Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ammm, tole je ?e skor dva tedna zdej v moj gara? parkirano :bravo: In slike varajo :angry2: Prej?nji lastnik je bl malomarno z njo ravnal in jo je ?ist zjahal...tko da, namest da bi se jo karoserijsko lotil, se z motorjem in ostalimi malenkostmi ubadam :glare:

 

Aja, bom jo pa kmal predstavu v drugi temi :jupiii: Upam :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok so mi te Impreze karavan grde :whatever:

 

Jaz bi jo pa ravno zaradi tega imel. Pa ?e mal po?raufat pol pa, da vas s karavanom preganjam mularijo s ?estaki. :harhar: Pa ?e uporaben avto je pozimi (AWD) in prostoren (karavan). Preden sem imel ugledanega Cliota sem celo mislil nabaviti navadno 2.0 karavan in postati vzoren ?ofer ampak je ?la v 3 dneh. :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima res LPG vgrajen, je cena res ugodna! :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4113738&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 15:40 sem oddal tale oglas...ob 16:10 se je najavil nekdo ki ga vzame takoj.... :rolleyes:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4157808&show=1

 

P.S. je pa to hitro oddan oglas, ker ni treba izbrati nobene opcije ali opreme sramezljiv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 15:40 sem oddal tale oglas...ob 16:10 se je najavil nekdo ki ga vzame takoj.... :rolleyes:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4157808&show=1

 

P.S. je pa to hitro oddan oglas, ker ni treba izbrati nobene opcije ali opreme sramezljiv

 

eh ?koda da nisi lani prodajal tega :)

prej sem imel med drugim tudi seicentota sporting in je mala raketa, ta cinq pa je ?e la?ji :D

 

una siva NA pa :rispekt::rispekt:

jaz sem za mojo dal 3300 pa je dale? dale? dale? od perfektnefa ta pa je :ljubezen:

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ravno sem hotu komentirat...........kje ste zdj blebeta?i ki bi radi mel V6 moped samo ne vsi na 1x :harhar:

 

Zelc bo pa zih enprostorca nabavu :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.