Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Dobr, jebe? Celico, ampak nikakor ne ?tekam kje si ?lovk, lih Renoja najdu? <_<:harhar:

 

P.S. - Baje se kvarjo k sto hudi?ov, pa nasploh je to totaln skret od avta! :whatever:;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdj lohk sam ?e upa? da majo na uradnem Reno servisu kako lu?tno mehankarco, da jo bo? lohk vsak drug dan sre?avu! :blush::harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res je reno skret (pac moje mnenje)

 

Prosim pi?i lepo WC. :hudicek:

Hvala

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn je k se vsako jutro sre?am z Jo?oGuliko?o na jutranjem servisu preden sploh avto v?ge k je tak WC. :jezicek: ?e pa povem po pravici pa Clio bolje dela kot biv?a Macda. :blink:

 

Ninja: Nima avto ni? za potegnt, lahko pa to stori sopotnica ali kak?na prostovoljka. :harhar:

 

?e je volan preve? ne moti! :harhar::bravo:

 

P.S. - mam pa raj Renoja kokr kerga kol Fiata npr.! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je volan preve? ne moti! :harhar::bravo:

 

P.S. - mam pa raj Renoja kokr kerga kol Fiata npr.! <_<

 

Fiat se je popravil!

Francozi me pa ne vidijo ve?....hvala bogu da nimam ve? pravil v mojem francoskem podjetju...

 

Je pa zanimivo francozi smatrajo za Peugeot in Reno da je kr?, medtem ko je Citroen za njih vsaj 2 standarda visje.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fiat se je popravil!

Francozi me pa ne vidijo ve?....hvala bogu da nimam ve? pravil v mojem francoskem podjetju...

 

Je pa zanimivo francozi smatrajo za Peugeot in Reno da je kr?, medtem ko je Citroen za njih vsaj 2 standarda visje.... :glare:

 

Vi?je od ?esa?Od podna? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje se kr dost folka strinja s tem

 

Po moje pa ne. ?zmeden?

 

Je pa zanimivo takole gledati folk po razli?nih forumih. Naprimer se najprej norca delajo iz "premium znamk" in njihovih lastnikov, ki "da so vase zagledani" po drugi strani so pa isto prepri?ani, da njihova znamka je pa oh in sploh najbolj?a, da so potem druge za en kurc. Pa, da se razumemo, ne branim Renaulta ker se mi za samo znamko j**e. Ker niti pod razno nisem kupil RSa zato ker je Renault in vem za dosti okvar na Renaultih (ostalih) ampak mi je pa hecen odnos nekaterih strokovnjakov. :zvizga: Vsak pa? kupi kar mu pa?e, nekateri gledajo dizajn, drugi notranjost, udobje, kvaliteto, ceno, perfomanse, eni pa samo zna?ko in mislijo, da so z dolo?eno zna?ko/dr?avo zagrabili Boga za jajca. Jebat ga, vsaka znamka ima prednosti. Italijani (Fiat) so naprimer relativno poceni isto kak?na Kia, Dacia in jih je dosti na cesti ?eprav je po mnenju ve?ine avto en kr?, lastniki so pa zadovoljni in se ne sekirajo za mnenja ostalih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogled na ceste (mno?i?nost te kripe), demantira tvojo izjavo, o?itno! <_<

 

Da si nau? prsta zlomu, tega je tolk ker je pe? "pocen", noben pa ne vzame v ra?un in po dveh - treh letih se?teje in potev vidi kolk je pocen.

 

Eni pa ga kupjo ker je tud servis za vsakim voglom.

 

Sicer ni? ne re?em, ni slab dokler vse dela pol pa sam za u grabn, tepe pa jih ?paranje na materijalih ni? drugega ideje imajo 1A izvedba ?e ?epa, materijal pa je . :whatever: .

 

Ampak zanimivo VSI gredo za njimi, bomo videli kaj bo ?ez 5 let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tepe pa jih ?paranje na materijalih ni? drugega ideje imajo 1A izvedba ?e ?epa, materijal pa je . :whatever: .

 

Ampak zanimivo VSI gredo za njimi, bomo videli kaj bo ?ez 5 let.

 

Toyota? Mazdina za?ita pred rjo? Renaultovi dizli? Vidi?, saj se razumemo. Imajo pa? svoje prednosti in zato jih je toliko. Ampak nih?e ne ostane ve?no na prestolu. Zadnje ?ase naprimer opa?amo, da je Japoncem kvaliteta drasti?no upadla, nekateri Nemci pa so zvi?ali kvaliteto.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, vsaka gajba ma svoje hibe, pa tud pluse! :P

 

Ampak ?e zmer me fascinira, da se doskat zgodi, da najve? o Renoju vedo povedat, ljudje, ki ga nkol niso imel v svoj lasti, niti ga fural kako konkretno obdobje! <_<

 

P.S. - s tem postom sem mel v mislih predvsem dva kolega, ki sta oba zaprise?ena Foksvagnovca in pametna, da zna ta njuna pamet ?e vnukom ?kodvat (dvomim sicer da jih bota kdaj mela, ker preve? glancata svoje "?ipirane" Passate)! <_<:jupiii::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K smo lih pri renoju, fiatu in volkswagnu, sem mel vse tri znamke.

 

Fiata Punta mk2 sem mel skoraj 3 leta in nekih 100kkm, to je dejansko blo pali vozi, v vsem tem ?asu sem zamenjal 1 volanski kon?nik, 1 izpuh, bremze in senzor hitrosti. Avto je mel okoli 180kkm ko je ?el od hi?e.

 

Vwja Golfa 3, sem mel eno leto, ene 40kkm, zamenjal tesnilo pokrova ventilov, in pa olje je na enem semeringu scal. Ko smo ga skosali (na streho je padu sneg, pa pragi so bli pregniti) je mel avto 306kkm

 

Renaulta Kangoo mam ?e zdej, avto ma sicer '?ele' 100kkm, je pa letnik 2001, menjal sem pa bremze, izpuh, torzijo in zdejle me ?aka ?e homokineti?ni zglob. S tem da je avto work horse in se dela z njim ko svinja z mehom. Vle?e prikolico, polno drva, peska, ali pa je na polno nabasan v kesonu. ?ez poletje pa se vsaj 2x na teden pelje po neki gozdni poti, kjer je marsikateri terenski avto nasede. Pa avto ?e kr dela in dela, brez nekih ve?jih problemov.

 

Tko da tolk z moje strani kar se omenjenih znamk ti?e

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede kangoja mi ga imamo isto pri hisi kot delovni avto,vozi ga redno vsaj 5 voznikov je obdobje ko niti slucajno ne vemo kdo ga vozi,to se pravi poleg 5 se kaksen se najde..prenovili smo 2 lokala eno stanovanje skratka avto je se vedno ziv in dela brez problema pa niti ni imel rednih servisov od dneva ko smo ga kupli..avto je letnik 2000 ima prevozenih 295.000km.menjali smo en izpuh,enkrat sklopko,en kljuc in bremze mislim da 2krat...skratka od vseh avtov ki smo jih imeli in ni jih bilo mal ta je se ta najbolj trpezen...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyota? Mazdina za?ita pred rjo? Renaultovi dizli? Vidi?, saj se razumemo. Imajo pa? svoje prednosti in zato jih je toliko. Ampak nih?e ne ostane ve?no na prestolu. Zadnje ?ase naprimer opa?amo, da je Japoncem kvaliteta drasti?no upadla, nekateri Nemci pa so zvi?ali kvaliteto.

 

Sam res kvaliteta med nemci in japonci vedno niha, enkrat so eni na vrhu, drugi? drugi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede kangoja mi ga imamo isto pri hisi kot delovni avto,vozi ga redno vsaj 5 voznikov je obdobje ko niti slucajno ne vemo kdo ga vozi,to se pravi poleg 5 se kaksen se najde..prenovili smo 2 lokala eno stanovanje skratka avto je se vedno ziv in dela brez problema pa niti ni imel rednih servisov od dneva ko smo ga kupli..avto je letnik 2000 ima prevozenih 295.000km.menjali smo en izpuh,enkrat sklopko,en kljuc in bremze mislim da 2krat...skratka od vseh avtov ki smo jih imeli in ni jih bilo mal ta je se ta najbolj trpezen...

 

Sem ga pred skoraj 10 leti vozil ene pol leta a ?al je to en tak lojtrni voz brez zvo?ne izolacije in nepredvidljivim obna?anjem, ko je keson prazen. Govorim seveda za kombi izvedbo in ne za potni?ko.

 

Druga zadeva je armaturka pred sopotnikom, ki ti ?e ob manj?em trku polomi kolena tako, da hvala ne za tako skrapucalo pa ?etudi se nekaterim ne kvari.

 

Pri tem smo imeli naslednje napake v prve pol leta, dokler ga kolega ni obrnil na streho in naredil totalko.

 

- pri prevzemu novega je volan stal postrani in oprika je bila fejst podrta

- po?ena polgred

- ?klopotanje plastike

- kaoti?no delovanje ?tevca hitrosti, ki se je kar zatikal

- spu??anje gume (ugotovljena napaka na kovinski feltni)

- te?ave z v?iganjem, ko je bil mrzel - ?ele v tretjem poskusu so na servisu ugotovili kaj je narobe.

 

Vse to se je zgodilo ?e predno je avto ?el na prvi redni servis - za nov avto se mi zdi to kar veliko obiskov servisa :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga pred skoraj 10 leti vozil ene pol leta a ?al je to en tak lojtrni voz brez zvo?ne izolacije in nepredvidljivim obna?anjem, ko je keson prazen. Govorim seveda za kombi izvedbo in ne za potni?ko.

 

Druga zadeva je armaturka pred sopotnikom, ki ti ?e ob manj?em trku polomi kolena tako, da hvala ne za tako skrapucalo pa ?etudi se nekaterim ne kvari.

 

Pri tem smo imeli naslednje napake v prve pol leta, dokler ga kolega ni obrnil na streho in naredil totalko.

 

- pri prevzemu novega je volan stal postrani in oprika je bila fejst podrta

- po?ena polgred

- ?klopotanje plastike

- kaoti?no delovanje ?tevca hitrosti, ki se je kar zatikal

- spu??anje gume (ugotovljena napaka na kovinski feltni)

- te?ave z v?iganjem, ko je bil mrzel - ?ele v tretjem poskusu so na servisu ugotovili kaj je narobe.

 

Vse to se je zgodilo ?e predno je avto ?el na prvi redni servis - za nov avto se mi zdi to kar veliko obiskov servisa :ne vem:

 

Pa ste kdaj pvo pomo? fasali na glavo? Tisti predal nad voznikom je bil zlata vreden.....za bolni?ke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ste kdaj pvo pomo? fasali na glavo? Tisti predal nad voznikom je bil zlata vreden.....za bolni?ke

 

a ne, mi smo bili ?e iz tiste ta pametne generacije in smo vso robo iz tega predal?ka zmetali ven predno bi lahko letela komu v glavo... :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.