Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

letnik in kriticna meja kilometrov.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je kupu mazdo6 pri preprodajalcu v BTCju, ta pa mu je dav samo en klju?, kaj to pomen (v originalu kokr vem so trije)? <_<

 

?e na sliki pa sta bla dva, ko sta bla polo?ena zraven servisne knjige! :hudicek:

 

Kaj nej zdej ?lovk nardi? :blush:

 

Naj gre tja in ga nabije, druge ni. Druga?e pa, jest imam 2 klju?a, ne tri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno je pa, da se ne najde noben ljubitelj. Saj razumem, da je neprakti?en za marsikoga ampak za tak denar bi ga lahko marsikdo kupil kot 2. avto. Ne leti na nikogar specifi?no ampak a ne bi bilo bolje rihtati nekaj tak?nega kot kak?en navaden avto, ki jih je veliko na cesti in niso ni? posebnega? :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma? res!! samo kaj ki zdej so vsi fancy in kaj bojo s starimi jajci s popup lu?mi, in kritizirajo na polno tiste ki jo imamo, potem pa se pelje en giro pa kr postane hudd avto :D

sicer pa si ve?ina raje kupi z3 za 5000 eur letnik 1996 kot pa tole ker je pa? bmw. moh, sem ga vozil ve?krat in so meni osebno jajca za se peljat.

moja ?elja je imet ?e eno NA saamo ni ?ans z ? trenutno :(

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je kupu mazdo6 pri preprodajalcu v BTCju, ta pa mu je dav samo en klju?, kaj to pomen (v originalu kokr vem so trije)? <_<

 

?e na sliki pa sta bla dva, ko sta bla polo?ena zraven servisne knjige! :hudicek:

 

Kaj nej zdej ?lovk nardi? :blush:

 

Pri meni je bilo podobno: dobil samo 1 original+daljinec. Vendar pri prevzemu nisem ozna?il, da sem dobil tudi rezervni klju?. Rekli, so, da ga bodo dobili naknadno(bullshit!). In tako sem ?el lepo na servis, kjer so mi naredili novega in so tudi starega prekodirali. In so poslali ra?un prodajalcu. Se pa je seveda nekaj piz*** in repen?il, da ne bo pla?al, ampak ker sem imel na prevzemnem listu napisano, da nisem dobil rezervnih klju?ev, ni mogel ve? komplicirat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega sodelavc mi je med drugim reku, naj Vine (kupec) zahteva pisno izjavo, da ni dobil ?e enega klju?a (to izjavo zna ponucat v primer, da avto npr. izgine)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na stro?ke trgovca, predvidevam?! :danzoman:

 

Sam kaj pa je potem s tovarni?kim alarmom, a se to tut izto?asno u?tima? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je bilo podobno: dobil samo 1 original+daljinec. Vendar pri prevzemu nisem ozna?il, da sem dobil tudi rezervni klju?. Rekli, so, da ga bodo dobili naknadno(bullshit!). In tako sem �el lepo na servis, kjer so mi naredili novega in so tudi starega prekodirali. In so poslali ra?un prodajalcu. Se pa je seveda nekaj piz*** in repen?il, da ne bo pla?al, ampak ker sem imel na prevzemnem listu napisano, da nisem dobil rezervnih klju?ev, ni mogel ve? komplicirat.

 

 

V pogodbi nikjer niso omenjeni klju?i, ?eprav mi je posrednik obljubil da se bo potrudil da dobi ?e druge klju?e. Vendr to ni zihr. Ne vem ?e od njega lahko zahtevam klju?e.

 

?udno se mi zdi da ti je moral prodajalec pla?at ra?un, ?e sta napisala da ma? samo en klju? (razumem da ?e to napi?eta, se z tem strinja?)

 

Kak?n pa je bil stro?ek izdelave novih klju?ev in prekodiranje?

 

Mimogrede to mazdo sem kupil jaz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V pogodbi nikjer niso omenjeni klju?i, ?eprav mi je posrednik obljubil da se bo potrudil da dobi ?e druge klju?e. Vendr to ni zihr. Ne vem ?e od njega lahko zahtevam klju?e.

 

?udno se mi zdi da ti je moral prodajalec pla?at ra?un, ?e sta napisala da ma? samo en klju? (razumem da ?e to napi?eta, se z tem strinja?)

 

Kak?n pa je bil stro?ek izdelave novih klju?ev in prekodiranje?

 

Mimogrede to mazdo sem kupil jaz

 

 

Ja na prevzemnem listu je bilo napisano, kaj sem zraven dobil. In pri rezervnih klju?ih nisem ozna?il, da sem jih dobil-torej mi jih je bil dol?an ?e priskrbeti. In ker mi jih ni sem naredil svoje in poslal ra?un.

Cena z daljincem je bila cca 300-350? se mi zdi. Se ne spomnim ve? to?no(sploh glede na to, da jih nisem pla?al...:) )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejbl sumljivo je men to, da ko je bil avto fotografiran, za oglas, je imel zraven serv. knjige 2 klju?a, teb pa so dal sam enga. Zdej glih ne verjamem v zgodbice, da se je tadrug izgubu, ker to je nateg al so pa totalni bedniki teli trgovci! <_<

 

Je pa ?e ena mo?nost, da so zraven tvojga edinga klju?a dal ?e klju? od neke druge mazda, da je kao slika "bolj prepri?ljiva"! :hudicek::angry2::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejbl sumljivo je men to, da ko je bil avto fotografiran, za oglas, je imel zraven serv. knjige 2 klju?a, teb pa so dal sam enga. Zdej glih ne verjamem v zgodbice, da se je tadrug izgubu, ker to je nateg al so pa totalni bedniki teli trgovci! <_<

 

Je pa ?e ena mo?nost, da so zraven tvojga edinga klju?a dal ?e klju? od neke druge mazda, da je kao slika "bolj prepri?ljiva"! :hudicek::angry2::blush:

 

Potem naj jim pa je*e mater, ?e tole dr?i. :whatever: ?e so slikali zahtevaj vse klju?e ali pa zaradi varnosti zamenjaj klju?avnico, se ve na ?igav stro?ek.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem naj jim pa je*e mater, ?e tole dr?i. :whatever: ?e so slikali zahtevaj vse klju?e ali pa zaradi varnosti zamenjaj klju?avnico, se ve na ?igav stro?ek.

 

Definitivno zamenjava klju?avnice tako na volanu kot na vratih, da ne bi slu?ajno avto po naklju?ju odpeljal brez pravega lastnika za volanom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se da klu? prekodirat po moje ni treba menjat klju?avnice

 

To je samo za zagon motorja, za odpiranje vrat koda NI pomembna.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vine, neki mor? ukrent, je pa res da ?koda da jih nis "zahopsu" ?e ob samem prevzemu vozila, ker takrat si mel zanesljivo najve?jo pogajalsko mo?, a ?al isto?asno velik drugih stvari u glavi (re?mo ?tetje bankovcev), pomoje! <_<:P:hudicek:

 

P.S. - si pa trenutno edn redkih Slovencov, ki si lasti 3 osebne avtomobile! :danzoman::bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vine, neki mor? ukrent, je pa res da ?koda da jih nis "zahopsu" ?e ob samem prevzemu vozila, ker takrat si mel zanesljivo najve?jo pogajalsko mo?, a ?al isto?asno velik drugih stvari u glavi (re?mo ?tetje bankovcev), pomoje! <_<:P:hudicek:

 

P.S. - si pa trenutno edn redkih Slovencov, ki si lasti 3 osebne avtomobile! :danzoman::bravo::P

 

Ha od tega je eden ?e neregistriran, drugi je nepremi?nina, tretji se pa prodaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha od tega je eden ?e neregistriran, drugi je nepremi?nina, tretji se pa prodaja.

 

nepremi?nina bi utegnila mene zanimat..?e je seveda ?e aktualno..:))

sam upam, da ni cena res podobna kak?ni pravi nepremi?nini,haha :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejko, Hro?? je zakon, tkole mal za polet se zapelat do Bleda al pa Kranjske! :danzoman::P

 

Pa ?e pomoje na Hro??a tete bl padajo (verjetn sicer une izpred letnika rojstva 1930) kokr na Mjato! :harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3590565

 

a tele feltne kdo iz tega foruma prodaja ??

al pa ? so kk?nmu kej znane B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.