Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

En fajn avto. Mogo?e se pa najde kak kupec. 250-300hp na tem avtu ni nobena umetnost, sicer pa zdr?ita motor in menjalnik brez predelav notranjosti tam okoli 360-380hp.

 

mm. tale silvia se mi dopade.

niti ni tok pocen. RX8ke dobis cenej he he. 350Z ze skor za tak dnar.. pa ma 200k km skor tale.

kk to da ma tako ceno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanima, na?el alternativo Xcarlinku za 60? s po?tnino

 

http://shop.ebay.de/tuning-fanatics-shop_c...1.c0.m270.l1313

 

Zadeva dela!

 

Namre? CDje v Miati original radiju NE MORE? poslu?at ker je avto tako trd :) to napravco pa lahko ruka? kakor ?e? pa bo delala

 

Updejt, zadeva je dosti bolj prikladna kot Xcarlink (velikost) + prenosljiva iz avta na avto - saj je potrebno samo jumfer nastaviti in snemljivi kabelk zamenjati

Ima RESET :jupiii:

post-2637-1285660119_thumb.jpg

post-2637-1285660141_thumb.jpg

post-2637-1285660170_thumb.jpg

post-2637-1285660196_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem hotu tud sam neki narest glede tega, pol sem ugotovil, da je v mx5 tko al tko tok hrupa, da nima smisla...

je pa zanimivo, ko avto stoji je zvok muzike zelo dober, veliko boljsi kot v mazdi 6

 

Jaz ne morem poslusat navadnih cdjev - skoz preskakuje....ravno instaliral - 5 min dela,

 

pravi da podpira CD01 - CD99, me prav zanima...delam mape

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem hotu tud sam neki narest glede tega, pol sem ugotovil, da je v mx5 tko al tko tok hrupa, da nima smisla...

je pa zanimivo, ko avto stoji je zvok muzike zelo dober, veliko boljsi kot v mazdi 6

 

Hja ti, k nima? Bose-ja notr :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocitno se morem js tudi zment z ajvarom da mi namontira par stvari..un konfort blinker mam se za nastimat,pa se kaksno stvar...a bomo enkrat meet pr ajvaru?

 

Men ta blinker full dobro deluje - to?no tko kot mora. Zato ?e enkrat vsa ?ast ajvarju za modifikacije in seveda monta?o :notworth:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar kje si? midva z juresom sva nekej probala, potem sva prsla do zakljucka da pac pri novi setki preklapla masa in ne plus,vmes sem skuru se rocko itd..tko da ta blinker vozim s sabo ze eno leto...morem enkrat montirat..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse bomo zrihtal, se pravi da moram predelat ?e 1 blinker, pr seb prevert ?e tud vse dela na "glavo" kot pri novi 6ki.

Vse bomo rihtal v roku 14 dni tolk cajta mam ?e gu?vo pol bo bol?.

?e v svojo kanto nisem zmontiru papige, LI-ja(laser interceptor), zamenjal ?arnic, komfort blinkerja, ... :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam CD changer - samo predpripravo

 

Torej samo ?e dodam, zadeva je vredna nakupa:

 

- zelo lep in mo?nej?i zvok kot s CDja

- neverjetno hiter pri menjanju komadov

- CD01-CD99 vendar ?al omejeno z radijem, torej do CD06, a podpira tudi mazde za 10 CDjev

- bere mi 16GB USB klju?

- bere mi 8GB SDCARD

 

Slabost: kot vsak

 

- telefon ne sme biti ?isto poleg (v istem predalu na primer -20 cm stran)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse bomo zrihtal, se pravi da moram predelat ?e 1 blinker, pr seb prevert ?e tud vse dela na "glavo" kot pri novi 6ki.

Vse bomo rihtal v roku 14 dni tolk cajta mam ?e gu?vo pol bo bol?.

?e v svojo kanto nisem zmontiru papige, LI-ja(laser interceptor), zamenjal ?arnic, komfort blinkerja, ... :(

 

cez 14dni bom js na toplem nekje.. morem te nekej uprasat,a se da rescimo pr novi 6 zrihtat tako da ko so luci na auto da mi recimo gorijo ledice(mislim jih nastimat)potem pa ko je tema da preklopi na luci..tko kot majo audi,bmw itd...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tole kar v?e?na ?verca! :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3932107&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam CD changer - samo predpripravo

 

Torej samo ?e dodam, zadeva je vredna nakupa:

 

- zelo lep in mo?nej?i zvok kot s CDja

- neverjetno hiter pri menjanju komadov

- CD01-CD99 vendar ?al omejeno z radijem, torej do CD06, a podpira tudi mazde za 10 CDjev

- bere mi 16GB USB klju?

- bere mi 8GB SDCARD

 

Slabost: kot vsak

 

- telefon ne sme biti ?isto poleg (v istem predalu na primer -20 cm stran)

 

moras pokazat tole...

sej lahko das skatlo v predal (tist pri sovozniku)? kaj pa kabli?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moras pokazat tole...

sej lahko das skatlo v predal (tist pri sovozniku)? kaj pa kabli?

 

Sej pravim 5 min....zasede 1/4 predala, zadaj lufta kok ?e? za radijem in predalom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cez 14dni bom js na toplem nekje.. morem te nekej uprasat,a se da rescimo pr novi 6 zrihtat tako da ko so luci na auto da mi recimo gorijo ledice(mislim jih nastimat)potem pa ko je tema da preklopi na luci..tko kot majo audi,bmw itd...

 

Delam na tem + ?e nekaj cukra zravn.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delam na tem + ?e nekaj cukra zravn.

 

js sem mislu da bi nastimal dnevne lui kot na sliki,sam na desni strani mislim da je luknja zaradi hlajenja turbine ali nekej takega..a mislis, da ce bi zapru bi blo kj narobe?

post-1307-1285708971_thumb.jpg

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je lahko samo luknja za Intecooler (hladilnik zraka) ali pa za bremze. Si preveril ?e je na tem mestu dovolj oddaljeno od tal, glede na predpise o dnevnih lu?eh?

 

 

ce bolje pogledas gre zrak iz te reze gor na en mali hladilnik,ki pa dobiva zrak ze iz odprtine tam ko je maglenka... sj drugac pa kaksen pameten prostor za dnevne luci ni oziroma ga js ne vidim,lahko pa kj predlagate...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bolje pogledas gre zrak iz te reze gor na en mali hladilnik,ki pa dobiva zrak ze iz odprtine tam ko je maglenka... sj drugac pa kaksen pameten prostor za dnevne luci ni oziroma ga js ne vidim,lahko pa kj predlagate...

 

Tist spodaj se mi zdi da je samo za pogledat, ok mejbi malo bolj popiha po bremzah, samo ne verjamem.

Interkuler je za leo meglenko tako da ta re?a nima nevemkak?nega pomena.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.