Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

js sem mislu da bi nastimal dnevne lui kot na sliki,sam na desni strani mislim da je luknja zaradi hlajenja turbine ali nekej takega..a mislis, da ce bi zapru bi blo kj narobe?

 

Preveri mere kot je ?e rekel marko tu ima? sliko zahtev

 

post-24-1285746222_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa zanimiv kok od (luksuznega) avta dobi? za precej mav gnara (okej, mav sem ratu Renojevca po srcu). <_<:blush:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4090099&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa zanimiv kok od (luksuznega) avta dobi? za precej mav gnara (okej, mav sem ratu Renojevca po srcu). <_<:blush:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4090099&show=1

 

Prodajalec Morena Bajcer iz 07 :whatever:

 

TOTALNA PRILO?NOST,MANJ?A OKVARA MOTORJA, POSTAVLJENA V?GALKA NAROBNE TOPLPTNE VREDNOSTI IN JE PREGORELO CELO KLIPA NA TRETJEM CILINDRU,POPRAVILO 400-800EU ALI DRUGI MOTORJ ?E..OD 300EUR

:vskalo:

 

Jo?e res totalna prilo?nost....sestavljen avto z manj?o okvaro...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa zanimiv kok od (luksuznega) avta dobi? za precej mav gnara (okej, mav sem ratu Renojevca po srcu). <_<:blush:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4090099&show=1

 

Dej spodaj v opisu preberi - mala okvara motorja :blink: potrebna ali menjava motorja al pa popravilo cca 800? (?e verjame? v pal?ke in vile).

 

Men se tole sploh ne zdi poceni, ker ta avto je en sam velik stro?ek od registracije, porabe in servisa. O obliki pa raje ne bi. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr da ni morena iz morja (rade prebivajo v bli?ini kak?nih pomolov), o tem kako pa zgleda ?verca pa raj? ne bi! :blush::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej spodaj v opisu preberi - mala okvara motorja :blink: potrebna ali menjava motorja al pa popravilo cca 800? (?e verjame? v pal?ke in vile).

 

Men se tole sploh ne zdi poceni, ker ta avto je en sam velik stro?ek od registracije, porabe in servisa. O obliki pa raje ne bi. :ne vem:

 

evo ti zakaj ne maram Renaulta :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale pa je mogo?e vredna ogleda za kak DIY

1.8 ma?ina pa verjetno jo da za okoli 2.000?

 

?e tako gleda? ima? ?e 2.000? rezerve, streha, ?trih in kaki deli te pridejo ceneje

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4101686&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale pa je mogo?e vredna ogleda za kak DIY

1.8 ma?ina pa verjetno jo da za okoli 2.000?

 

?e tako gleda? ima? ?e 2.000? rezerve, streha, ?trih in kaki deli te pridejo ceneje

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4101686&show=1

 

Kaka slika bi bla dobrodo?la, mogo?e je namerno raj?ni ni zraven! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, registracija Renaulta je res draga pa nasploh so ?kart roba. :harhar:

 

Ker tu ni nobenega Nissanovca z 200SX S13 bom pa rekel, da je tale avto idealen za donatorja motorja za kako MX-5, mogo?e celo za uno, ki je primerna za DIY projekt. :P

 

one je ?koda ker ?e ima 1,8 motor pa da? gor pol?a pa ?e gre.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, registracija Renaulta je res draga pa nasploh so ?kart roba. :harhar:

 

Ker tu ni nobenega Nissanovca z 200SX S13 bom pa rekel, da je tale avto idealen za donatorja motorja za kako MX-5, mogo?e celo za uno, ki je primerna za DIY projekt. :P

 

pol pa homologiri to, ?e lohk :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol pa homologiri to, ?e lohk :blush:

 

Kaj je to homologacija? Mor? met mal jajca pa je ;) Moj SX je bil cel predelan pa se nisem sekiral. ?e nima? kri?e?ega in sumljivo glasnega avta in ne dela? neumnosti te ve?inoma pustijo na miru.

En lep quote:

?ist na kratko... avti zgubijo tablice zaradi NJIHOVIH LASTNIKOV ki se butasto obnasajo na cesti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je to homologacija? Mor? met mal jajca pa je ;) Moj SX je bil cel predelan pa se nisem sekiral. ?e nima? kri?e?ega in sumljivo glasnega avta in ne dela? neumnosti te ve?inoma pustijo na miru.

En lep quote:

 

True + zaradi budal ki te narahlo butnejo (po mo?nosti s kljuko) na parkiri??u tolk da po?i pol pa med vo?njo dol pade

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hud Galant, sam 33.000 jurjev pa ne dam za enga klin?evga Renaulta :P

 

Kaj je to homologacija? Mor? met mal jajca pa je ;) Moj SX je bil cel predelan pa se nisem sekiral. ?e nima? kri?e?ega in sumljivo glasnega avta in ne dela? neumnosti te ve?inoma pustijo na miru.

En lep quote:

 

Pa dober to bi ?e mogo?e ?lo, nebi se mi dal poslu?at vsakoletnega te?enja na tehni?nih pregledih :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glant zgleda kot bi bil V6, vsaj po sesalnih ceveh.

 

?e prav razumem je. Zato oznaka VR4 in twinturbo. Samo to je klinc. Potem gre pa ena turbina pa se pogon spremeni. Gre turbina zadaj pri vezni pa ima? samo FWD, gre una na sprednjem koncu pa ima? samo RWD. ?e ima? vzdol?no postavljen twin turbo V6 motor (naprimer 300ZX V6 twin turbo) je pa sploh smotano. Gre leva turbina in ti avto vle?e v desno ali pa obratno. :(

 

 

 

:rulam:

 

Evo Wikipedia pravi, da je res V6 in to 2.5 :bravo: Pa ?e nekaj. Mitsubishijev 1,6 V6 je najman?i serijski V6 ne od Mazde K8. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.