje tudi ce imam prednost (ja jo imam) nimam kam zaviti preozka ulica.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In do zdej so se nam samo kamijoni vozili skozi mesto....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam je res skrajni cajt, da jim tole satelitsko cestninjenje uvedejo ne pa da take budala?tine izumljajo

http://www.zurnal24.si/avtoceste-hitrost-omejitev-znizanje-ljubljana-kranj-celje-maribor-okolje-emisije-clanek-287390

 

?e dobro, da nekateri razumejo promet in da se je potrebno lotit zmanj?evanja zastojev, ker dale? najbolj onesna?uje vozilo, ki stoji v koloni ali pa se komaj premika oziroma vozi do nekje 30km/h, ko je izkoristek motorja prenizek in poraba previsoka.

http://www.zurnal24.si/znizanje-hitrosti-omejitev-ljubljana-celje-maribor-kranj-clanek-287508

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam je res skrajni cajt, da jim tole satelitsko cestninjenje uvedejo ne pa da take budala?tine izumljajo

http://www.zurnal24.si/avtoceste-hitrost-omejitev-znizanje-ljubljana-kranj-celje-maribor-okolje-emisije-clanek-287390

 

?e dobro, da nekateri razumejo promet in da se je potrebno lotit zmanj?evanja zastojev, ker dale? najbolj onesna?uje vozilo, ki stoji v koloni ali pa se komaj premika oziroma vozi do nekje 30km/h, ko je izkoristek motorja prenizek in poraba previsoka.

http://www.zurnal24.si/znizanje-hitrosti-omejitev-ljubljana-celje-maribor-kranj-clanek-287508

Potem rabimo ?e dra?jo zimsko vinjeto, saj bomo dalj ?asa na AC pozimi. Logi?no a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to bi bil logi?en ukrep... vsaj za ?etrtino pove?at ceno.

 

Ampak kako la?ejo - poraba med 130 in 110 je cca 14-17% razlike in izpusti ravno toliko. Nikakor pa ne ?etrtino. Tudi med 90 in 130 je razlike "le" od 19-27% in ne 40%.

 

Se pa grozno pove?a, ?e hitrosti padejo pod 30km/h, kar je ob zastojih redna praksa. Se pravi je treba narest nekaj v tej smeri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tole me maj?keno spominja na enega drugega mladeni?a v Audiju. Pa se raje ne bom spu??al v podrobnosti kateri mulci imajo ponavadi take avte pri teh letih...

http://www.domzalec.si/v-hudi-prometni-nesreci-na-viru-udelezenih-vec-vozil-ena-oseba-je-umrla

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha delujete kot bi bili fovs ker ma mulc A7.....no kdo pa ga nebi mel :). Kriva je pa kolesarka,nima se kej furat tam ko mulci dirkajo ....... Ha ha

Ga moram poklicat a bo popravljal al ga bo za dele prodal ....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole me maj?keno spominja na enega drugega mladeni?a v Audiju. Pa se raje ne bom spu??al v podrobnosti kateri mulci imajo ponavadi take avte pri teh letih...http://www.domzalec.si/v-hudi-prometni-nesreci-na-viru-udelezenih-vec-vozil-ena-oseba-je-umrla

Sem se tudi jaz ob tem spomnil na to nesreco...

Haha delujete kot bi bili fovs ker ma mulc A7.....no kdo pa ga nebi mel :). Kriva je pa kolesarka,nima se kej furat tam ko mulci dirkajo ....... Ha ha

Ga moram poklicat a bo popravljal al ga bo za dele prodal ....

Mah fous al pa ne fous... seveda da je top avto (ceprav bi za ta denar raje kupil kaj drugega, ce bi ze hotel zagonit tolk za premicnino).

 

Ampak nisem pa fous lastniku za piz.arije, ki ga verjetno zdaj cakajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak nisem pa fous lastniku za piz.arije, ki ga verjetno zdaj cakajo...

Samo primer ko je v Ljubljani v mestu pri 160km/h z x5 pijan mafijozo povozil mladega ?loveka. Dru?ini preminulega je grozil s smrtjo, ?e ga bodo ?li civilno to?it. Potem ga je ?lo to?it podjetje kjer je bil fant zaposlen.

 

Take mafijske kretene samo v arest za ?imdlje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo primer ko je v Ljubljani v mestu pri 160km/h z x5 pijan mafijozo povozil mladega ?loveka. Dru?ini preminulega je grozil s smrtjo, ?e ga bodo ?li civilno to?it. Potem ga je ?lo to?it podjetje kjer je bil fant zaposlen.

 

Take mafijske kretene samo v arest za ?imdlje.

 

To je un, ki je povozil fanta na skuterju?  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.