Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja dosti je ljudi brez okusa za avte pa kupijo kaj tak?nega. :blink: Pa ?e 1,6 saj ?e je 2.0 se razume. :P:hohoho:

Ti samo poro?aj ?e bo? videl kakega z zadnjimi diski in obratomerom do 9000 RPM ostali so 1,6 jih je kar dosti, 2,0 jih pa menda lahko pre?teje? na prste obeh rok ali pa celo ene. :blink:

 

Glede primerjave. Ja ?e so pa za?eli. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...pol pa pride Labi pa pokvar vso zabavo... partybreaker gmbh ;)

 

 

Od kar si v Doj?landu si ratal en zagrenjen te?ko... :P po moje je bolj?, da pride? nazaj :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a slucajn poznate tist obcutek ko prides do kolega da ti pokaze svoj avto k ga mal pedena pol pa vids tm nekje v kotu neki zaprasenga pol pa mal bol pogledas je pa avtomobilski zakad.

 

no to sm jest dozivu k sm prsu pogledat golfa II GTI pol sm pa vidu pa tm v kotu vidu ta staro RX7(z dviznimi lucmi) :blink:

 

no poj sva prsla do tega da jo prodaja samo je mal prevec za moj zep 3k? in sm sel zamisljen, kje bi dobu ta dnar, domov

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a slucajn poznate tist obcutek ko prides do kolega da ti pokaze svoj avto k ga mal pedena pol pa vids tm nekje v kotu neki zaprasenga pol pa mal bol pogledas je pa avtomobilski zakad.

 

no to sm jest dozivu k sm prsu pogledat golfa II GTI pol sm pa vidu pa tm v kotu vidu ta staro RX7(z dviznimi lucmi) :blink:

 

no poj sva prsla do tega da jo prodaja samo je mal prevec za moj zep 3k? in sm sel zamisljen, kje bi dobu ta dnar, domov

 

NORO :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi pa tole kar nekolko sme?na cena, zdej sam odvisno, al je tole podn od avta, al je to od Honde motor notr? :ne vem:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2019492#

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi pa tole kar nekolko sme?na cena, zdej sam odvisno, al je tole podn od avta, al je to od Honde motor notr? :ne vem:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2019492#

 

Ko ga bo? ?el gledat bo? pa razo?aran. Te avtohi?e oz. prodajalci slikajo avto samo iz lepih strani. Po moje je ta avto kr dost gnil po podnu al pa kej podobnga. Imam pa? slabe izku?nje s temi avtohi?ami :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rover je propadla firma zato so cene tudi v podnu. :P Kak teden pred nakupom Mazde sem gledal Roverja 216 (spredaj je isti) in ga (k sre?i?) nisem kupil.

Aja in tile modeli nimajo ve? od Honde motor kolikor mi je znano. Pa vsi govorijo, da se dosti kvarijo. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi pa tole kar nekolko sme?na cena, zdej sam odvisno, al je tole podn od avta, al je to od Honde motor notr? :ne vem:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2019492#

 

imel sem roverja 114gsi 1996 in lahko recem da si ni zazluzu da si mu reku avto

 

gniv na podnu tako da je blo vec rje kot pleha imu je hidro-pnevmacko vzmetenje (samo slis se dobr, v resnici ni sploh omembe vredn) ki bi ga mogu filat vsake 2 tedna.......

tko da rover=jetra

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se pa tole zdi vredno tega denarja :blink:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2035088

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma res 11400 prevo?enih je vsekakor nakup pa pou. Jst sam ?akam da pride nov rwd kupe vn, da vidm kok bojo pol kj cene padle letniku od 2002-2005 :D ?e bo k?n pametn 2.0 al pa V6 se zna zgodit da bi kupu k?nga :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se pa tole zdi vredno tega denarja :blink:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2035088

 

?e ima vasj polovico od na?tete opreme, jo ima veliko. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem to opazil, ampak vseeno se mi zdi kar v redu zadeva za ta denar.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda so mislili 990? :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.