Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Vsaj nekdo, ki razume.

Jures, Focusi in Renaulti RS so se razpasili kot gobe po de?ju, Mazdin MPS se ni tako prijel.

 

izdajalci :hudicek:

no sej jaz mam tud raje cupro ko MPS takoj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so se v veliki meri lih zaradi tega BMW-ji totalno zasrali, ker so njihovi lastniki (verjetno ne ?isto vsi, veliko pa jih je) tako arogantni, nastopa?ki in poni?evalni do drugih "manjvrednih" znamk. Eh kr neki! <_<:whatever:

 

To se lahko govori za stare trojke in tele najcenej?e petke katere se na trgu dobijo, pa? ko tak?en avto zgubi ceno ob dolo?eni starosti, ga pokupijo "vanbaciva?i" enako lahko re?emo za a8 in s-klaso. Ne vem, ponavadi je tako, mo?nej?i in novej?i BMW, so ?e "normalni" potem se pa zadeva obrne, letijo marsikje spojleri gor, pa en hud ror pa gasa in blendat vsepovprek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ga bo? vzel za ?parov?ka, ali si se ?e premislu, k je blo takrat tok o tem debate pol pa zgleda ni? od nakupa? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je eden redkih avtov k ve? ?re k moja Mazda :D Sicer ga ne mislm kupt, sam za nekoga k se mu jebe za porabo je tole zakon, poleg tega je pa preverjen nakup :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5719639&show=1

 

Tole je pa ?e bol? :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cene si niti ni upal napisat!

Za teh 100 jurjov raje mam GTR pa ?e ostane mi za gumo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cene si niti ni upal napisat!

Za teh 100 jurjov raje mam GTR pa ?e ostane mi za gumo :)

 

ola gumo mogo?e....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko je lih GTR omenjen in je ravno eden od mojih najljub?ih avtomobilov bi nekaj povedal njem. ko sem se usedel vanj je bil zic do konca nazaj, in se je skoraj dotikal zadnjih sede?ev, s svojimi nekaj manj kot 180 centimetri nisem ravno velikan pa vam povem da zica ne bi dajal kaj dosti naprej kar pomeni da so zadnji zici v tem avtu na ?alost tako uporabni kot v mojem ali v kaki mx-5, ker niti do centra ne bi mogel peljati 4 oseb, da o kak?ni dalj?i turi sploh ne sanjam, to me je kljub vsemu nekoliko razo?aralo.

Bi ga pa vseeno imel, za dru?nsko limuzinco pa evo IX :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reeeeeeeeeees, v GTRu ?e samo za stopinjo ?ez 160 segreje? olje v menjalniku mora? TAKOJ na servis na zamnjavo olja. Notr ga je 10L, litr je 100 ojreslavov, pa si na jur?ka brez dela :D Pa baje ga ni umetnost segret na tolk, Simon bi teku reku fun day on a track :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5571463&show=1

 

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reeeeeeeeeees, v GTRu ?e samo za stopinjo ?ez 160 segreje? olje v menjalniku mora? TAKOJ na servis na zamnjavo olja. Notr ga je 10L, litr je 100 ojreslavov, pa si na jur?ka brez dela :D Pa baje ga ni umetnost segret na tolk, Simon bi teku reku fun day on a track :)

 

Jup bojda nekaj takega ja. Neko super duper nano olje, saj v 370Z baje isto. Pa menjalniki radi grejo, ?e probava? launch control. Dokler pa gre pa gre ko pas mater. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup bojda nekaj takega ja. Neko super duper nano olje, saj v 370Z baje isto. Pa menjalniki radi grejo, ?e probava? launch control. Dokler pa gre pa gre ko pas mater. :P

 

Kasneje ko pa nekaj gre, gredo pa iz to?la ? k marijamadona. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatelj, ki dosti fura v tujini na dirkali??ih je rekel, da so ?ehi pokupili GT-Re kukr vro?e ?emljice pa nekaj ?asa so res tunali pa furali kot nori. Potem se je za?elo ?raufanje pa lomljenje menjalnikov. Je imel ponudbo, za 60.000? bi mu ga prijatelj prodal, seveda ni imel toliko denarja, ?e ne bi ?e razmislil. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatelj, ki dosti fura v tujini na dirkali??ih je rekel, da so ?ehi pokupili GT-Re kukr vro?e ?emljice pa nekaj ?asa so res tunali pa furali kot nori. Potem se je za?elo ?raufanje pa lomljenje menjalnikov. Je imel ponudbo, za 60.000? bi mu ga prijatelj prodal, seveda ni imel toliko denarja, ?e ne bi ?e razmislil. :D

 

mene vedno presene?a koliko CX9 vidim tam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatelj, ki dosti fura v tujini na dirkali??ih je rekel, da so ?ehi pokupili GT-Re kukr vro?e ?emljice pa nekaj ?asa so res tunali pa furali kot nori. Potem se je za?elo ?raufanje pa lomljenje menjalnikov. Je imel ponudbo, za 60.000? bi mu ga prijatelj prodal, seveda ni imel toliko denarja, ?e ne bi ?e razmislil. :D

 

mene vedno presene?a koliko CX9 vidim tam, in mi njim ?ehi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak...pol dam mojo takoj za 8.000 eur, pa? letnik 2005 pa 87t prevo?enih...pa ?e mal mo?nej?a.

 

keep dreaming, trg je trenutno mrtev - pri tej ceni nikoli.

 

Sam sem ?akal s 500? ni?jo ceno za mojo M6 od ostalih na avto netu 6.500? - ni? resnega, sedaj pa spustil na 6.000k in se dva tepeta, kdo me bo prej dobil na telefon ko z aviona pridem.... <_< , tako da o?itno bo ?la brez problema

 

cena je cena....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.